Adresa

Sam. ordinace PL pro dospělé
Spojovací 1005, Dobruška

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Léčení je takový že si myslí že já jako pacient sem si dělala srandu že mi asi vůbec něco je .před týdnem Když sem mu řekla že mám stejný problém jako v únoru ,ani se mne nezeptal jestli sem měla třeba klíště (očividně si myslel že to je též jako já že se to vrátilo),napsal mi prášky ty který mi předepsal v únoru a věděl že jsou k ničemu že mi to nepomohlo .Myslela sem si že mám stejný problém jako v únoru kdy sem žádné klíště neměla.po týdnu sem se stavila a on mluvím s neurologem ,hovořili o klíštěti a pak sem si vzpomněla jelikož mám starosti dost tak nemůžu myslet na vše ,že(v průběhu týdne sem napsala recenzi na něj a na to jak léčí a že jablko nepadá daleko od stromu)vyšlo z toho že mám boreliózu i přesto že mi nebral krev ,kterou mi druhý den neodebrali proto ,protože nebyl schopen unést pravdu o jeho chovaní a vyhodil mne z toho důvodu .A svedl na mne to že sem ty údaje o sobě zatajovala,ale přitom věděl že mám podobné příznaky a mohl se optat ,pak bych si vzpomněla .

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

jo,jo...chodila jsem k němu a byla to katastrofa..K němu chodit by mohl lékař a né já...Když jsem tam šla a řekla jsem mu co mne trápí...tak se zeptal co by jsem na to chtěla napsat...nikam mne neposlal...Tak jsem přešla k panu Zilvarovi,-ten mne hned poslal na endokrinologii a zjistili mi nefunkční štítnou žlázu,-dodnes se sice s ní léčím,ale je mi mnohem lépe...tady mi dával jen léky na bolest...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřený profil

Příjemný, ochotný a vstřícný lékař, doporučuji.


P

Srdečný a ochotný, známe se dlouhá léta, léčil a léčí celou moji rodinu k plné spokojenosti. Velkou předností je i vřelý, lidský přístup k pacientům. Děkuji mu za jeho práci.


F

já jsem s ním velmi spokojena,dobrý a ochotný.


P

Sice ochotný,ale zápal plic od angíny nerozezná a všechno se léčit brufenem nedá

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V

Dobrý ochotný lékař, vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu