Josef Bolen, gynekolog Březová

MUDr. Josef Bolen

Gynekolog Více

23 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Okružní 226, Březová
Ordinace ženského lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
23 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
N
Ověřeny pacient

Pan doktor byl na mé první návštěvě u něj velmi hodný a ochotný, vše mi zodpověděl, byl usměvavý, a vyšetření bylo pro mě nestresující. Určitě k němu budu chodit i nadále. Bylo určitě fajn ho poznat =))


E
Ověřeny pacient

K panu doktorovi Bolenovi chodím velmi ráda. Provedl mě jedním těhotenstvím a teď si chodím jednou za rok příjemně popovídat a při tom mě jakoby mimochodem vyšetří. Není mi trapně svěřit se mu s jakýmikoliv gynekologickými problémy a myslím, že to tak cítí i ostatní pacientky. Takže za mě jednička s hvězdičkou :)


I
Ověřeny pacient

Já jsem s p. doktorkou Filipovou neměla nijak špatné zkušenosti, naopak, připadala mi jako profesionál a velmi krásná žena sebevědomá, ne každý je takovýten s ohnutým hřbetem,ale některá žena je i sebevědomá a lidi to neumí brát neutrálně, ale co byl opravdu problém, to byl čas..sestra mě objednala třeba na 13 hod a já čekala 2 hodiny, pak jsem zjistila,že přede mnou vzala paní,která přišla po mě až dýl a byla objednaná na 14 hod..pravděpodobně sestra to má špatně naorganizované nebo opravdu nevím, byla milá, hodná, vše,ale ten čas strávený v čekárně mě zabíjel, pokud mám pak ještě jít do práce a stresuju se,abych to stíhala,tak je to špatně, proto jsem přešla k doktoru Bolenovi a je příjemný a šlo to rychle.nečekala jsem víc jak 10min


V
Ověřeny pacient

Nejlepší Pan Doktor vždy s úsměvem na tváři.:-)už ho nevyměním.:-)Je milí hodný a hlavně citlivý a dokáže poradit a pomoci.:-)


N
Ověřeny pacient

Já jsem také přešla od filipové bylo to jako jít z pekla do ráje pan doktor je hodný a příjemný neštěká na vás co chcete já nemám čas a neptá se vás při každé návštěvě jestli už jste rodila když to rozhodně musí být vidět :-( s panem doktorem jsem spokojená i když to mám z ruky tak radši budu dojíždět autobusem je moc hodný a vše pečlivě vysvětlí a hlavně vyšetření tolik nebolí jako u p. doktorky


I
Ověřeny pacient

Zítra tam jdu poprvé, na Březovou. Odcházím od Filipové. Je tu někdo kdo také odešel od Filipové?


Ověřeny pacient

Vždy je ochoten pomoci.Matoušková


Dr. Bolen je skvělý doktor, umí poradit, vyslechnout a uklidnit a to se u dnešních doktorů příliš nevidí!Samou chválu na něj, je to skvělý doktor. Evicka


Misho,je opravdu na správném místě. A sestra je opravdu super-musela jsem jít na zákrok do nemocnice, a do doporučenky mi napsala Adélka-takže, to už asi mluví samo za sebe.... Tak to vám přeji mnoho příjemných kontrol apod.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti