Ordinace praktického stomatologa
U Divadla 336, Sokolov

Jsem s panem doktorem velice spokojený,to samé platí o sestřičce.Všem kdo chce být spokojený,doporučuji.

vynikající lékař,vždy s dobrou náladou a úsměvem na tváři

velmi slušnej a lidskej člověk.nemá s ničím problém a pomůže od bolesti kdykoli.
díky PANE doktore.

je velmi rychli sikovny proste zubar jak se ma je vyborny

Tohoto zubaře mohu všem vřele doporučit.Moc šikovně odvedená práce a to vždy!!!!!!

Měla jsem tu čest několik let pracovat s panem doktorem i jeho ženou,a mohu potvrdit,žr neznám lepší "zubaře" ani lidi.Mnohokrát jsme svým přístupem a spoustou humoru pacienta na křesle rozchechtali i při chirurgickém zákroku.Nikdy se ani jeden z nich nechoval k lidem odmítavě,natož arogantně,jak bývá často zvykem.Vzácní lidé,jen škoda,že jim roky přibývají stejně jako nám,a odchod do důchodu se pomalu blíží.Pepčo a Miládko,rychle zacvičte své dcery stejně dobře.Vřelé díky za vše.

vyníkající a hlavně lidskej zubař.snaží se potlačit bolest jak léky,tak vlídným slovem a prostředím.to samé platí o sestřičce.děkuji mnohokrát za to že existujou stále slušní lidé!!

myslím si, že je to nejen výborný doktor, ale i člověk. zatím jsem se nesetal s žádným doktorem, se kterým bych si tak fantasticky pokecal. moje dík patří i jeho manželce a fantastické sestřičce

Absolutně doporučuji.Skvělý přístup jak pana doktora tak sestřičky,přátelské prostředí a milé jednání.přístup k dětem naprosto dokonalý.Dcera se k zubaři těší a chodí do ordinace sama!!!!!přijetí rodinných příslušníků i přes plný stav pacientů je dalším bonusem v naprosto perfektní ordinaci!!

skvělý všude doporučuji jste špička a vaše paní totéž