Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Bínova 534, Praha
Jitka Studničná, DiS, RHom.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Biorezonance přístrojem bicom

Biorezonance přístrojem bicom

Homeopatie +1 Více

Homeopatie


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Zkušenosti

O mně

Homeopat. poradna a biorezonance pouze na objednání předem.


Léčené nemoci


Specializace

  • psychiatrická sestra

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Bínova 534, Praha

Jitka Studničná, DiS, RHom.


Bínova 534, Praha

Jitka Studničná, DiS, RHom.Bínova 534, Praha

Jitka Studničná, DiS, RHom.


Bínova 534, Praha

Jitka Studničná, DiS, RHom.

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Jitka Studničná? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
již delší dobu mě trápí bolest nohou v určitém místě. Na obou nohách těsně pod zadkem z vnější strany - místa jsem označil na obrázku - ctrlv.cz/shots/2018/02/15/tSRr.png

Navíc když si na těchto místech jemně zatlačím prsty, je to jako kdyby mě někdo přes ně vzal pohrabáčem. Také se mi občas stává (nevím jestli to s tím souvisí) že když delší dobu sedím, tak mě začnou brnět nohy a někdy i v pánvi. A když si vezmu těsnější kalhoty nebo spodní prádlo, tak mě tato oblast ještě příšerně pálí. Nebo také když jdu spát a vezmu si teplou deku, prostě zhoršuje se to v teple a naopak zlepšuje (bolest, pálení) v chladu. Napadá vás něco, čím by to mohlo být? Děkuji.

Pro podání homeopatik je zde málo informací, popis kůže a problémů s ní nestačí. Doporučuji vám konzultaci s homeopatem v místě vašeho bydliště, který s vámi probere ostatní náležitosti a najde váš celkový obraz. Bude se vás ptát jak jíte, jak spíte, jak trávíte, jaké máte vztahy ... Poněvadž všechno souvisí se vším.

Jitka Studničná

dobry den pracuji v lese a mam problem .mam boreliozu a doktuři mi ji neleči.samozřejmě že mam přiznaky typu boleni hlavy velka unava poceni stali pokašlavani atd prodělal jsem třeba rentgeny plic atd.spyrometriji a bud negativni nebo vše v normě.doktor na infekčnim nic neleči že tělo se stim popralo.chci se zeptat jestli mam trvat na podavani antibiotik protože mam obavy aby se to nezhoršilo a pak stim nešlo nic třeba dělat a nebo to radši nechat teda tak podle dr.bude se stav stale zhoršovat nebo třeba se to muže samo imunitou zastavit .snažim se proto dodržovat aspon dobrou životospravu a třeba byliny .děkuji a omlouvam se za pravopisne chyby.beda.

Antibiotika nejsou tak neškodná, jak se většina lidí domnívá. Poškozují imunitní systém, takže buďte opatrný a zvažte, zda je váš stav natolik vážný, že pozitiva převáží nad negativy. Pokud je užijete, ihned užijte probiotika (acidofilus lactobacillus), čímž alespoň částečně nahradíte způsobené škody.

Jitka Studničná

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Homeopat. poradna a biorezonance pouze na objednání předem.


Léčené nemoci


Specializace

  • psychiatrická sestra