Praktický lékař

Úterý: 7,00 - 13,30
Středa: 7,00 - 13,30
Čtvrtek: 7,00 - 13,30
Pátek: 7,00 - 12,00

Když mi sestřička brala krev tak jsem měla po ní modřinu bylo mi špatně a sestřička i když jsem byla zelena tak řekla že už můžu jít. Pán doktor musí být asi pán bůh protože se nedívá do krku neposlechne si srdce atd. asi když vidí jenom člověka tak si řekne má chřipku. Když jsem měla v létě potničky tak mi napsal něco na plíseň mast a když jsem v lékarně jim davala recept a řekla jsem jím co mám tak řekli ,, To pán doktor nemyslí vážně" a radši mu zavolali jestli se nespletli i v lékárně kroutili nad ním hlavou. Doporučení si člověk musí říct jinak nepošle a ty fronty no hrůza lidi se tam hadají a předbýhá se tam.

Je to bezva pan doktor! Vždycky pomůže, už mnohokrát mě vyléčil.

je to dobry doktor a jeste lepsi clovek!

Dobrý den! Začnu takto: Čekárna není opravdu nic moc,a fronty nehorázné! Pokud se chcete vejít do první desítky,musíte přijít před otevírací dobou,tj.před 6.30.hod,poté čekáte až sestra dodělá odběry,pak přijde doktor,občas začne ordinovat včas,tj.mezi 8-8.30.hod. Potom stále dochází pacienti s výsledky z laboratoře a RTG,ti mají přednost,jinak předbíhání ve stylu:jdu jen za sestrou,je zde normální. Co se týče léčby,u nachlazení to je v pořádku,při větších zdravot.potížích je to horší,ale co dělat,když pacienti na jeho rady a prosby s prominutím kašlou,chtělo by to občas u těch těžších případů zkontrolovat doma,aby viděl,jak se léčí,hlavně jak dodržují zdravotní režim,hygienu,braní léků.... Jinak velmi příjemný doktor,dokáže naslouchat a poradit,proto zřejmě ta plná čekárna!!! Pane doktore,máte toho moc,pacientů ještě víc!

U pana doktora jsem byl registrovyny 7 let. Z toho jsem ho potreboval naprosto minimalne a videl 1x.

1) Chtel jsem se nechat naockovat proti chripce. Bylo to zrovna v dobe, kdy jsem mel alergickou rymu - dostal jsem dvoutydenni antibiotika;

2) Citil sem se na anginu, zasel jsem k doktorovi. Behem dvou hodin jsem se nedostal na radu, tak jsem odesel k jinemu lekari, ktery mi anginu potvrdil a dal mi antibiotika;

3) Po sedmi letech jsem se chtel poprve stavit na preventivni prohlidku, na kterou mam ze zakona narok. Objednnal jsem se tyden dopredu s tim, ze jsem mezitim chytil anginu. Sestricka mi odebrala krev se slovy "co chodim na odber krve, kdyz jsem nemocny" - a uz sem stal pred ordinaci (po odberu jsem mel modrinu asi 3 tydny). Nasledovala navsteva u jineho lekare, ktery potvrdil anginu a predepsal mi antibiotika. Behem nasledujiciho tydne jsem se chtel dozvedet vysledky krevnich testu. Nikdo nic nevedel a po telefonickem rozhovoru s panem lekarem jsem se dozvedel, ze je na dovolene, ze vysledky nedosly a ze jej nemam rusit - ma preci dovolenou. Vysledky jsem si nakonec vyzvedl osobne v laboratori, kde potvrdili odeslani k praktickemu lekari. Po konzultaci s jinym lekarem jsem se konecne dozvedel patricny vysledek.

4) Navsteva na 2 minuty - odnesl jsem si zdravotni dokumentaci, protoze o takoveho praktickeho lekare nemam zajem. Ale lide v duchodovem veku jsou s nim pry naprosto spokojeni...ja ne.

No nevím zatím dobrý-vzhledem k tomu, že jsem neměla nikdy závažné onemocnění, ale vzhledem k tomu, že pozná angínu či zánět nosohltanu aniž by si Vás poslechl či kouknul do krku, tak musí mít dara od boha, ne?! :-)

poradí a co je hlavní pomůže

Taky jsem s prací pana Dr. spokojena, až na ty fronty. Já bych ještě doporučila vyčlenit zvláštní čas na vyplňování různých dokumentů pacientů pro pojišťovny. (např. odpoledne) :-))

Doktor je to na pohodu a sestřička taky super :) Akorát mě štvou ty nehorázný fronty v čekárně. To je kolikrát fakt síla po třech hodinách mezi kašlajícími lidmi :(

Myslím, že vpořádku lékař jak profesionálně, tak i lidsky. Pár poznámek k fungování ordinace...pane doktore...chtělo by to trošku změnu... počínaje čekárnou- už několik let se tam nic nezměnilo, pouze přibylo plakátů farmaceutických společností, jinak temno a stísněně...čekání není žádná příjemnost...stačila by nějaká nová výmalba, trochu více světla a bodlo by i nějaký systém větrání...v zimě kdy jsou zavřené dveře a čekárna je plná lidí je to hrůza...myslím, že regulační poplatek by na to měl stačit :-) a co takhle si pořídit nějaký pěkný notebook??? ...psací stroje už jsou dávno mimo:-) a nakonec, vím že jste oblíbený jak u pacientů, tak u dealerů...tak prosím, vyčleňte si čas na pacienty a dealery zvlášť... toť vše