Stomatologie - ortodoncie
Seydlerova 2451, Praha

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Stomatologie - ortodoncie Jiný

Paní doktorka je opravdu odborník na svém místě.Oběma mým dcerám pomohla jak nejlépe uměla, vše s námi podrobně konzultovala a vysvětlila nám. Akceptuje i naše přání a pak volí co nejšetrnější, avšak účinné metody a za to jí patří velký dík.Řídíte li se jejími doporučeními a radami, bude se Vám skvěle s paní doktorkou spolupracovat. Dcery jí mají velmi rády a mají díky paní doktorce krásný úsměv.

Pozná se, že paní doktorka Šváchová svou práci ortodontisty miluje a tomu také odpovídají výsledky její práce.

Jak nakonec těměř všichni přiznáváte, je to odborník na svém místě. Dcerce se zoubky rovnají, a to je pro mě důležité. Na přístup paní doktorky si nemohu stěžovat, k dětem je milá a má pochopení. A že se nijak nevybavuje a člověk před ní má respekt, je docela dobře. Ono je to v tomto případě opravdu o tom, že když rovnátko nebudeme nosit, zuby se nám samy nenarovnají. Dcerka ji má ráda, jediné čeho se bojí, že se budou dělat nové otisky.

Velmi příjemná lékařka.

Po odborné stránce slušná práce, ale v komunikace je otřesná a velmi nevybíravá. Specialistů je sice málo, ale přezíravý přístup není možné tolerovat a je lepší najít jiného lékaře.

Paní doktorka má zlaté ruce a sestřička je moc milá. V ordinaci se cítím skvěle.

Práce paní doktorky se nedá srovnat s nikým ostatním. Myslím,že její profese je naprosto trefná. Mám sundaný fixní aparát a teď už nosím pouze retenci a wýsledek je naprosto dokonalý!!! A co se týče té "pihaté zrzky"-je to také jenom člowěk,já s ní problémy nikdy neměla,vždy jsme spolu perfektně vycházely a wycházíme,ono někdy záleží i na té druhé straně :-)

Je fakt dobrá.

chodila jsem k ní jako dítě, ještě do Motola, byla super super super!!! Díky ní mám skvělé zuby, byla jediná, kdo se mého problému ujal. Je opravdu strašně, ale strašně šikovná. Chodím k ní na "udržovačku"doteď. Je pravda, že je svá, jako malá jsem měla řádný respekt:)) ale co, je to jen člověk, já taky v práci nejsem pokaždé k sežrání... Ale jako odborník opravdu špička, všem doporučuji!!!

s paní doktorkou jsme velmi spokojeni, odborně výborná, komunikace skvělá. Jsme již v péči třetí ortodontisty, ale teprve teď jsme opravdu spokojeni po všech stránkách. Velmi vstřícný prístup. Velmi doporučuji.