Jitka Šváchová, ortodontista Praha

MUDr. Jitka Šváchová

Ortodontista Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Seydlerova 2451, Praha
Stomatologie - ortodoncie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.

Pozná se, že paní doktorka Šváchová svou práci ortodontisty miluje a tomu také odpovídají výsledky její práce.


Jak nakonec těměř všichni přiznáváte, je to odborník na svém místě. Dcerce se zoubky rovnají, a to je pro mě důležité. Na přístup paní doktorky si nemohu stěžovat, k dětem je milá a má pochopení. A že se nijak nevybavuje a člověk před ní má respekt, je docela dobře. Ono je to v tomto případě opravdu o tom, že když rovnátko nebudeme nosit, zuby se nám samy nenarovnají. Dcerka ji má ráda, jediné čeho se bojí, že se budou dělat nové otisky.


Velmi příjemná lékařka.


Po odborné stránce slušná práce, ale v komunikace je otřesná a velmi nevybíravá. Specialistů je sice málo, ale přezíravý přístup není možné tolerovat a je lepší najít jiného lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka má zlaté ruce a sestřička je moc milá. V ordinaci se cítím skvěle.


Práce paní doktorky se nedá srovnat s nikým ostatním. Myslím,že její profese je naprosto trefná. Mám sundaný fixní aparát a teď už nosím pouze retenci a wýsledek je naprosto dokonalý!!! A co se týče té "pihaté zrzky"-je to také jenom člowěk,já s ní problémy nikdy neměla,vždy jsme spolu perfektně vycházely a wycházíme,ono někdy záleží i na té druhé straně :-)


Je fakt dobrá.


Ověřeny pacient

chodila jsem k ní jako dítě, ještě do Motola, byla super super super!!! Díky ní mám skvělé zuby, byla jediná, kdo se mého problému ujal. Je opravdu strašně, ale strašně šikovná. Chodím k ní na "udržovačku"doteď. Je pravda, že je svá, jako malá jsem měla řádný respekt:)) ale co, je to jen člověk, já taky v práci nejsem pokaždé k sežrání... Ale jako odborník opravdu špička, všem doporučuji!!!


M

s paní doktorkou jsme velmi spokojeni, odborně výborná, komunikace skvělá. Jsme již v péči třetí ortodontisty, ale teprve teď jsme opravdu spokojeni po všech stránkách. Velmi vstřícný prístup. Velmi doporučuji.


J

S paní doktorkou jsem velice nespokojená, nelíbí se mi komunikace s pacientem, chodím k ní proto, že je blízko, ale to je asi jediný důvod, při každé mojí návštěvě byla velice nepříjemná. Rovnátka ale fungují, takže po odborné stránce je asi dobrá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti