MUDr. Jitka Horáková

Zubař Více

Moravské Budějovice 1 adresa

12 názor

Adresa

Zubní lékařka
Tovačovského sady 78, Moravské Budějovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Velmi hodná, i když na mě asi trochu naštvaná, že k ní příliš nechodím. Ale tomu se nemůže člověk divit - po velmi špatných zkušenostech na základní škole v Havlíčkově ul. A těžko se to vysvětluje. Škoda, že jsem k ní nechodila od malička.

Ověřený profil

S paní doktorkou Horákovou mám jen samé dobré zkušenosti a můžu ji vřele doporučit! Vzhledem k tomu, že mi už více než rok špatně roste osmička (trhání není možné,je to zákrok,který se musí provést v celkové narkoze nebo v analgosedaci) a pořád mě zlobí, jsem u paní doktorky skoro každý měsíc. Vždycky mi dáseň šetrně vyčistí a ošetří, zavede drének a mám zas na měsíc pokoj. O odstranění se bavíme už velice dlouho (jsem posera a oddaluju to jak můžu) vždycky mi doporučí,že by bylo dobré to dát pryč,dala mi kontakt na několik zubařů,kteří tyto zákroky v analgosedaci provádějí,ale nikdy na mě nenaléhala, nikdy na mě nekřičela,že už tam mám zajít, to jiný zubař už by mě dávno hnal a na nějaké čištění by se vykašlal! Nakonec jsem se ale přece jen na zákrok objednala a za měsíc mě to čeká,ale to je vedlejší..každopádně i co se týče ostatních zákroků je skvělá. Injekci dává bez jakýhokoli brblání,když si oni řeknu. Strach ze zubaře teda taky neznám :-)!

Nejlepší a nejhodnější paní doktorka, má lidský přístup. Vždy jsem se k zubnímu lékaři bála, ale paní doktorka mě strachu zbavila svojím přístupem. Je odborník na svém místě a vřele doporučuji.


příjemná, velmi ochotná a šikovná paní doktorka. K pacientům má skvělý přístup a snaží se vždy vyhovět a pomoci. Děkujeme.


V

Neumí trhat, bolí to a nepíchá injekci!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


O

Velice příjemná, milá a skvělá zubařka. Lepší nenajdete. Jsme s ní všichni velice spokojeni. Chodíme k ní celá rodina. Všem můžeme jen a jen doporučit.


S

Velice ochotná paní doktroka. K pacientům je milá a ohleduplná. I k zubaři se dá jít beze strachu, když víte, že na Vás v ordinaci čeká takováto lékařka. Děkujeme.


K

Je hodná,příjemná a šikovná.


A

velmi dobrá zubařka


S

Velmi šikovná,šetrné ošetření zubů,vždy jsem spokojená s provedeným zákrokem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu