Sadová 528, Klášterec nad Ohří
Ord. lékaře specialisty - oční (mapa)

Kochova 1185, Chomutov
Poliklinika Chomutov (mapa)

Já bohužel musím přidat negativní hodnocení. Mého manžela s okem jak tenisák nevzala, přitom jako akutní by tak měla učinit a to měla ještě 1 1/2 h před zavírací dobou. Stacilo kouknout napsat recept a za 10 minut bychom byli venku. No museli jsme tedy do Kadaně na pohotovost ( já musela odejít z práce, abych manžela odvezla) Doktorka se ptala, proč nešel k doktorce, po zjištění že tam byl a nevzala ho, kroutila hlavou a hned věděla která doktorka to byla. Možná je dobrá na oční víčka, vrásky apod. A to nejspíš z důvodu, že za to má peníze. Ale jinak je ( zkušenost i s mým malým 5 synem!!) nepříjemná, arogantní, namyšlená, k dětem vůbec žádný vztah nemá. A když něco chcete vědět, tak se musíte doprošovat, aby vám alespoň arogantně odpověděla! Asi je opravdu velmi těžké na jednoduchou otázku, zda jednou se tato synova vada dá operovat!! Lidí nespokojených je opravdu hodně. Jezdíme do Ostrova a neskutečně milý přístup! Jo jinak je velmi milá ta mladá Optometristka, která tam je.

Petr Mašek s paní doktorkou Marschovou jsem velice spokojen,je milá a přívětivá,každý zákrok který mi udělala byl vždy nadmíru účinný.Z mojí stránky můžu jen říct,že mi moc pomohla a rád ji navštěvuji

Vrásky mezi očima a kolem úst. Paní doktorka i její asistence byly obě velmi příjemné, výsledný efekt mne příjemně překvapil. Rychlá objednací lhůta, parkování před domem.

Operace horních víček. Spokojenost, rychlé, pečlivé a milý přístup.
doporučuji.

Je pravda, že objednání na oční je tragické. Šlo SICE "jen" o odstranění "květáku" z víčka pravého oka (bradavice, která zasahovala do vidění) , tak to panÍ LÉKAŘKA odstranila takřka bezbolestně a tak, že není poznat, že by tam někdy něco bylo. Odstranění jsem se trochu bál, ale vlídným sympatickým přístupem šlo vše hladce a profesně velmi kvalitně . Děkuji za fakt dobrý výkon - Petr Růženec 3.3.2014

Skvělé zařízení s příjemným personálem. Po perfektně provedené plastice očních víček vysoce hodnotím velice profesionální a současně empatický přístup paní doktorky a ještě jednou jí touto cestou děkuji.

Ela Vicherková
25.07.2013

Po té co mi v Kadani předepsali na šedý zákal brýle, jsem byl příjemně překvapen profesionálním přístupem paní doktorky, která mě i operovala. Doporučuji

Chodíme k paní doktorce s dětmi a jsme spokojeni. Nečeká se dlouho (což je s dětmi výhoda) a paní doktorka je na ně hodná.

Ani mi jsme nebyli spokojeni s přístupem p. doktorky jak ke mojí osobě tak k mé dceři, které byli 3 měsíce, nepříjemná paní prostě hrůza, včera jsme byli v motole u pana primáře Milana Odehnala a jsme max spokojeni.

Po mé zkušenosti, kterou mám s paní Marschovou vůbec nechápu, že může stále provozovat svou činnost.V prosinci 2011 jsem jí se svým 3 měsíčním synem navštívila, protože malý nereagoval na ukazované předměty. Přístup paní Marschové byl čistě neprofesionální. Z jejího chování bylo zřejmé, že děti vůbec nemusí a neví jak k nim při vyšetření přistupovat. Po 5 minutách, které věnovala mému synovi mi hrubě oznámila, aniž by se na mě podívala, že mé dítě nikdy nebude vidět, že nemá oční nerv. "Hlavně se mi tady nezačněte hroutit" byly její slova, když jsem na tuto diagnozu reagovala, že to není možné, že dítě určitě něco vidět musí. Dál se se mnou vůbec nebavila a po 10 minutách jsem byla už pryč z její ordinace. Nikomu bych, nebudu jí nazývat doktorkou, paní M. nedoporučila.Můj syn totiž VIDÍ a oční nerv? Ten má úplně v pořádku.