(38 názorů)

43001, Chomutov

• Jiří Poc

Oční Lékař, MUDr.

• M

Stoprocentně nejlepší lékař, u kterého jsem kdy byl. Vynikající lidský přístup, skvěle podané kompletní informace a hlavně žádný spěch. Dostal jsem všechny odpovědi na mé otázky a hlavně za vyslovenými závěry si pan Poc pevně stál (žádné řeči typu: "Nevím, nejsem věštec" :). Kdykoli budu mít problémy s očima, určitě půjdu k doktoru Pocovi!

• M

MUDr pan doktor Poc je lékař s velkým L. pacienti k němu chodí rádi,neboť tam je perfektní tým a pan doktor velmi přátelský citlivý poradí pomůže zvládat nepříjemné pocity při operaci .Operoval mi obě oči a jsem velice spokojena. Kéž by bylo více takových profesionálů. Jen mám zlost na pojišťovny ne každá mu vyjde vstříc. děkuji moc. Milena

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře

• Jitka Marschová

Oční Lékař, MUDr.

• J

Já bohužel musím přidat negativní hodnocení. Mého manžela s okem jak tenisák nevzala, přitom jako akutní by tak měla učinit a to měla ještě 1 1/2 h před zavírací dobou. Stacilo kouknout napsat recept a za 10 minut bychom byli venku. No museli jsme tedy do Kadaně na pohotovost ( já musela odejít z práce, abych manžela odvezla) Doktorka se ptala, proč nešel k doktorce, po zjištění že tam byl a nevzala ho, kroutila hlavou a hned věděla která doktorka to byla. Možná je dobrá na oční víčka, vrásky apod. A to nejspíš z důvodu, že za to má peníze. Ale jinak je ( zkušenost i s mým malým 5 synem!!) nepříjemná, arogantní, namyšlená, k dětem vůbec žádný vztah nemá. A když něco chcete vědět, tak se musíte doprošovat, aby vám alespoň arogantně odpověděla! Asi je opravdu velmi těžké na jednoduchou otázku, zda jednou se tato synova vada dá operovat!! Lidí nespokojených je opravdu hodně. Jezdíme do Ostrova a neskutečně milý přístup! Jo jinak je velmi milá ta mladá Optometristka, která tam je.

• P

Petr Mašek s paní doktorkou Marschovou jsem velice spokojen,je milá a přívětivá,každý zákrok který mi udělala byl vždy nadmíru účinný.Z mojí stránky můžu jen říct,že mi moc pomohla a rád ji navštěvuji

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře