Stomatologická ordinace
Jaroslava Vacka 94, Tábor

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

K panu doktorovi chodím celý život a vždy byl velmi milý, vše vysvětlil, na vše připravil a nikdy jsem neplatila nesmyslné částky, většinou jsem neplatila vůbec. Když jsem měla problém s moudrákem, který byl spíše na sál, řekl, že mě nebude trápit klasickým trháním, ale pošle mě ke specialistovi, který má k tomu vybavení, aby mě to nebolelo. (na výběr byl jak soukromník, tak na pojišťovnu, mohla jsem si vybrat kam mi napíše žádanku). Nikdy jsem si na nic u jeho péče nemohla stěžovat...jediné co je opravdu otravné, je strašně dlouhé čekání v čekárně i když jste objednaní.

Umístění: Stomatologická ordinace

Take jsem nespokojena, ze se u doktoru ceka, je normalni, ale aby vzal 6 znamych lidi pred tema ostatnima co uz tam cekaji dve hodiny je dost blby. Kdyz jsem sestre rekla, ze uz tam cekat nebudu, ze bere prednostne znamy a neobjednany tak rekla at si najdu jineho zubare. Ani tam nema cenu chodit a nechat si u nej zuby spravovat, sice za plombu chce 200 kc, ale nez jsem dosla domu byla venku. spravoval mi asi 5 zubu a u vsech do druheho dne plomby vypadli, nehlede na to, ze pred opravou zubu ani poradne nevyvrta kaz a v klidu zaplombuje, pak se neni cemu divit, ze jsou tam stale kazy. Dospela jsem k nazoru, ze si radeji zaplatim vic a necham si zuby opravit na nejake klinice. Durajovi uz je to jedno, ma jit do duchodu, tak asi opravi dobre zuby jen znamym , nebo tem co jsou u nej spoustu let.

S péčí jako takovou problém nemám. Ale dovolat se tam a objednat se to je fakt nadlidskej výkon. A já fakt nemám čas tam na zkoušku jezdit jestli mě vezme. Asi mají telefony jen na okrasu

Rada bych se podelila o zkusenost s peci pana doktora. Jeho odvedana prace je mizerie! V čekárně se ceka v prumeru tri hodiny, a prestoze je velmi casto narvana cekarna k prasknuti.. v ordinaci si z toho hlavu nedelaji. Kdyz neni chut pracovat, tak proc by se delalo. Byla jsem nekolikrat svedkem, ze spolihaji na to, ze cekani vetsina pacientu vzda a odejdou.
A ted k te peci..jako cela rodina jsme byli nuceni odejit a nasli jsem si mudr. v CB. Nova pani zubarka pri pohledu na moje ,profesionálne, opecovavane zuby padala do mdlob. Ptala se me dokonce, jestli pan doktor neni slepy. Prestoze jsem byla u p. Duraje pred mesicem a byla jsem ujistena o tom, ze zuby jsou v poradku. Nasla tam hned 5 kazu, pak jsou samozrejme nejake 'darecky' pod plombami a zbytek se uvidi z RTG.
'Super' prace pane doktore, 'moc dekuji za vasi peci'!
A vsem stavajicim pacientum, doporucuji, ihned odejte a radeji si zajedte k nekomu jinemu, kdo tuto praci umi a neni uz takto vyhorely!

Pane doktore, velice vám děkuji za vaší péči. Po několika letech tvrzení, že mám zdravé zuby mě teď ty vaše NEKAZY budou stát 30 tisíc za dva nové zuby, protože mám kazem sežrané celé dva zuby. Paní doktorka, u které jsem nyní byla se zhrozila, co to mám v puse. Nejen, že mám zdravou asi jen 1/3 zubů, ale v zubu mám i něco co nazvala provizorním řešením při trhání nervů. Tak mám v puse tři roky provizorní řešení.
Když jsem ji ještě řekla, že podle vás mi padají plomby, protože při zkouškovém moc skřípu zuby. Navíc mám pod všemi vámi dělanými plombami kazy.
A jako perličku nakonec, pan doktor objednává pět lidí na stejný čas. Takže péče nulová.
Doufám, že svá hodnocení pan doktor čte, měl by se nad sebou zamyslet...
Musím v tomto případě citovat pána, který tady taky komentoval: ,,Taky jsem žil asi 3 roky v domění že to je dobrý stomatolog." Nějak tak...

Pod všema blombama co mi pan doktor dělal jsem měl kaz. Všem co kněmu chodí doporučuji aby si nechali udělat rengen všech zubů. Paní zubařka co mi zuby opravovala mi dělala rentgeny všech zubů + kompletní fotodokumentaci, to znamená odvrtala blombu, vyfotila, vyčistila kaz, vyfitola atd.
Je pravda že pan doktor je docela příjemný a milí, ale svou práci pěkně fláká, však co když rentgen vám neukáže a fotodokumentaci nedělá. Taky jsem žil asi 3 roky v domění že to je dobrý stomatolog.

Jako zubaře mám pana doktora už 25 let a mám jenom samé dobré zkušenosti. Je pravda, že si člověk na ošetření musí počkat, ale ze svých zkušeností vím, že čekání u lékařů je všeobecně na dlouho. Pan doktor má příjemné a empatické chování ke svým pacientům a je schopen nabídnout i řešení problému v nižší cenové relaci - netahá z lidí peníze zbytečně. Pokud nebudu muset, neměním !!!

velmi ohleduplny k pacientum

Velmi dobrý stomatolog, věci rozumí a poradí. Před zákrokem konzultuje věc s pacientem, poté se rozhodne pro další zákrok. Společně se sestřičkou umějí pacienta před zákrokem i rozesmát. Plně doporučuji.

tak já mohu jen chválit. byl mi doporučen po mém přistěhování se do Tábora jako dobrý lékař s tím, že nebere nové pacienty. Já mám děsný strach ze zubařů, což jsmemu vysvětlila i to, že chci pro svojí dcerku dobrého zubaře.. chodíme k němu, nebojíme se, moje problémové zuby mi dal do kupy - nikdy jsem neplatila nic navíc, byl ochotný a vstřícný - nejsme jeho známá. Nikdy mi nenabídl alkohol a ani z něj nebylo cítit!!! Takež já ho hodnotímjako super zubaře, jediný mínus - déle se čeká -ale u kterého zubaře jdete na řadu přesně dle objednání?! V.