Praktický lékař pro dospělé
Březecká 256, Štěpánov

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Děkuji paní doktorce, že mě minulý rok vytáhla z ''bryndy''. Měla jsem psychické problémy, které se mi začaly projevovat i po stránce fyzické. Vždy mne vyslechla a poradila a nasadila správnou léčbu, která opravdu někam vedla. Děkuji, paní Doktorko s velkým D!

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka je skvělý a pečlivý lékař se super profi přístupem. Stejně tak hodnotím i zdravotní sestřičku. Vždy vyjdou člověku vstříc.

Tak jsem dnes paní doktorku navštívila jako pacientka poprvé a musím říci, že mě překvapila ve všech směrech. Je to pečlivá a lidská lékařka a hlavně je to cenný člověk se srdcem na správném místě. Děkuji.

Cením si hlavně, že chorobu určuje komplexně -- probere celou rodinu do třetího kolene, vzpomene si, že babička měla to a to, takže proto možná mám ten stejný problém apod. A dál mi je sympatiké, že používá homeopatika, která mi, mimochodem, opravdu zabrala! Mohu jen doporučit.

Skvělá doktorka. Nemohu si stěžovat. :)

jedinečná lékařka, velká profesionálka se srdcem na pravém místě. Velice pečlivá a milá lékařka. Vyplatí se za ní jezdit odkudkoliv.

Jsme spokojeni,nemáme žádný problém,mí naši duvěru.

výborná a pečlivá lékařka

Je to JEDINEČNÁ doktorka a já ji strašně moc moc moc upřímně děkuji za všechno co pro mě i se sestřičkou udělaly a jsem moc ráda, že je tady ve Štěpánově máme!!!!!!!!!!!!!!!!!Elena Kalabisová

Je to logické: dobrý lékař = plná čekárna!!! Souhlasím s Elenou.