RELAXCENTRUM - rehabilitace
Polepská 252, Kolín

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: RELAXCENTRUM - rehabilitace Jiný

Profesionál na svém místě se svérázným, ale účinným přístupem. Léčí nejen tělo, ale umí to i s duší pacienta a to díky svým životním zkušenostem. Vřele doporučuji návštěvu u Pana doktora a jeho milé sestřičky. Když nepomohli jinde tak tady je šance....osobní zkušenost. Děkuji pane doktore!

Umístění: RELAXCENTRUM - rehabilitace Zablokovaná kyčel

Pana doktora mohu jedině doporučit - ví, co dělá, vždy poradí. Zablokovanou kyčel a bolest v bedrech ihned vyřešil. Kamarádka k panu doktorovi chodí také a jsme obě velmi spokojené. Děkuji za takového doktora. Katka

Moc ráda bych poděkovala panu doktorovy Bourkovy,za jeho pomoc.Je to moc velký specialista,a vynikající člověk.Jestli bych mohla poradit,tak jen jeho.Má velmi dobrou a milou sestřičku Soničku,která mě taky moc pomohla.Taky sestřičky v relaxcentrumu-velké odborníčky,velké ženy-s velmi chápajícím srdíčkem.Děkuji oběma,Ivance ale hlavně Leničce.Dělají ohodně více,než je jejich práce,takže já už jen RELAXCENTRUM!!!!!Ještě jednou Vám děkuji.

Mám jen ty nejlepší zkušenosti při léčení tímto lékařem, jeho ordinaci navštěvuji od loňského roku a bez jeho pomoci bych svůj zdravotní stav v současnosti nezvládala. S dosavadní léčbou a péčí rehabilitačních sester jsem velmi spokojena.