Dětská ordinace
Mánesova 391, 251 01, Říčany u Prahy, Říčany

Jsem s dítětem opakovaně v nemocnici, protože lékařka neřeší problém, ačkoliv se dožaduji ošetření, nejlépe když vám během ordinačních hodin nikdo nezvedne telefon a napíše večer email,že máte jet do nemocnice. "děkuji" velmi tedy. Ještě že existují jiní lékaři, kteří dokáží mému dítěti pomoci.

Umístění: Dětská ordinace Jiný

S pí. Dr. jsem dlouhodobě nespokojena, bohužel výběr pediatrů je v okolí velice omezený. Synův několika týdenní kašel se nedařil vyléčit běžnými prostředky. Po odběru krve v ordinaci jsem nebyla vůbec informováni o závažné diag. - plicní chlamydie. Mezitím syn prodělal další související příznaky - oční a ušní zánět, přetrvávající úporný kašel... Až po dalším požadavku na vyšetření u specialisty mi byla diag. po několika týdnech sdělena. Ani pak nebyla ihned zahájena léčba, ale následoval další odběr krve a další čekání na výsledky. Zde uvádím rizika neléčení, která není radno podceňovat: ,,jedná o závažné onemocnění, rizika neléčení nemoci jsou velká. Příznaky nemoci se zhoršují, nakažený trpí bolestmi a vyčerpaností. Infekce postupně napadá i vnitřní orgány a svaly. Pacient je pro své okolí velice nakažlivý, a pokud se infekcí nakazí dítě nebo starší osoba se slabším imunitním systémem, můžou být ohroženi na životě. Při zanesení infekce do oka, může dojít až k oslepnutí." Konec citace. O nezodpovědnosti lékařky ať si každý udělá obrázek sám. Děkuji zde za prostor k vyjádření.

Umístění: Dětská ordinace

U této paní doktorky jsem s dcerou byla pouze jako u zástupu, ale byla jsem velice spokojená. Sestřička příjemná, usměvavá. Paní doktorka rovněž. Ochotně dceru vyšetřila (i když není její stálý pacient), poslala nás na další vyšetření k jinému specialistovi, kam nejprve zavolala, zda by nás mohl ihned vyšetřit. Prostředí krásné a příjemné, pohodlné parkování přímo před ordinací, prostorná čekárna, dětský koutek (nebo spíše malá herna ????), čisté WC (hlavně bez nutnosti potupného klepání a žádání o klíč). Za mě naprostá spokojenost a spokojená byla i dcera, která má z lékařů strach.

W
Umístění: Dětská ordinace

Tohle je můj první životní komentář na cokoliv nebo kohokoliv. Už jsem to nevydržela!! Tohle není lékařka, která by se měla přiblížit k dětem. Jsem u ní 5 let, nikdy jsem jí neviděla usmát!!!! Chladná, odměřená k dětem. Pokud nereagují rychle, nepočká...řekne, přijďte příště až to malý bude umět (kontrola zraku). Nemá nikdy čas a ani si ho nechci vyčlenit. Pokud máte jiný názor než ona, jste ta nejhorší matka na světě. Hledám nového pediatra a bohužel, je všude plno a nikdo nás nechce. Jsem zoufalá. Příští týden jdu s dcerou 9 let na pouhou kontrolu a už mám žaludek na vodě. Moje děti jsou zdravý, takže docházíme pouze na pravidelné prohlídky, takže po odborné stránce nemohu říct, ale jako člověk - prostě STRAŠNÁ, měla by se nad sebou zamyslet. Moje děti se jí bojí!!

Umístění: Dětská ordinace

Mám dvě děti - 3 leté a čtyřměsíční - a s paní doktorkou jsme spokojení. Starší dcera zatím nebyla nemocná a očkovali jsme standardně, takže v podstatě nebyl prostor pro problémy nebo neshody, ale u syna jsem se rozhodla pro alternativní očkovací plán a s paní doktorkou jsme se na něm v pohodě dohodly, jen jsem podepsala papír s větou, že chci Pediacel ve schématu 2+1. Nová sestřička Vendulka je moc milá, dětská sestřička podle mých představ. Jediné, co mi vadí je, že miminko musím do ordinace přinést už nahaté, přitom do čekárny se vchází rovnou z ulice, takže v zimě tam je studený průvan. Paní doktorku mohu DOPORUČIT.

Paní doktorka se mi zdála fajn, i co se praxe tyče. Jenže první nesrovnalost nastala když jsem prihlasovala ještě nenarozeného syna. Vyjela po me ať si nemyslím že nám bude oddalovat očkování. Nechápave jsem na ni koukala. Nic takového jsem po N9 nechtěla. Jen první dcera mela odloženo kvůli nemoci. Další zásadnější problém nastal když dcerce nesla srazit teplota. Šla jsem k dr v patek ( v pondělí a ve středu byla vyšetřena na Orl a vse v pořádku) paní doktorka na no koukla a řekla že má zánět vedlejších dutin a dala mi atb. Už když jsem s dcerou(20 měsíců) se dala do auta, mela nafialovele rty a klepala se. Ale řekla jsem si že ji viděla ted dr. Po 2 hodinách doma dcera fialovela (ruce, nohy, pusa) klepala se vic. Volala jsem dr jestli ještě mužů přijít a ona mi řekla že ne ze ted nema čas a ze si mam počkat na pohotovost nebo si když tak zavolat rychlou. Mala mezi Tim začala upadat do bezvedomi. Tak jsem volala rychlou. Těžký zánět ledvin... stačilo odebrat moc a dat papírek v ordinaci. Dala jsem ji ještě jednu šanci. Po druhé když nastala teplotu z ničeho nic. Volala jsem ji jestli by ji mohla vyšetřit. Ze jsem s druhým dítětem na operaci ze potřebují vědět co ji je aby se když tak operace odložila, mi řekla že ne ze tam má zdrave deti, poprosila jsem ji ze počkáme na konec pracovní doby. Řekla že ne ze Máme zase počkat na pohotovost. Nakonec jsem volala bývalé dr a poprosila ji jestli by ji vzala. A vzala. Po tomhle jsem si uvědomila ze dr je možná dobra na prevenci, ale tabulkovou. Je neochotna a je ji zdraví deti, když jsou nemocne, fuk....

S pani doktorkou jsem velmi nespokojena. Pokud ji poslouchate a nechcete nic jinak, pak je vse v poradku. V momente, kdy vybocite, pripadate si jako nejhorsi rodic na svete. Dceru, jakozto miminko, vidi prumerne 1x za mesic. Od narozeni nas nebyla schopna poslat ke specialistovi kvuli jejim potizim. Nasla jsem si ho sama a dopadlo to hospitalizaci a naslednou lecbou minimalne na dalsiho pul roku. Kdyby se toto resilo drive, lecba by byla na mesic. A takto bych mohla pokracovat dale. Timto to jen vyvrcholilo. Proto od pani doktorky odchazim. Hezka cekarna a ordinace nejsou vse. Obcas by stacil i usmev, a to nemyslim na rodice, ale aspon na ty deti, kdyz je detska lekarka.

Chtel bych podekovat pani doktroce za pristup, prijeli jsme ze zahranici a dcerka dostala horecky. Nasli jsme na internetu ordinaci pan doktorky, a i kdyz mela tesne pred koncem pracovni doby, pockala na nas, az k ni prijedeme. Dcerku vysetrila (angina), predepsala leky (i kdyz jsme nemeli ceske rodne cislo), proste pristup hodny nasledovani. Dekujeme.

Najprv Vás očarí krásná,utulná čakáren,čo samozrejme nieje to najdoležitejšie ale odbura to stres u detí. No a potom sa Vám venuje pani doktorka a sestrička na 100% a Vy odchádzate domov s tým,že ste pre svoje ratolesti urobila maximum. Doporučujem

Já jsem taky velmi spokojená. Paní doktorka i sestřička jsou příjemné, milé, usměvavé a rozhodně si myslím, že vědí o čem mluví. Paní doktorka je pečlivá a to je jenom dobře. Raději s malou někam zajdu, než něco zameškat. Doporučuji maminkám starostlivkám jako jsem já. :-D