Trávnická 2, Prostějov
Odborný lékař otorinolaryngologie

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

S léčbou jsem nikdy nebyla spokojena, ale co řekne lékař, je svaté - nicméně tón, jakým to paní doktorka říká, mi za to opravdu nestojí. Jednání je nepříjemné a dospělo to k tomu, že jsem dostala strach k ní chodit.

C

K paní doktorce chodím již několik let, je vynikající odborník, trpím na hnisavé záněty dutin a vždy pečlivě vyšetří a předepíše léčbu, která vždy zabrala. Nic nenechá náhodě, pokaždé děla i antibakteriální vyšetření. Navíc mi přijde, že je hodně lidská, netváří se důležitě, mluví jako rovný s rovným, sedí mi po profesní stránce i lidské, neměnila bych.

Chodila jsem k paní doktorce se svými dětmi,ke kterým byla celkem hodná.Postupem času mi začalo vadit,že na každé potíže nasadila hned silná antibiotika.Sice zánět přeléčila,ale příště už nám antibiotika skoro nepomáhaly,tak jsme brali další a další až nám to úplně narušilo imunitu.Její kolega z vedlejší ordinace také dává antibiotika na každou rýmu.Můj známý k paní doktorce chodil kvůli hnisavé rýmě a dlouhodobému pocitu cizího tělesa v nose.Byl přeléčený antibiotiky,ale trval na tom,že se necítí dobře.Paní doktorka usoudila,že je přeléčený.Na druhý den skončil v Brněnské nemocnici,kam ho odvezla manželka,protože měl vychýlenou nosní přepážku a byl na kompůlikované operaci pro chronický zánět.Přitom před pár hodinami mu prý paní doktorka tvrdila,že je v pořádku.

Výborná p. doktorka s lidským přístupem aléčí vždy moc pečlivě.vřele doporučuji

Naprosto nesouhlasím s předchozími názory.Paní doktorka byla velmi neochotná a neprofesionální.Nepoznala zánět dutin, s kterým jsem se potom léčila asi měsíc.
Nedovedu si představit situaci, kdy by se jednalo o malé dítě.Já jsem dospělá ženská, vyhledala jsem proto jiného lékaře.U malého dítěte by mohlo dojít k zanedbání.

Naprosto souhlasím, chodím k paní doktorce já i se syny a nemůžu říct ani půl slova špatného. jSem velmi spokojená

P.dr. mohu vřele doporučit je výborná vždy dobře pomůže a má lidský přístup.nemusím se objednávat s problémem mohu kdykoliv dojít má ordin.hod. i odpol.moc jsem s ní spokojená

Pani doktorku mohu vrele a hlavne od srdce doporucit a vsude chvalit! Je to opravdova profesionalka jako lekarka,ale i velmi lidska pristupem. Je pecliva, prizpusobiva, vyjde ve vsem vstric, opravdu VYBORNA lekarka.

Naprosto souhlasím, neměnila bych!

Pani doktorka je vyborna, profesionalni, s lidskym pristupem. Moc doporucuji.