Odborný lékař oftalmologie, s.r.o.
Jívavská 20, Šternberk

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Chodím k této doktorce již déle než 10 let a jsem spokojen, s kontaktními čočkami také není problém. Do očí jsem jí řekl, že na internetu je seženu levněji, tak že je od ní kupovat již nebudu a absolutně žádný problém s tím nebyl, když sem potřeboval radu, tak poradila, takže u mě velmi dobrý.

Paní doktorka je především úžasný člověk, kterému se rádi svěříte do péče jako lékařce. Strach z operace očních víček přemění na téměř příjemnou záležitost a se sestřičkou vytvoří prostředí klidu a důvěry. Jsem kosmetička z Olomouce a chtěla jsem vypadat dobře, zbavit se pokleslých víček. Operace proběhla bez problémů a výsledek je naprosto úžasný! Doporučuji paní doktorku všem svým klientkám! Hodnotím na 1 !!!!! Lenka Procházková

Doktorka byla celkem vstřícná, než jsem požádala o kontaktní čočky od jiné firmy než mi sama doporučovala, potom byla dotčená, že ona musí nejlépe vědet, co je pro mne nejlepší, myslím ale, že spíš nejlepší pro ni, aby jí potom tato firma zaplatila dovolenou, jak je u této doktorky zvykem jezdit již několik let, takže z tohoto důvodu nedoporučuji.

Odborné ošetření na vysoké úrovni, nejlepší lékařka, u jaké jsem byl.

Pozor! Paní doktorka vám předepíše léky a produkty, pouze těch firem, které jí potom za to zaplatí exotickou dovolenou! takže tuto návštěvu velmi zvažte.

Souhlásím a doporučuji

Opravdu specialista, jak má být!