Adresa

Sam. ord. lékaře spec. - psychiatrie
Čs. armády 492, Chrudim

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Moje zkušenost je taková, že se pacientovi věnuje, snaží se mu pomoci, jak je možné. Poradí i v praktických situacích. Jsem s ním velmi spokojená, zatím nejvíc ze všech psychiatrů, s kterými jsem byla v kontaktu.

Výborný lékař.Byl jsem na tom dost špatně a velice mi pomohl.Vůbec mu nejde o peníze.

Miomořádně lidský lékař a empatický přístup, nemá zlozvyky a profesionální deforamce kolegů psychiatrů či nadřazený způsob lékařů. Jde mu o to pomoci člověku a snaží se, aby pacientovi léky co nejlépe sedly. Velmi mi pomohl v době dost těžké nemoci.


M
Ověřený profil

U p.Křepely jsem byla na dvou návštěvách (konec roku 2002 a začátek r.2003), doba po kterou se mi věnoval činila vždy asi 20 min. Měla jsem pocit, že vůbec nechápe mé problémy, sice se celkem snažil, byl vcelku příjemný, ale prostě jsem neměla pocit, že by mě chápal. Taky doba, po kterou jsme mluvili, byla velice krátká a ani jsme neměli šanci přijít na nějaký kořen problému. Z povídání s kamarádkou mám tedy větší užitek. Léky mi naštěstí žádné nedal, asi bych je nechtěla. Nepomohl mi, už jsem k němu nešla. Ale někomu vyhovovat může.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V

K panu doktorovi chodim 3 roky a nikdy me neodmitl,pokazde mi pomuze.Ze mu jde o penize,to je nesmysl.Stalo se mi,ze jsem zapomnela na regulacni poplatek a nikdy mi to nepripomnel.Chodim k nemu rada,pekne si popovidame.


Nedoporučuji. Otec k němu u chodil léta, psal mu léky, po kterých byl omámený a bez života a vůbec nemluvil. Doktor mi řekl, že má demenci a bude se to jen horšit. Před 2 lety k němu přestal chodit a je úplně jiný, povídá si s lidmi a je veselý a demence žádná. Je mu 82 let. Jeho léčba spočívá v napsání hrsti prášků.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


C

Vynikající lékař s lidským přístupem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu