Odborný lékař ortopedie
Drozdovice 5, Prostějov

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Vynikající ortoped, který mi vychází vstříc, abych co nejméně trpěl a hledá účinnou léčbu. S člověkem opravdu soucítí, poslouchá ho a snaží se léčbou pomoci.Velmi děkuji.

Pan doktor nám velmi pomohl. Diagnozy, které určil, přístroje pak při podrobném vyšetření vždy potvrdily. Také vždy nasadil správnou léčbu. Přístup pana doktora je velice profesionální, pacient se cítí dobře, pan doktor má velmi příjemné a milé chování. Nikdy žádné peníze ani dárky nechtěl !! Léčí celou naši rodinu a patří mu naše velké díky !!
Kombinuje klasickou medicínu s alternativní a nepoškozuje zbytečně pacienta hrstmi prášků. Umí výborně i pracovat s bioenergií. Je to nejlepší lékař, co vůbec známe.

Byl jsem jeho pacientem z důvodů artrozních problémů asi l1 let (1996-2007).
Potom jsem byl nucen ukončit návštěvy v jeho ordinaci z důvodu nemožnosti
dojíždění z Nezamyslic a přibývajících let (80 r.)
Z jeho léčbou jsem byl velmi spokojen a pomáhala mi při udržování mých
zdravotních problémů. Odborně ho považuji za velmi erudovaného odborníka,
vždy milého, ochotného, pomáhajícího. Lituji, že již nemohu využívat jeho služeb.

A.H. Nezamyslice

Jsem znechucen některými názory. Je to odborník, vždy se seriozním přístupem...

všichni do me cpali prašky od bolesti.on jen přiložil ruce,palily jako žehlička.pomohlo to.a nemusela jsem nic podstrkovat a narozdil od ostatnich lekařu jsem tam byla jen dvakrat!tak neblabolte nesmysli o vytahovani penez.ja jsem spokojena a kdo neni at nechodi a nepomlouva!

jsem s ním spokojená.Ta "zázračná krabička" mně již 2x pomohla, ale musela jsem tam chodit pravidelně 4 měsíce, loket nebolí a kyčle také ne.

Jsem zcela znechucena těmito názory na Pana Doktora. Je nejlepší lékař. přistup ke mmě je vždy velmi profesionální a lidský.

Na pana Doktora jsou dle mne zcela nejlepší reference, což jsem poznal i na vlastní kůži. Zachránil mé dceři dolní končetinu, ostatní lékaři doporučovaly ihned amputaci!!!!

Nejlepší ortoped. Jediný, který je na svém místě! Pomohl řadě lidí včetně mě.

darebák,který se svou"zázračnou"krabičkou oblbuje lidi a neléčí!
přitom neustále vyžaduje nesmyslné platby!!