Zubní laser s.r.o
U zastávky 641/16, Opava

Umístění: Zubní laser s.r.o Jiný

Paní doktorka je skvělý odborník a člověk. Přístup její i personálu je famózní. Odbornost, pečlivost, lidskost, nic nechybí.
Děkuji a jen chválím

Po navsteve 3 lekaru u nasi dcery nebyl nikdo z lekaru uspesny. Az po objednani u pani zubarky, ktera byla laskava a i pres svou zaneprazdnenost a mou zoufalost nas objednala. Prvni kontrolu trosku proplakala, ale ted tam chodi jako profik.Jak sama rika, je to nejlepsi zubarka na svete:-). Dekujeme za skvely pristup. Diky Vam bude mit krasne zoubky. Pagacovi

Paní doktoru jsem pro děti vybrala na základě doporučení mé kamarádky a také z důvodu nadstandardního vybavení její ordinace. Musím říct, že k dětem se chová naprosto úžasně, hysterické scény přechází s naprostým klidem a nadhledem. Je trpělivá, umí děti zaujmout a uklidnit. Všem ji mohu vřele doporučit. Dojíždíme za ní přes 30 kilometrů, stojí to opravdu za to ...

Na základě mých zkušeností jsem nesmírně ráda že jsem našla pani doktorku která je milá,hodná ale hlavně lidská.Chápe člověka který se až nepřiměřeně bojí už jen pomyšlení na to co ho asi čeká.Jsem pani doktorce z celého srdce vděčná a moc jí děkuji za péči která se mě dostává.Též děkuji sestřičkám za jejich milé povzbuzení.Takových to lidí by mělo být více pak by člověk možná i rád chodil k zubaři.Moc děkuji za vše Písaříková

MUDr. Jitka Scheeová

Vážená paní Písaříková,velmi si Vážím Vašeho uznání a mám radost,že jsme se nakonec přes veškeré Vaše obavy dopracovali opravy a zkrášlení Vašeho chrupu .
Přeji Vám abyste u nás zažívala již jen příjemná setkání bez nepříjemných zákroků.
Za celý kolektiv MUDr.Scheeová Jitka

C

Absolútne nechápem všetky tie sťažnosti, čo tu niektorí pacienti uvádzajú. Ja som nesmierna vďačná za to, že pani doktorka Scheeová je moja zubárka, veľmi mi pomohla. Chodia k nej do ambulancie pacienti z celého československa, už to svedčí o tom, že je výnimočná zubárka. Môžem povedať, že som vystriedala už viacero zubárov, s každým som bola nespokojná a ani jeden jej nesiahal ani len po paty. Je to citlivá, obetavá žena a špičkový profesionál so skutočným záujmom o pacienta. Vždy keď sedím u nej v kresle viem, že v tej chvíli som stredobod celého jej záujmu, celu svoju pozornost venuju mojmu chrupu. U inych zubarov som pocas zakroku pocuvala ako sa bavia so svojou sestrou o tom ako sa maju ich deti a vnucata, narozdiel od Dr Scheeovej som u nich nepozorovala to pracovne nasadenie a zanietenie do prace. Ak sa niekto sťažuje, že musí v čakárni dlho čakať ( čo sa mne ešte nestalo a bola som u nej už x krát) tak to len preto, lebo je veľký pedant a svoju prácu robí na 100%. A prekvapila ma aj tým aké skoré terminy dava pacientom, co sa týka objednania, na slovensku som skorsi termin ako za 4 mesiace!!!! nedostala a nestretla som sa este so zubarom, ktory by pracoval 8 hodin denne ( aj ked pani doktorka pracuje este dlhsie). Je to konecne zubarka, ktorej maximálne dôverujem. A ano je drahsia, ale poistovnee preplacaju len cast, nie vsetko, pochybujem ze poistovna vam preplati laser. Vo svajciarsku ludia platia tazke prachy do zdravotky a u zubara ziadne zdravotne poistenie nemaju, tam si hradia uplne cely zakrok. Ja som pani doktorke velmi povdacna a lepsieho zubara ako je ona najdete len tazko. ĎAKUJEM. Kubišová Katarína

MUDr. Jitka Scheeová

Vážená paní doktorko,velmi si vážím Vašeho velmi pěkného hodnocení naší práce a přeji Vám mnoho podobně uznalých pacientů,pevné zdraví a radost ze života.
Za celý náš kolektiv MUDr.Scheeová Jitka

Musím velice poděkovat paní doktorce a celému jejímu týmu spolupracovníků, s tak obrovským zájmem o pacienta jsem se ještě nikdy u žádného stomatologa nesetkala. Většina zubních lékařů z hlediska svého oboru vidí pouze chrup pacienta. Nechtějí nebo nemohou se z časových důvodů zamyslet nad celkovým stavem ošetřovaného a možnými zdravotními následky nemocného chrupu na celý organismus. Je to sice velice časově náročné pro lékaře, ale životně nezbytné pro pacienta.Právě komplexní péče a zájem o zdraví pacienta ji možná již před lety přivedly k zájmu o alternativní léčbu laserem, který již dlouhá léta s velkým úspěchem používá. Proto neváháme s manželem opakovaně vážit za ní dlouhou cestu až z Plzně / přes celou republiku /, neboť tak vysoké profesionální nasazení a zájem o pacienta s komplexním přístupem řešení jeho zdravotních problémů je v dnešní době naprosto vyjímečné. Mnokráte ještě jednou děkujeme. rodina Dlouhých

MUDr. Jitka Scheeová

Vážená paní doktorko,za celý náš kolektiv Vám posílám mnoho pozdravů s díky za Vaše velmi krásné hodnocení na Webu Známý lékař.Nesmírně si tohoto vážíme.
Jinak také využívám možnosti pozvat příp. Vašeho manžela,bude-li mít cestu na Moravu aby se zastavil na kontrolu.Nebo ať mu paní doktorka občas udělá kontrolní RTG a zkouší viklavost zubů. Moc vás oba pozdravuji a přeji pevné zdraví a radost ze života. MUDr.Scheeová Jitka

Výborná stomatologická ordinace! Doporučuji všem, kteří očekávají kvalitu, profesionální přístup a precizně odvedenou práci. Bylo mi opraveno cca 10 zubních kazů a dostal jsem taky 2 zubní korunky. Zejména oceňuji práci mladé a šikovné zubařky Romany Hýžové.

Z osobní zkušenosti bych rád uvedl, že čekání není tak dlouhé, jak jsem se zde dočetl. Z více než deseti návštěv jsem v naprosté většině přišel na řadu včas.

Cena je odpovídající kvalitě. Taky jsem musel uhradit docela dost peněz za opravu svých zubů, ale mohl jsem si za to sám, protože jsem si o ně dobře nepečoval. Nyní již pravidelně chodím na preventivní prohlídky, které mě nic nestojí.

V zahraničí (např. Německo, Anglie) jsou tyto služby mnohem dražší a zdaleka ne na takové úrovni (srovnání podílu cena zákroku/průměrný měsíční plat).

Tomuto pozůstatku můžeme být vděčni komunismu, kdy jsme to měli zdarma. Tato doba je již ale nenávratně za námi.

Skvělá mladá milá paní doktorka, předchozí mi řekla, že můj zub zachránit nelze tato mi jej zachránila, a navíc je jemná a snaží se aby to nebolelo. Upozorňuje předem na zákroky.. jsem spokojen.

MUDr. Jitka Scheeová

Vážený pane,děkuji za kladné,uznalé hodnocení práce mé kolegyně. .MUDr.Scheeová Jitka

Šííííííííííleně drahé! Platí se snad za vše! Možná i za pozdrav. Utratíte tisíce a v případě větších problémů deseti tisíce korun ani nevíte jak. K čemu je pojišťovna? Komu jdou peníze z těchto příplatkových úkonů je zřejmé - od výrobců zubařského materiálů až po... a pak se vozí třeba v Audi A8 se zlatou SPZ 8T8 8888!

A že je to tam nadstandard? To neuznávám! Toto má být standard - plomba co nevypadne, se neštípne, nepraskne... za půl roku, rok (jako u předešlé zubařky). Ale vydží déle (prý na stálo) by měl být standard za který se neplatí!!! A připlácet by se mělo, když chci takovou to plombu (na stálo) třeba s vodotryskem.
Standard za peníze pro ty co si to mohou dovolit (většinou boháče a "celebrity" - Lucie Bílá za zuby 500 000kč, Michal David 200 000kč) a pro dělný poddaný lid plomba co nevydrží "ani do žní". Nůžky mezi chudými a bohatými se rozšiřují. Tedy tato zubařka spíš pro boháče. A skoro bych řekl: nízkopříjmovým vstup zakázán i s jejich chybějícími, žlutými, nekvalitně "spravenými" zuby. Pro ty až jim to vypadá, tak umělé. A pak, že si za peníze zdraví nekoupíš...

Čekání obvykle žádné (možná štěstí, po tom co tu čtu), vyjímečně tak asi 30 minut. Hodiny to zatím nejsou.

Dávám hodnocení >Doporučuji< samozřejmě pro ty co na to mají. Po změně vydřidušského kapitalistického nespravedlivého systému snad pro všechny.

Nedoporucuji. Nekolikahodinove cekani, i kdyz je clovek slusne objednan!!! Pani doktorka je naladova a neinformuje predem o cenach. Osetri, az pak si rekne o siiilene vysokou castku! Taky to chovani k pacientum je hodne arogantni... a to ani nemluve o te mlade doktorce. To je ztelesnena nafoukanost, pretvarka a arogance. Az si clovek rekne, kde se ji tolik bere v tak mladinkem cloveku, ktery jeste v zivote vubec nic nedokazal...
Jeste nakonec se taky zminim o nekonecnych telefonatech pred pacientami( jak se asi tak clovek citi, kdyz se mu vrta v zubu a u toho telefonuje?! ), resi soukrome veci, mnohdy jsou to sahlodlouhe mluvy o jinem pacientovi...
A taky podotykam, ze neni vubec prijemne sedet "za stenou" a poslouchat ruzne osobni "zalezitosti" druheho pacienta, nebo jak se casto stava, ze se tam vystrida i nekolik lidi... Kde je dodrzeni "pacientskych" 10-satero??!
Napr.
Nahlížet do své zdravotnické dokumentace
Kromě toho, že zdravotníci mají povinnost Vám umožnit
nahlédnutí do Vaší zdravotnické dokumentace (za
přítomnosti zdravotnického pracovníka), můžete si také
požádat o výpis, opis nebo kopii této dokumentace. Ceník
za jejich pořízení by měl být veřejně dostupný a měl by
odpovídat obvyklým cenám. Seznamte se s ním před tím, než
o zhotovení výpisu, opisu nebo kopie písemně požádáte.
Zdravotnické zařízení má na jejich pořízení 30 dnů.

A samozrejme dalsi body...