Paní doktorka je velmi šikovná. Pamatuju si, že kdysi v 15 letech mě všichni doktoři kvůli bolestem hlavy hnali na nejrůznější vyšetření a nikdo nic nezjistil, ale na alergologii se k nim paní doktorka z fleku vyjádřila a trefila se do černého. Teď jsem ji navštívila po velmi dlouhé době, ve špatném životním období, a ona se zase ihned mezi dveřmi zorientovala v situaci a zahrála si na psychologa. Také mi radila k jiným, starším, onemocněním, se kterými mě sice u praktika léčili, ale nikdy mi k nim vlastně neřekli nic moc navíc. Paní doktorka je opravdu lékař na svém místě, její znalosti nekončí pouze u alergologie a bude vás léčit jako celek. Dokonce při předepisování léků brala sama od sebe ohledy na mou práci/studium a stejně tak mi sama od sebe vyšla vstříc co se týče objednání.

Mendlovo náměstí 16, Brno
Alergologie a klinická imunologie (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., + 4 Více

Alergologické testy zvláště metodou prick na inhalační, kontaktní i potravinové alergeny

Spirometrie klidová, zátěžová, provokační - vyšetření plicních funkcí (přístroj Jaeger spirometr)

Vyšetření vydechovaného oxidu dusnatého - výsledky hodnotí event. alergický zánět , kontrolní hodnoty při léčbě (přístroj Hypair Feno) +1 Více

Kompletní imunologické vyšetření včetně výstupní diagnostiky dle individuální potřeby daného pacienta (ve spolupráci s akreditovanou laboratoří) - u nás odběr, kojenci, děti i dospělí a zpětná diagnosa výsledků vyšetření

Samotné alergologii se věnuji od roku 1994. Předchozí pracovní zkušenosti mám z pediatrie a hematologie na lůžkových odděleních .

• respirační alergie
  • astma
  • potravinová alergie

Umístění: Alergologie a klinická imunologie

Paní doktorka je opravdu neuvěřitelná. To, že vás nevezme v objednaný čas by se dalo pochopit, ale stává se i, že v den, kdy je pacient objednaný v ordinaci vůbec není přítomná. A sestra vám jen řekne, že si přeci přijdete jindy. A objedná vás za půl roku i když už nutně potřebujete recept. Jak lékařka tak i sestra svou neschopnost omlouvají osobními problémy. Za tři roky léčby u této doktorky jsem na tom s alergií hůře než na začátku. Místo, aby se paní doktorka zabývala výběrem vhodné léčby, dlouze diskutuje o kvalitě školy, kterou studujete nebo vašem vzhledu. Jako pracovník ve zdravotnictví opravdu nechápu jak někdo tak neprofesionální může ještě ordinovat. MUDr. Rychnovská vám neposkytne žádné informace (kontraindikace, dávkování..) ohledně předepisovaných léčebných přípravků, vše si musíte dohledat sami nebo se poradit s lékárníkem. Absolutně neschopná lékařka, rozhodně nedoporučuji.

K paní doktorce také chodím a musím říct, že je velmi příjemná. Nikdy jsem neměl pocit, že by na vyšetření neměla dostatek času, což dnes u doktora není uplně běžné. Navržená hyposenzibilizační léčba mi výrazně pomohla. Děkuji a doporučuji.

Paní doktorka mi velice pomohla s léčbou mého vleklého asthmatu. Paní doktorka mi pravidelně měří parametry NO v plicích na speciálním přístroji, což velice příspívá k dobré léčbě. Touto cestou děkuji a paní doktorku 100% doporučuji. Mgr. Jaroslav Sovák, Brno-střed

Paní doktorka mi velmi pomohla. Nyní již nemám žádné problémy, předepsané léky mi velmi dobře učinkují. Sestřička je šikovná, krev mi velmi dobře odebrala a i ostatní vyšetření byly zvládnuty k mé spokojenosti. V ambulanci panuje dobrá atmosféra. Doporučuji. Marek Hudec

S léčbou paní doktorky jsem velmi spokojena, teď začala léčit i mou dceru, vždy používala nejmodernější metody léčby, samozřejmostí byla ochota vyjít vstříc a velmi empatický přístup. Také mi vyhovuje, že paní doktorka sídlí na mendlově náměstí, kam se snadno dostanu tramvají.
Klára Dokulilová

Dobrý den,
chci touto cestou paní doktorce poděkovat, jsem velmi spokojen s jejím přístupem a léčbou, kdysi mě léčila MUDr. Vondráčková a měl jsem stále potíže. Od té doby, co mě paní doktorka převzala do péče potíže vymizely, díky jí za to. Navíc oceňuji velmi flexibilní způsob domluvy s paní doktorkou a ochota vyjít vstříc při domlouvání prohlídek a případném přobjednávání, protože mám velmi dynamické zaměstnání a většinou nejsem schopen půl roku dopředu říct, kdy budu mít čas.
Jiří Stejskal, Brno

Paní doktorka byla velmi pozorná - když ode mne odebírala anamnézu a velmi důsledně se mnou probírala všechny možnosti léčby. Díky tomu že se léčim s astmatem mi paní doktorka provedla i vyšetření na vydechovaný NO, což mi zatím nikde nedělali. Její přístup bych označil za nadstandardní, profesně paní doktorka působí velmi odborně. Doporučuji.

Nevím co na ní všichni vidíte. Paní doktorka je úplně obyčejná, až bych skoro řekl protivná a nesympatická doktorka, která není ochotná člověku pomoci! Kdysi jsem chodil k paní doktorce Penkové a musím říct, že tyhle 2 nejdou vůbec srovnat!

K paní doktorce jsme přešli na doporučení známé, a jsem velice spokojená. S porovnáním s bývalou alergoložkou jsem velice spokojená a nemůžu si stěžovat ani na přístup,sestřička i paní doktorka jsou velice milé. A co se týče odbornosti nejspíš paní doktorka má velice dobré zkušenosti,prošli jsme hodně doktorů a ordinací a už si umím udělat dobrý nebo špatný obrázek a tady už po druhé návštěvě mám vše co jsem si vyžádala. Maximální spokojenost.

Umístění: Alergologie a klinická imunologie

Klára Dokulilová

Dobrý den,
Jiří Stejskal, Brno

• respirační alergie
  • astma
  • potravinová alergie

• alergologie a klinická imunologie