Praktický zubní lékař
Masarykova 315, Luhačovice

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Profesionální, skvělá a velmi pečlivá práce, náležité vysvětlení úkonu a citlivý přístup při něm. K tomu sloužící pěkná, moderní ordinace. K paní doktorce Jitce Slezákové docházím již delší dobu a jsem velmi spokojená.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Paní doktorka mě byla ochotna přijmout v pátek odpoledne, ačkoli nejsem její pacient.Byl jsem akutní případ a snažila se mi pomoci.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Od dětství jsem chodila k MUDr. Slezakove, po 25 letech mi řekla, že mám špatný skus, že doporučuje fixní rovnatka, po roce nošení si stěžovala, že nošení nejde poznat, ačkoliv na ortodoncii byli s výsledkem maximálně spokojeni. Vše se dalo vyřešit v dětství, ne čekat až do dospělosti... Sama MUDr. si mě objednala k výkonu a pri příchodu se mě ptá, s čím jsem přišla,zadny výkon mi nedělala, pouze v 5minutach mi prohlídla zuby. Čekací doba v čekárně je hrozna, přístup a chování MUDr. je nepřijatelné. Celková nespokojenost mě dohnala až k novému zubaři.

Umístění: Praktický zubní lékař Akutní bolest

Dnes jsem doktorku navštívil poprvé a naposledy, urážky, ponižující narážky, nakonec jsem rád že jediné, co pro mě udělala bylo napsání doporučení k jinému lékaři.

Umístění: Praktický zubní lékař pravidelná zubní prohlídka

Skvělá zubařka s profesionálním přístupem, velmi precizní a důvěryhodná lékařka poskytující skvělou péči i služby spojené s úkony, objednáváním atd... Děkuji.

Oceňujem vysokú profesionálnu starostlivosť, odbornosť, dôslednosť, ukážkový prístup, chválim vybavenie ordinácie. Pani doktorka zachraňuje inými zubármi odpísané zuby. Ja a moja dcéra sme opakovane veľmi spokojné, môžem jedine odporučiť.

Celkem dobra doktorka co se tyce vykonu, ovsem chovani neni v poradku-je vecne nervozni, nespokojena a neboji se pacienta i urazit! Kdyz se clovek chce branit, tak odpovi, ze je to pacientuv problem-strasne! Pro jistotu jsem presla k jinemu zubari.

NEDOPORUČUJI !!! paní zubařka ošetřovala obě moje děti. Před deseti lety jim zaplombovala zuby.A světe div se nyní když byli na RTG tak mají pod všemi plombami kazy!!!.Takže vše špatně.Její práce nebyla pečlivá a důsledná.

Pani doktorka je odborník, milé jednání, chodíme k ní celá rodina a jsem spokojení!!!

S péčí paní doktorky Slezákové jsem spokojena, ošetřuje naše 4 děti.