Okružní 226, Březová
Ordinace ženského lékaře (mapa)

Pan doktor byl na mé první návštěvě u něj velmi hodný a ochotný, vše mi zodpověděl, byl usměvavý, a vyšetření bylo pro mě nestresující. Určitě k němu budu chodit i nadále. Bylo určitě fajn ho poznat =))

K panu doktorovi Bolenovi chodím velmi ráda. Provedl mě jedním těhotenstvím a teď si chodím jednou za rok příjemně popovídat a při tom mě jakoby mimochodem vyšetří. Není mi trapně svěřit se mu s jakýmikoliv gynekologickými problémy a myslím, že to tak cítí i ostatní pacientky. Takže za mě jednička s hvězdičkou :)

Já jsem s p. doktorkou Filipovou neměla nijak špatné zkušenosti, naopak, připadala mi jako profesionál a velmi krásná žena sebevědomá, ne každý je takovýten s ohnutým hřbetem,ale některá žena je i sebevědomá a lidi to neumí brát neutrálně, ale co byl opravdu problém, to byl čas..sestra mě objednala třeba na 13 hod a já čekala 2 hodiny, pak jsem zjistila,že přede mnou vzala paní,která přišla po mě až dýl a byla objednaná na 14 hod..pravděpodobně sestra to má špatně naorganizované nebo opravdu nevím, byla milá, hodná, vše,ale ten čas strávený v čekárně mě zabíjel, pokud mám pak ještě jít do práce a stresuju se,abych to stíhala,tak je to špatně, proto jsem přešla k doktoru Bolenovi a je příjemný a šlo to rychle.nečekala jsem víc jak 10min

Nejlepší Pan Doktor vždy s úsměvem na tváři.:-)už ho nevyměním.:-)Je milí hodný a hlavně citlivý a dokáže poradit a pomoci.:-)

Já jsem také přešla od filipové bylo to jako jít z pekla do ráje pan doktor je hodný a příjemný neštěká na vás co chcete já nemám čas a neptá se vás při každé návštěvě jestli už jste rodila když to rozhodně musí být vidět :-( s panem doktorem jsem spokojená i když to mám z ruky tak radši budu dojíždět autobusem je moc hodný a vše pečlivě vysvětlí a hlavně vyšetření tolik nebolí jako u p. doktorky

Zítra tam jdu poprvé, na Březovou. Odcházím od Filipové. Je tu někdo kdo také odešel od Filipové?

Vždy je ochoten pomoci.Matoušková

Dr. Bolen je skvělý doktor, umí poradit, vyslechnout a uklidnit a to se u dnešních doktorů příliš nevidí!Samou chválu na něj, je to skvělý doktor. Evicka

Misho,je opravdu na správném místě. A sestra je opravdu super-musela jsem jít na zákrok do nemocnice, a do doporučenky mi napsala Adélka-takže, to už asi mluví samo za sebe.... Tak to vám přeji mnoho příjemných kontrol apod.