oba dva Benešovi jsou velmi dobrí, ale bez spolupraci pacijenta jsou bezmocni..

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

oba dva Benešovi jsou velmi dobrí, ale bez spolupraci pacijenta jsou bezmocni..

Velmi dobrý lékař.Svou práci odvádí svědomitě a pečlivě.K tomu to lékaři chodíme ji s manželkou již dlouhá léta a můžeme říc k jeho osobě, že je velmi pečlivý a zodpovědný. Při jeho pečlivosti mě včas zjistil závažná onemocnění a jejich léčbu. Za což Vám pane doktore děkuji.

Je to velmi profesionální doktor,vždy mi pomohl a když si nevěděl rady tak mě poslal k odborníkovi a tak to má být.

velmi dobry doktor

Navštěvuji p.doktora Beneše již 3 roky a po profesionální stránce si ani na jednoho z nich nemohu stěžovat, vždy mi velmi dobře poradí, jen tak dál :-))E

JSEM S TÍMTO LÉKAŘEM VELMI SPOKOJEN

Po přečtení posledního)nenávistného) hodnocení mi bylo velmi smutno. Pan doktor Beneš je mým lékařem asi 30 let a později též lékařem mých dětí, k plné spokojenosti.Po jeho boku vyrostl perfektní doktor(jeho syn) Mohu zodpovědně prohlásit, že je pro naši rodinu doktorem číslo 1. Pisatel tohoto nenávistného hodnocení se ani nedokázal podepsat. Inu "charakter" Vůbec neberte na zřetel tyto bludy.

perfektní diagnostik, někdy až nepříjemně pečlivý. Starostlivý aobětavý

Co mám více dodat, nebýt tohoto PANA doktora, dávno bych nebyla, nikdo nevěřil mým potížím, jen důvěra, zkušenosti a velká řada vyšetření, na která mi posílal,mi zachránily život. Pokud bych byla mužem, smekám, ale takto jen děkuji a jsem vděčná. Mimochodem, po jeho boku vyrostl bezvadný následník trůnu.

Jsem pacientem a velmi spokojeným jak s prací pana doktora tak i s jeho přístupem k pacientovi. Velmi oceňuji jeho pracovní nasazení na dvou ordinacích a možnost využití obou těchto ordinací pro mě jako pacienta a to ve velkém časovém rozpětí.
Velmi si toho všeho cením a děkuji že to tak je.

velmi dobry doktor

JSEM S TÍMTO LÉKAŘEM VELMI SPOKOJEN

perfektní diagnostik, někdy až nepříjemně pečlivý. Starostlivý aobětavý

Velmi si toho všeho cením a děkuji že to tak je.