Sam. ordinace PL - gynekologa
Husova 198, Velké Popovice, Říčany

Sam. ordinace PL - gynekologa
Štefanikova 415, Říčany

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Pan doktor působí odtažitě a neochotně, sestra je celkem milá. V ordinaci se nechrání soukromí pacientek, vaše potíže může v čekárně snadno zaslechnout kdokoliv, kdo tam sedí. Nedoporučuji, z tamějších návštěv na mě vždy padala úzkost.

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Jedním slovem hrůza ! Pan doktor neměl moji kartu i přesto ,že k němu chodím 2 roky. Nevěděl zda už dítě mám nebo ne. Při ultrazvuku nepříjemný.
Se sestřičkou mám problém už od začátku

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Pan doktor je prostě úžasný!!!Chodím k němu téměř 35let,nikdy jsem se nesetkala s arogantním přístupem.Naopak,pan doktor je vždy dobře naladěn,vše vysvětlí,poradí.Správně mi diagnostikoval změny na čípku,musela jsem na zákrok do Ikemu.Pan doktor mi slíbil,že operaci udělá osobně a opravdu jsem ho měla na sále a vše dopadlo úžasně!Díky němu se vůbec nebojím návštěvy gynekologa.Pane doktore,děkuji Vám za všechno!

Jedním slovem hrůza. Panu doktorovi chybí základy slušného vychování. V ordinaci je špína, zapách z cigaret. Při mé prohlídce si řešil osobní hovor a domlouval pípu na pivo tohle jsem ještě nezažila. Okamžitě jsem odešla k jinému Dr.

Dobrý den všem,za mě musím říci,že pan doktor je opravdu super.Chodím k němu od 17 let,odnosila jsem pod jeho pečlivým dohledem tři děti a vždy se ke mně chová mile a vstřícně.

Pana doktora nedoporucuji. Nepoznal i s prvni stadium rakoviny delozniho cipku. U Apolinare jen kroutili hlavou. Po operaci jsem od pana doktora ihned odesla.

Já jsem s doktorem spokojená. Mám těsně před porodem a byl úžasný se vším mi poradil vysvětlil. Navíc byl příjemný a to taky dělá hodně. Z mé zkušenosti mohu jen doporučit.

Já osobně od pana doktora raději odešla! Navíc by měl zapracovat na svém chování. Je dost rázný a neomalený!

Ja pana doktora nedoporučuju, mám 3 roky problémy s nepravidelnou menstruaci,prý bylo vše v pořádku, sehnala jsem si nezavisleho lekaře a ten mi zjistil 4cm miom který tam musí být už minimalně 2 roky, no kde to jsme pořád říkají chottě na pravidelné prohlídky a pak narazíte na tohle, že lekař nic nevidí a ja jdu z toho na kudlu.Ja nedoporučuji

Pana doktora v žádném případě nedoporučuji. Hrubý, nekomunikativní, bez zájmu o pacienta.
Začátek těhotenství který jsem u něj prožila je ten nejotřesnější zážitek, UTZ foto nechtěl udělat, obrazovku z UTZ taky nechtěl ukázat. Na začátku těhotenství zjištěn před nádorový stav na děl. čípku, odeslána do COP u Apolináře bez vysvětlení o co se jedná. Po biopsii na otázku "co když budou výsledky špatné, co pak bude s miminkem atd" se mi dostalo odpovědi že dítě nikoho nezajímá a doporučuje potrat.
Naštěstí COP s tímto nesouhlasil a ted se mohu pyšnit krásnou dcerou. Od pana doktora jsem odešla a po obdržení mé zdravotní karty jsem zjistila že změny na děl. čípku jsem měla již rok a půl....na co pan doktor čekal...až se můj stav přehoupne z před nádorového na rakoviny děl. čípku.
Tímto si ode mě vysloužil to nejhorší hodnocení.