Husova 198, Velké Popovice, Říčany

Štefanikova 415, Říčany
Sam. ordinace PL - gynekologa

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Dobrý den všem,za mě musím říci,že pan doktor je opravdu super.Chodím k němu od 17 let,odnosila jsem pod jeho pečlivým dohledem tři děti a vždy se ke mně chová mile a vstřícně.

Pana doktora nedoporucuji. Nepoznal i s prvni stadium rakoviny delozniho cipku. U Apolinare jen kroutili hlavou. Po operaci jsem od pana doktora ihned odesla.

Já jsem s doktorem spokojená. Mám těsně před porodem a byl úžasný se vším mi poradil vysvětlil. Navíc byl příjemný a to taky dělá hodně. Z mé zkušenosti mohu jen doporučit.

Já osobně od pana doktora raději odešla! Navíc by měl zapracovat na svém chování. Je dost rázný a neomalený!

Ja pana doktora nedoporučuju, mám 3 roky problémy s nepravidelnou menstruaci,prý bylo vše v pořádku, sehnala jsem si nezavisleho lekaře a ten mi zjistil 4cm miom který tam musí být už minimalně 2 roky, no kde to jsme pořád říkají chottě na pravidelné prohlídky a pak narazíte na tohle, že lekař nic nevidí a ja jdu z toho na kudlu.Ja nedoporučuji

Pana doktora v žádném případě nedoporučuji. Hrubý, nekomunikativní, bez zájmu o pacienta.
Začátek těhotenství který jsem u něj prožila je ten nejotřesnější zážitek, UTZ foto nechtěl udělat, obrazovku z UTZ taky nechtěl ukázat. Na začátku těhotenství zjištěn před nádorový stav na děl. čípku, odeslána do COP u Apolináře bez vysvětlení o co se jedná. Po biopsii na otázku "co když budou výsledky špatné, co pak bude s miminkem atd" se mi dostalo odpovědi že dítě nikoho nezajímá a doporučuje potrat.
Naštěstí COP s tímto nesouhlasil a ted se mohu pyšnit krásnou dcerou. Od pana doktora jsem odešla a po obdržení mé zdravotní karty jsem zjistila že změny na děl. čípku jsem měla již rok a půl....na co pan doktor čekal...až se můj stav přehoupne z před nádorového na rakoviny děl. čípku.
Tímto si ode mě vysloužil to nejhorší hodnocení.

zotpovedny lekar

je to super gynekolog .ja osobne jsem u pana doktora prozila 2 tehotenstvi ze 3 a byla jsem nesmirne spokojena se vsim .ted premyslim o 4 miminku a jsem stale u pana doktora.a mamince meho manzela tim ze ji poslal do nemocnice na karlak tak ji zachranil zivot .je fakt super.

Pan doktor je velmi pečlivý a svědomitý. Zrovna nedávno mi dělal ultrazvuk ze kterého si nebyl stoprocentně jistý a tak mě raději poslal na krev a pak následně na ultrazvuk k Apol. kde ho mají ještě podrobnější..... Tímto přístupem bylo vše podchyceno včas a vše mi vysvětlil. Za jeho péči mu děkuji.

Já jsem spokojená,
nejsem doktor tak mi nezbývá nic jiného než věřit že mou diagnozu určil správně a já tomu věřím jinak bych k němu nešla. Uchovává si profesionální přístup (není přehnaně milý ani nepříjemný) prostě lékař na úrovni .Mě vyhovuje .