Jitka Hroboňová, otorinolaryngolog Praha

ORL ordinace

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí
V Úvalu 1/84, Praha
Fakultní nemocnice v Motole

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: ORL ordinace Jiný

Naprosto skvělá paní doktorka. Empatická, trpělivá,velmi ochotná,precizní,vstřícná. Skvělé jednání s dětmi a vysvětlení, co se bude dít. Dnes se synovi v ordinaci spustila krev z nosu,což nijak nesouviselo s vyšetřením, paní doktorka hned poskytla pomoc a to nejen zastavováním krvácení,ale i otírání ušpiněného syna, jeho uklidnění, dostal i vodu a odměnu. Zabralo to dost času, ale paní doktorka nebyla nijak nervozní, tak tímto se omlouváme pacientům,kteří šli po nás, tato situace byla naprosto nečekaná a děkujeme paní doktorce i velmi ochotné sestřičce.

Umístění: ORL ordinace Jiný

Jedním slovem SKVĚLÁ !!!
Souhlasím se vším, co bylo napsáno přede mnou. Chodím k paní doktorce již 5 let a jsem velice spokojena.

Skvělá paní doktorka, výborné jednání, je velmi vstřícná a milá, vše vysvětlí. Kéž by byli všichni doktoři jako tato paní doktorka.

Vše,co psal předchozí (Runner), mohu potvrdit. Tato lékařka by mohla být vzorem pro většinu lékařů v této republice.
Její precizní přístup k pacientovi až překvapí (mile). Vysoká odbornost, nic nepodceni, vše řádně vysvětlí, vstřícné jednání.. s tím vším tato lékařka disponuje.
Děkuji, ze máte ordinaci v naší ulici

Skvělá MUDra, milá, vysvětlí, evidentně používá mozek, nikoliv "autopilota". Přála bych si mít pokaždé takové štěstí na lékaře.