Sam. ordinace PL pro dospělé
Spojovací 1005, Dobruška

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Léčení je takový že si myslí že já jako pacient sem si dělala srandu že mi asi vůbec něco je .před týdnem Když sem mu řekla že mám stejný problém jako v únoru ,ani se mne nezeptal jestli sem měla třeba klíště (očividně si myslel že to je též jako já že se to vrátilo),napsal mi prášky ty který mi předepsal v únoru a věděl že jsou k ničemu že mi to nepomohlo .Myslela sem si že mám stejný problém jako v únoru kdy sem žádné klíště neměla.po týdnu sem se stavila a on mluvím s neurologem ,hovořili o klíštěti a pak sem si vzpomněla jelikož mám starosti dost tak nemůžu myslet na vše ,že(v průběhu týdne sem napsala recenzi na něj a na to jak léčí a že jablko nepadá daleko od stromu)vyšlo z toho že mám boreliózu i přesto že mi nebral krev ,kterou mi druhý den neodebrali proto ,protože nebyl schopen unést pravdu o jeho chovaní a vyhodil mne z toho důvodu .A svedl na mne to že sem ty údaje o sobě zatajovala,ale přitom věděl že mám podobné příznaky a mohl se optat ,pak bych si vzpomněla .

jo,jo...chodila jsem k němu a byla to katastrofa..K němu chodit by mohl lékař a né já...Když jsem tam šla a řekla jsem mu co mne trápí...tak se zeptal co by jsem na to chtěla napsat...nikam mne neposlal...Tak jsem přešla k panu Zilvarovi,-ten mne hned poslal na endokrinologii a zjistili mi nefunkční štítnou žlázu,-dodnes se sice s ní léčím,ale je mi mnohem lépe...tady mi dával jen léky na bolest...

Příjemný, ochotný a vstřícný lékař, doporučuji.

Srdečný a ochotný, známe se dlouhá léta, léčil a léčí celou moji rodinu k plné spokojenosti. Velkou předností je i vřelý, lidský přístup k pacientům. Děkuji mu za jeho práci.

já jsem s ním velmi spokojena,dobrý a ochotný.

Sice ochotný,ale zápal plic od angíny nerozezná a všechno se léčit brufenem nedá

Dobrý ochotný lékař, vřele doporučuji.