Sam. ordinace PL - pro děti a dorost
Revoluční 383, Strančice

Pani doktorka dite skoro nevysetri, nevnima co ji rikate a jen si zapisuje . Pri jedne navsteve se zepta i 3x na jednu vec. Podava informace ktere si vzejmne odporuji nebo jsou odlisne od predesle navstevy. Drive byvala pozornejsi,duslednejsi pri vysetreni. Posledni dobou duchem patrne jinde nez v ordinaci

Nedoporučuji
nepoznala vážné onemocnění a místo odeslání k specialistovi nás posílala na psychiatrii.....rovnou jsme odjeli do nemocnice,kde nám dítě ihned napojili na infuse.

Doporučuji.
K dětem přátelská,k léčení přistupuje zodpovědně, snaží se vyhnout nadbytečnému používání antibiotik.
K nepovinnému očkování podá vždy informace o možných přínosech i rizicích.

odbyla nas kdyz jsem ji upozornovala na spatnou motoriku sveho 3m syna, ted (6m) litame po neurologiich a nemocnich!!! rozhodne nedoporucuju, vubec se mu nevenovala a nekontrolovala zadne reflexy ci motoricky vyvoj!

Doporučuji, mám ty nejlepší zkušenosti. S dětmi navštěvuji ordinaci již 12 let. JB