Ord. praktického lékaře gynekologa
Kochova 1185, Chomutov

Pan doktor je výborný odborník, milý, ochotný......sestřička též milá a ochotná. :-) Neměnila bych,
myslím že už to s ním ,,doklepu´´až do konce. Akorát nevím jestli do konce mého nebo pana
doktora, jsme na tom věkově asi tak nastejno. :-) E.Švabíková.

já jsem s přístupem pana doktora spokojená. Vždy se mi svědomitě věnuje a vše mi vysvětluje. Sestřička je bezva a je vždy ochotná a přátelsky naladěná. Pan doktor mě provedl i mým těhotestvím a ačkoli nebylo bez potíží i díky němu všechno dopadlo dobře a máme krásného již 9 měsíčního chlapečka. Pravda je, že ultrazvuk nemá, ale těch pár kroků navíc do nemocnice mi nijak nevadilo.

Nedám na pana doktora dopustit.A sestřička je taky super.K.Laubová

výborný lékař

K tomuto lékaři jsem přestoupila do doktora Kopejtka a je to nebe a dudy.Pan Lacina s pacientkou jedná jak s člověkem,o všem s ní mluví,všechno vysvětlí a vím,že je to i velmi dobrý odborník.Mně osobně vždycky dobře vyšetřil,když jsem měla problémy,tak stěry udělal,tak se mi moc nechce věřit tomu,co tu čtu.Mně osobně bude velmi líto,jestli odejde do důchodu,takových dobrých lékařů máme v Chomutově už velmi málo.

bez problému veškerá vyšetření,vždy ochotný

Tak za 1. milé dámy to co zde píšete je pouhý drb.
za 2. jsem těhotná mohla jsem o to kdykoli přijít a jenom díky panu doktorovi jsem o to nepřišla teď jsem ve třetím měsíci a mimonko je naprosto zdravé a já také.A to , že tam nemá ultrazvuk tak si máte jít do nemocnice je to v nové budově v areálu nemocnice ve 4 patře.Tak nebuďte líne a zajděte si tam.Protože takhle házet špínu na perfektního doktora to nejste nejspíše normální.

Pan doktor není špatný lékař, má toho spousty za sebou, ale bohužel jeho léčebné metody neodpovídají již době, nemá ultrazvuk, ani nic jiného mimo vyšetřovacího křesla a lůžka. V této době už pana doktora nedoporučuji. Já jsem k němu chodila po dobu tří let a odešla jsem po porodu syna, kdy jsem zjistila,že mi spousty vyšetření neudělal a tvrdil, že mám naprosto vše, co je potřebné a nakonec se vše muselo udělat pouhých pár týdnů před porodem. Pan doktor svým způsobem špatný není, ale už by měl skončit a užívat si penze.

Vynikající lékař, skvělý přístup.

Nemůžu si stěžovat. Tu hysterii tady nechápu. Mám jen dobré zkušenosti.