Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Klinika Dr. Pírka s.r.o. Jiný

Objednána jsem byla k ortopedovi,ale celou dobu jsem měla pocit,že jde obezitologa.Jeho starost je hlavně váha pacienta.Viděl mě poprvé a měl jasno.Nikdy víc.Že nemám štíhlou postavu vím od dětství.

Umístění: Klinika Dr. Pírka s.r.o. Jiný

Po 45 minutach čekání na pohotovosti se pan doktor uráčil přijít bez pozdravu kdy me sestra vyzvala abych šla dovnitř pan doktor se mě ptal co potrebuju následně jsem mu vysvětlila ze přicházím s velkou bolestí ramene kdy me rameno boli delší dobu tak mi pan doktor arogantne odvětil že jsem si měla dojit v pátek a ne lizt na pohotovost přičemž jsem mu řekla ze jsem objednaná a ze bolest se natolik vystupnovala ze uz nemuzu spat ani jakkoliv se pohnout aniž bych nemela velké bolesti, čekala jsem teda ze me pořádně vyšetří a ne že me odbyde inekci chovani pana doktora bylo velmi odmerene, neprijemne s pocitem ze co si vubec dovoluji pana doktora obtěžovat po inekci bolest neodeznela max jsem cely den zvracela takze dekuji za vasi peci!!!!!

Umístění: Klinika Dr. Pírka s.r.o. Jiný

Velmi nepříjemné až ponižující jednání. Pan doktor dospěl k názoru, že moje bolesti ramene souvisejí s tím, že mám ve svých 54-letech nedokonalou postavu. Mám trochu bříško a necvičím, což je podle pana doktora stěžejní problém a jsem vlastně méněcenný jedinec, který si nezaslouží slušný a korektní přístup ze strany tohoto profesionála. Skutečně velmi nepříjemná zkušenost s polobohem doktorem Křížem. Příště ho raději nebudu obtěžovat a poohlédnu se jinde

Umístění: Klinika Dr. Pírka s.r.o. Přetřžený křížový vaz

Před rokem mi Pan doktor diagnostikoval při artroskopii přetržený ACL, po půl roce jsem se rozhodl jít na plastiku. Vše mi srozumitelně vysvětlil. Nyní jsem 3 týdny po operaci, jsem maximálně spokojený, jizva asi 5 cm a perfektně sešitá, hojení bez problému. Na kolena za mě machr a odborník.

Umístění: Klinika Dr. Pírka s.r.o. Plastika LCA

Pan doktor mě operoval v září 2018 - plastika předního křížového vazu. Při první konzultaci mi vysvětlil průběh operace, následnou rekonvalescenci a vše ostatní. Při příjmu jsem se jinému lékaři svěřila se svým strachem z vyndavání drenu (předchozí zkušenost v jiné nemocnici pro mě byla velice bolestivá) a ještě před dokončením příjmu mě vyhledal sám MUDr. Kříž, který mě přišel uklidnit, abych se nebála... Z takového přístupu jsem byla nadšená. Po operaci za mnou přišel ještě dvakrát, informoval mě o průběhu a následných kontrolách. Dnes jsem byla na kontrole, pan doktor byl milý, dá se s ním na všem domluvit, na cokoli se zeptat. Za sebe jedině doporučuji... Koleno zatím vypadá, že bude v pořádku, jizva je krásná, pooperační průběh naprosto bez komplikací... Jo a obávané vyndávání drenu z kolene nakonec nebolelo vůbec. :)

Umístění: Klinika Dr. Pírka s.r.o. Bolest zad

Nepříjemný lékař, člověk co k tomu podle mého nemá vůbec žádný vztah ani k lidem. Přijdete s problémem a místo nějaké pomoci poslouchate akorát narážky na sebe jak jiné ženy vypadají lépe v mem věku! Ovšem tohle nemělo s bolesti zad nic společného! Nedoporučuji !!! Kdyby se mi příště něco stalo, k tomuhle pánovi už nepůjdu!