Sam. ord. lékaře spec. - psychiatrie
Čs. armády 492, Chrudim

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Moje zkušenost je taková, že se pacientovi věnuje, snaží se mu pomoci, jak je možné. Poradí i v praktických situacích. Jsem s ním velmi spokojená, zatím nejvíc ze všech psychiatrů, s kterými jsem byla v kontaktu.

Výborný lékař.Byl jsem na tom dost špatně a velice mi pomohl.Vůbec mu nejde o peníze.

Miomořádně lidský lékař a empatický přístup, nemá zlozvyky a profesionální deforamce kolegů psychiatrů či nadřazený způsob lékařů. Jde mu o to pomoci člověku a snaží se, aby pacientovi léky co nejlépe sedly. Velmi mi pomohl v době dost těžké nemoci.

U p.Křepely jsem byla na dvou návštěvách (konec roku 2002 a začátek r.2003), doba po kterou se mi věnoval činila vždy asi 20 min. Měla jsem pocit, že vůbec nechápe mé problémy, sice se celkem snažil, byl vcelku příjemný, ale prostě jsem neměla pocit, že by mě chápal. Taky doba, po kterou jsme mluvili, byla velice krátká a ani jsme neměli šanci přijít na nějaký kořen problému. Z povídání s kamarádkou mám tedy větší užitek. Léky mi naštěstí žádné nedal, asi bych je nechtěla. Nepomohl mi, už jsem k němu nešla. Ale někomu vyhovovat může.

K panu doktorovi chodim 3 roky a nikdy me neodmitl,pokazde mi pomuze.Ze mu jde o penize,to je nesmysl.Stalo se mi,ze jsem zapomnela na regulacni poplatek a nikdy mi to nepripomnel.Chodim k nemu rada,pekne si popovidame.

Nedoporučuji. Otec k němu u chodil léta, psal mu léky, po kterých byl omámený a bez života a vůbec nemluvil. Doktor mi řekl, že má demenci a bude se to jen horšit. Před 2 lety k němu přestal chodit a je úplně jiný, povídá si s lidmi a je veselý a demence žádná. Je mu 82 let. Jeho léčba spočívá v napsání hrsti prášků.

C

Vynikající lékař s lidským přístupem.