Adresa

Alergologie a klinická imunologie
Mendlovo náměstí 16, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Alergologické testy zvláště metodou prick na inhalační, kontaktní i potravinové alergeny

Kompletní imunologické vyšetření včetně výstupní diagnostiky dle individuální potřeby daného pacienta (ve spolupráci s akreditovanou laboratoří) - u nás odběr, kojenci, děti i dospělí a zpětná diagnosa výsledků vyšetření

Spirometrie klidová, zátěžová, provokační - vyšetření plicních funkcí (přístroj Jaeger spirometr) +1 Více

Vyšetření vydechovaného oxidu dusnatého - výsledky hodnotí event. alergický zánět , kontrolní hodnoty při léčbě (přístroj Hypair Feno)


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

O mně

Samotné alergologii se věnuji od roku 1994. Předchozí pracovní zkušenosti mám z pediatrie a hematologie na lůžkových odděleních .Specializace

  • alergologie a klinická imunologie

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Mendlovo náměstí 16, Brno

Alergologie a klinická imunologieMendlovo náměstí 16, Brno

Alergologie a klinická imunologieMendlovo náměstí 16, Brno

Alergologie a klinická imunologieMendlovo náměstí 16, Brno

Alergologie a klinická imunologie

39 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Pani doktorka Rychnovska je velmi mila,ochotna a opravdu odbornik.Dcera cca rok chodila po různých vysetrenich a jedina pani doktorka stanovila naprosto presnou diagnozu a to i vzhledem k celospolecenske situaci v navaznosti na prijate opatreni Vlady Ceske republiky,kdy je prijimani novych pacientu velky problem.Dcera mela opravdu osklivy ekzem ,rozskrabany do krve a bolavy....Nastetsi jsme se obrátily na pani doktorku Rychnovskou a vse dopadlo na 1.Dekujeme a moc si vazime jejiho pristupu k pacientum

M
Ověřený profil
Umístění: Alergologie a klinická imunologie

Paní doktorka je opravdu neuvěřitelná. To, že vás nevezme v objednaný čas by se dalo pochopit, ale stává se i, že v den, kdy je pacient objednaný v ordinaci vůbec není přítomná. A sestra vám jen řekne, že si přeci přijdete jindy. A objedná vás za půl roku i když už nutně potřebujete recept. Jak lékařka tak i sestra svou neschopnost omlouvají osobními problémy. Za tři roky léčby u této doktorky jsem na tom s alergií hůře než na začátku. Místo, aby se paní doktorka zabývala výběrem vhodné léčby, dlouze diskutuje o kvalitě školy, kterou studujete nebo vašem vzhledu. Jako pracovník ve zdravotnictví opravdu nechápu jak někdo tak neprofesionální může ještě ordinovat. MUDr. Rychnovská vám neposkytne žádné informace (kontraindikace, dávkování..) ohledně předepisovaných léčebných přípravků, vše si musíte dohledat sami nebo se poradit s lékárníkem. Absolutně neschopná lékařka, rozhodně nedoporučuji.

S
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi šikovná. Pamatuju si, že kdysi v 15 letech mě všichni doktoři kvůli bolestem hlavy hnali na nejrůznější vyšetření a nikdo nic nezjistil, ale na alergologii se k nim paní doktorka z fleku vyjádřila a trefila se do černého. Teď jsem ji navštívila po velmi dlouhé době, ve špatném životním období, a ona se zase ihned mezi dveřmi zorientovala v situaci a zahrála si na psychologa. Také mi radila k jiným, starším, onemocněním, se kterými mě sice u praktika léčili, ale nikdy mi k nim vlastně neřekli nic moc navíc. Paní doktorka je opravdu lékař na svém místě, její znalosti nekončí pouze u alergologie a bude vás léčit jako celek. Dokonce při předepisování léků brala sama od sebe ohledy na mou práci/studium a stejně tak mi sama od sebe vyšla vstříc co se týče objednání.


M
Ověřený profil

K paní doktorce také chodím a musím říct, že je velmi příjemná. Nikdy jsem neměl pocit, že by na vyšetření neměla dostatek času, což dnes u doktora není uplně běžné. Navržená hyposenzibilizační léčba mi výrazně pomohla. Děkuji a doporučuji.


J
Ověřený profil

Paní doktorka mi velice pomohla s léčbou mého vleklého asthmatu. Paní doktorka mi pravidelně měří parametry NO v plicích na speciálním přístroji, což velice příspívá k dobré léčbě. Touto cestou děkuji a paní doktorku 100% doporučuji. Mgr. Jaroslav Sovák, Brno-střed


M
Ověřený profil

Paní doktorka mi velmi pomohla. Nyní již nemám žádné problémy, předepsané léky mi velmi dobře učinkují. Sestřička je šikovná, krev mi velmi dobře odebrala a i ostatní vyšetření byly zvládnuty k mé spokojenosti. V ambulanci panuje dobrá atmosféra. Doporučuji. Marek Hudec


K
Ověřený profil

S léčbou paní doktorky jsem velmi spokojena, teď začala léčit i mou dceru, vždy používala nejmodernější metody léčby, samozřejmostí byla ochota vyjít vstříc a velmi empatický přístup. Také mi vyhovuje, že paní doktorka sídlí na mendlově náměstí, kam se snadno dostanu tramvají.
Klára Dokulilová


J
Ověřený profil

Dobrý den,
chci touto cestou paní doktorce poděkovat, jsem velmi spokojen s jejím přístupem a léčbou, kdysi mě léčila MUDr. Vondráčková a měl jsem stále potíže. Od té doby, co mě paní doktorka převzala do péče potíže vymizely, díky jí za to. Navíc oceňuji velmi flexibilní způsob domluvy s paní doktorkou a ochota vyjít vstříc při domlouvání prohlídek a případném přobjednávání, protože mám velmi dynamické zaměstnání a většinou nejsem schopen půl roku dopředu říct, kdy budu mít čas.
Jiří Stejskal, Brno


P
Ověřený profil

Paní doktorka byla velmi pozorná - když ode mne odebírala anamnézu a velmi důsledně se mnou probírala všechny možnosti léčby. Díky tomu že se léčim s astmatem mi paní doktorka provedla i vyšetření na vydechovaný NO, což mi zatím nikde nedělali. Její přístup bych označil za nadstandardní, profesně paní doktorka působí velmi odborně. Doporučuji.


A
Ověřený profil

Nevím co na ní všichni vidíte. Paní doktorka je úplně obyčejná, až bych skoro řekl protivná a nesympatická doktorka, která není ochotná člověku pomoci! Kdysi jsem chodil k paní doktorce Penkové a musím říct, že tyhle 2 nejdou vůbec srovnat!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Samotné alergologii se věnuji od roku 1994. Předchozí pracovní zkušenosti mám z pediatrie a hematologie na lůžkových odděleních .Specializace

  • alergologie a klinická imunologie