Ordinace ženského lékaře
Okružní 226, Březová

Pan doktor byl na mé první návštěvě u něj velmi hodný a ochotný, vše mi zodpověděl, byl usměvavý, a vyšetření bylo pro mě nestresující. Určitě k němu budu chodit i nadále. Bylo určitě fajn ho poznat =))

K panu doktorovi Bolenovi chodím velmi ráda. Provedl mě jedním těhotenstvím a teď si chodím jednou za rok příjemně popovídat a při tom mě jakoby mimochodem vyšetří. Není mi trapně svěřit se mu s jakýmikoliv gynekologickými problémy a myslím, že to tak cítí i ostatní pacientky. Takže za mě jednička s hvězdičkou :)

Já jsem s p. doktorkou Filipovou neměla nijak špatné zkušenosti, naopak, připadala mi jako profesionál a velmi krásná žena sebevědomá, ne každý je takovýten s ohnutým hřbetem,ale některá žena je i sebevědomá a lidi to neumí brát neutrálně, ale co byl opravdu problém, to byl čas..sestra mě objednala třeba na 13 hod a já čekala 2 hodiny, pak jsem zjistila,že přede mnou vzala paní,která přišla po mě až dýl a byla objednaná na 14 hod..pravděpodobně sestra to má špatně naorganizované nebo opravdu nevím, byla milá, hodná, vše,ale ten čas strávený v čekárně mě zabíjel, pokud mám pak ještě jít do práce a stresuju se,abych to stíhala,tak je to špatně, proto jsem přešla k doktoru Bolenovi a je příjemný a šlo to rychle.nečekala jsem víc jak 10min

Nejlepší Pan Doktor vždy s úsměvem na tváři.:-)už ho nevyměním.:-)Je milí hodný a hlavně citlivý a dokáže poradit a pomoci.:-)

Já jsem také přešla od filipové bylo to jako jít z pekla do ráje pan doktor je hodný a příjemný neštěká na vás co chcete já nemám čas a neptá se vás při každé návštěvě jestli už jste rodila když to rozhodně musí být vidět :-( s panem doktorem jsem spokojená i když to mám z ruky tak radši budu dojíždět autobusem je moc hodný a vše pečlivě vysvětlí a hlavně vyšetření tolik nebolí jako u p. doktorky

Zítra tam jdu poprvé, na Březovou. Odcházím od Filipové. Je tu někdo kdo také odešel od Filipové?

Vždy je ochoten pomoci.Matoušková

Dr. Bolen je skvělý doktor, umí poradit, vyslechnout a uklidnit a to se u dnešních doktorů příliš nevidí!Samou chválu na něj, je to skvělý doktor. Evicka

Misho,je opravdu na správném místě. A sestra je opravdu super-musela jsem jít na zákrok do nemocnice, a do doporučenky mi napsala Adélka-takže, to už asi mluví samo za sebe.... Tak to vám přeji mnoho příjemných kontrol apod.

adel, děkuji za telefon.
Zatím nehodnotím, abych byla objektivní, dám si pár týdnů nebo měsíců. Dnes jsem byla u pana doktora poprvé, v Kraslicích, a byl to pro mě zážitek, jako kdybych přišla z pekla do ráje.
Sestra mě už v telefonu začala oslovovat křestním jménem, sama si předem došla k Filipové pro mojí dokumentaci, abych už nemusela podstoupit žádné trauma:).
V čekárně nás bylo pět včetně sestry, která s každým mluvila a zárověň pracovala a byla milá... Pan doktor byl vysmátý, pohodář. Uvítal mě, podal mi ruku, to jsem u Filipové nikdy nezažila. A co jsem skutečně u ní nezažila - bavili jsme se celou dobu o mně a se mnou a doktor se nepovyšoval. Dozvěděla jsem se všechno, co jsem potřebovala vědět (některé věci sice nemůže ani lékař vědět jistě a hned, ale důležité je, aby řekl pacientce alespoň hypotézy, možnosti...). Nebála jsem se zeptat, pro mě zase novinka. A že vyšetření nemusí bolet, na to jsem už téměř zapoměla. Takže zatím spokojenost.