Praktický lékař stomatolog
Pavlovova 6, Havířov

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Drolily se mi plomby, a pan doktor si opakovaně ma kontrolách hrál s mojí zubní korunkou, kterou dělal znovu a u které se stále podivoval, kdo mi tu starou tak mizerně před lety udělal (on, kdo jiný). Zatímco opravu plomb pořád odsouval, dostal se mi to zubu zánět. Skvěle! Nakonec se dva zuby musely vytrhnout, aby zánět odešel..to už ale u jimého zubaře.

Velmi precizní lékař.Kdyby takových bylo více.

Doktor Kloda je velice dobrý doktor.

Vynikající lékař s dobrým přístupem k pacientovi, ke každému problému přistupuje velmi odpovědně, mně osobně zachránil několik již ztracených zubů. Sestřička, která u něj pracuje je velmi komunikativní a vstřícná při objednávání a případném řešení problémů s termíny.
MOHU JEDINĚ DOPORUČIT !!!

Oceňuji lidský přístup. Vysvětlí, co se bude dělat, proč se to musí udělat tak, či onak. Člověk nemá pocit, že jde jako staré auto na údržbu. Mimochodem velice příjemná sestřička, oba dva jsou pohodový (pracovní) páreček. Vřele doporučuji všem, kteří kdy měli ze zubaře strach.

Stomatolog přistupuje k pacientům zodpovědně, svou práci provádí velmi pečlivě. Jsem s tímto lékařem velmi spokojená a ráda jej doporučím lidem, kteří potřebují kvalitního zubaře.

Tenhle doktor není udržbářem, ale opravdu lékařem. Není problém mít u něj periodickou kontrolu chrupu prostřednictvím rentgenu a přístup v pohodě. Mohu vřele doporučit, ikdyž si nejsem jistý zda vůbec přibírá nové pacienty. Objednání samozřejmostí, žádné zdlouhavé čekání v řadě v čekárně.

Chodím k tomuto stomatologovi dvacet let a jiného si nemohu přát. Zachránil mi zuby, kdy jiní nade mnou zlomili hůl. Je profesinál ve své profesi s lidským, citlivým přístupem.

Jsem s tímto zubařem velmi spokojen. Svoji práci zvládá perfektně. Přístup k pacientovi je taky parádní. Jen by mohl poradit s ústní hygienou, toho jsem se u něj ještě nedočkal. Možná kdybych se na to konkrétně zeptal???