Adresa

RELAXCENTRUM - rehabilitace
Polepská 252, Kolín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil
Umístění: RELAXCENTRUM - rehabilitace Jiný

Profesionál na svém místě se svérázným, ale účinným přístupem. Léčí nejen tělo, ale umí to i s duší pacienta a to díky svým životním zkušenostem. Vřele doporučuji návštěvu u Pana doktora a jeho milé sestřičky. Když nepomohli jinde tak tady je šance....osobní zkušenost. Děkuji pane doktore!

K
Ověřený profil
Umístění: RELAXCENTRUM - rehabilitace Zablokovaná kyčel

Pana doktora mohu jedině doporučit - ví, co dělá, vždy poradí. Zablokovanou kyčel a bolest v bedrech ihned vyřešil. Kamarádka k panu doktorovi chodí také a jsme obě velmi spokojené. Děkuji za takového doktora. Katka

B
Ověřený profil

Moc ráda bych poděkovala panu doktorovy Bourkovy,za jeho pomoc.Je to moc velký specialista,a vynikající člověk.Jestli bych mohla poradit,tak jen jeho.Má velmi dobrou a milou sestřičku Soničku,která mě taky moc pomohla.Taky sestřičky v relaxcentrumu-velké odborníčky,velké ženy-s velmi chápajícím srdíčkem.Děkuji oběma,Ivance ale hlavně Leničce.Dělají ohodně více,než je jejich práce,takže já už jen RELAXCENTRUM!!!!!Ještě jednou Vám děkuji.

M

Mám jen ty nejlepší zkušenosti při léčení tímto lékařem, jeho ordinaci navštěvuji od loňského roku a bez jeho pomoci bych svůj zdravotní stav v současnosti nezvládala. S dosavadní léčbou a péčí rehabilitačních sester jsem velmi spokojena.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti