MUDr. Jitka Horáková

Zubař Více

Moravské Budějovice 1 adresa

Zubní lékařka
Tovačovského sady 78, Moravské Budějovice

Velmi hodná, i když na mě asi trochu naštvaná, že k ní příliš nechodím. Ale tomu se nemůže člověk divit - po velmi špatných zkušenostech na základní škole v Havlíčkově ul. A těžko se to vysvětluje. Škoda, že jsem k ní nechodila od malička.

S paní doktorkou Horákovou mám jen samé dobré zkušenosti a můžu ji vřele doporučit! Vzhledem k tomu, že mi už více než rok špatně roste osmička (trhání není možné,je to zákrok,který se musí provést v celkové narkoze nebo v analgosedaci) a pořád mě zlobí, jsem u paní doktorky skoro každý měsíc. Vždycky mi dáseň šetrně vyčistí a ošetří, zavede drének a mám zas na měsíc pokoj. O odstranění se bavíme už velice dlouho (jsem posera a oddaluju to jak můžu) vždycky mi doporučí,že by bylo dobré to dát pryč,dala mi kontakt na několik zubařů,kteří tyto zákroky v analgosedaci provádějí,ale nikdy na mě nenaléhala, nikdy na mě nekřičela,že už tam mám zajít, to jiný zubař už by mě dávno hnal a na nějaké čištění by se vykašlal! Nakonec jsem se ale přece jen na zákrok objednala a za měsíc mě to čeká,ale to je vedlejší..každopádně i co se týče ostatních zákroků je skvělá. Injekci dává bez jakýhokoli brblání,když si oni řeknu. Strach ze zubaře teda taky neznám :-)!

Nejlepší a nejhodnější paní doktorka, má lidský přístup. Vždy jsem se k zubnímu lékaři bála, ale paní doktorka mě strachu zbavila svojím přístupem. Je odborník na svém místě a vřele doporučuji.

příjemná, velmi ochotná a šikovná paní doktorka. K pacientům má skvělý přístup a snaží se vždy vyhovět a pomoci. Děkujeme.

Neumí trhat, bolí to a nepíchá injekci!

Velice příjemná, milá a skvělá zubařka. Lepší nenajdete. Jsme s ní všichni velice spokojeni. Chodíme k ní celá rodina. Všem můžeme jen a jen doporučit.

Velice ochotná paní doktroka. K pacientům je milá a ohleduplná. I k zubaři se dá jít beze strachu, když víte, že na Vás v ordinaci čeká takováto lékařka. Děkujeme.

Je hodná,příjemná a šikovná.

velmi dobrá zubařka

Velmi šikovná,šetrné ošetření zubů,vždy jsem spokojená s provedeným zákrokem.