Ord. lékaře specialisty - TRN
Rybalkova 1400, Louny

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

velmi dobry

Doktorka, která může pomoci mojí babičce, jelikož je její sousedkou.

Jsem rád, že tato doktorka bydlí v Černčicích blízko mé babičky. Protože, kdyby se jí něco stalo, tak jí může pomoci. Filip Hinke

S paní doktorkou mám výborné zkušenosti, jak s jejím přístupem, tak i z odborného hlediska
(Dal bych "Nejlepší", ale obávám se vět - Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.

má hlásek jako konipásek a je super

U paní doktorky jsem byl teprve podruhé ale musím říci že přístup k pacientům jak z profesionálního hlediska tak i jako člověk je velice výborný doporučuji.

Vyborná paní doktorka.Velice milá,vstřícná k pacientům a hlavně pečlivá.Je vidět,že jí jde opravdu o pacienta,ten je na prvním místě.A jako odborník píši také jedničku.

Píši p. doktorce další "výbornou". Je skutečně skvělá a až puntičkářsky důsledná.

Výborná lékařka.

skvělá