Znám dotyčnou lékařku řadu let a vážím si jí nejen jako odbornice v oboru plastické chirurgie, ale i jako člověka. Její vrozená empatie je zásadním předpokladem pro její náročnou profesi - pro léčení fyzicky postižených a někdy i psychicky nevyladěných lidí, kteří v estetickém vylepšení hledají vyřešení svých osobních problémů..
Málokdy vidíme do duší těch, kteří potřebují pomoc. Dobrý lékař vidí a pomůže. A tou je pro mne MUDr. Vokurková.

Hlinky 122, Brno
Ordinace plastické chirurgie (mapa)

Mam velmi negativni zkusenost s praci pani doktorky. Byla jsem u ni pred 11 lety na rhinoplastice (klinika Riva, Brno), pri ktere mi pouze odsekla hrbol na nose a to jeste tak nesikovne, ze z jedne strany odsekla prilis moc kosti, navic nos nenarovnala a nezavrela, takze mi vznikla na nose misto hrbolu prohuben a jeste byl nos na krivo a nemohla jsem dychat. Kez by pani Vokurkova priznala, ze rhinoplastiku nezvlada, drive, nez mi stihla zpusobit tuto ujmu. Velke zklamani!

I. Doležalová

Výborná lékařka! Chtělo by to více takových odborníků v našem zdravotnictví. S mým vrozeným netradičním problémem si poradila bravurně. Ačkoli to byla velká improvizace, výsledek dopadl skvěle. A já jsem znovu schopna zapojit se do společnosti, protože se mi vrátila sebedůvěra. Především oceňuji její lidskost, snahu pomoci a péči. Je pravda, že je velmi vytížená, ale to přímo odráží její schopnosti - co vím, věnuje se rozštěpům u dětí a dochází do dětské nemocnice, kromě rekonstrukční chirurgie v Bohunicích. Četla jsem tu názory proti, ale pokud mohu hodnotit z pohledu člověka, který byl odkázaný na pomoc někoho, kdo by se toho ujal za peníze ze zdravotnictví, nikoli své, jsem ráda, že jsem potkala tohoto strážného anděla.

G

Skvělý chirurg, člověk i novátor. Má jak úžasný přístup k pacientům (zvláště pak k těm dětským), tak i odbornou erudici (je často zvána jako přednášející na odborná sympozia, a to jak "doma", tak i v zahraničí) a cit pro estetično i prostorovou představost. Je rovněž předsedkyní správní rady NF Šťastný úsměv (http://www.rozstepy.cz), který pomáhá lidem s rozštěpem obličeje. Jistou nevýhodou všech výše uvedených pozitiv je obrovská vytíženost a s tím se vážící nedostatek času. Obecně mohu jen a jen dopoučit!

F

Paní doktorka je báječná žena a lékařka, ještě pře operací našeho syna se mnou komunikovala přes mobil a na všechny mé otázky odpověděla bez jakýchkoliv problémů. Operace rozštěpu rtu dopadla báječně, na synovi by nikdo nic nepoznal. Můžu doporučit jak p. Vokurkovou, tak všechny lékaře, lékařky a sestřičky a neonatologické JIp v Brně. Jsem velice ráda, že jsme se dostali právě do Brna.

Byla jsem před 15 lety u paní doktorky na plastice nosu a jsem stále velmi spokojena. Citlivě mi ho "opravila" tak , že většina mých známých nezaznamenala velkou změnu, jen jsem se jim zdála "nějak" hezčí. Nový nos je rovný a přirozeně vhodný k mému typu obličeje.
Stejně tak i moje dvě známé, které si nechaly u paní doktorky také upravit trošku problematické nosy. Jemnější, ženštější a sebevědomější.
Velmi jsem s operací váhala, můj nos nepatřil mezi zásadně obrovské orlí zobany. Stálo to za tu odvahu a nepříjemné pooperační pocity. 15 let- a jsem každý den ráda, že jsem se k tomu donutila. Není to reklama, ale opravdu můj vnitřní pocit. Žádný pooperační šok z toho jak vypadám a či si na sebe zvyknu. Hned, i natečená, jsem byla spokojená a viděla, že se změna povedla a nevypadám "nějak divně".

Paní doktorka je skvělá... jsme moc rádi že tady je. operovala mi chlapečka, který se narodil s dost širokým rozštěpem a to ještě neměl ani týden, a ted to na něm nikdo nepozná

Na operaci srostlých prstů u dítěte jednoznačně doporučuji raději kliniku na Berkové. Výsledek i pooperační průběh se nedá s operací u paní doktorky srovnat.

Já jsem podstoupila liposukci stehen roku 2002 u paní doktorky Vokurkové. Musím hodnotit velmi pozitivně.

Je to ten nejlepsi doktor co znam.Dekuji Bohu za ni.

G

F

Je to ten nejlepsi doktor co znam.Dekuji Bohu za ni.