Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Rybalkova 1400, Louny
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
22 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
B
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé častá nemocnost

Chodím k p.doktorkám kvůli svému zdr.stavu celkem často, čekačka v čekárně je sice dlouhá, ale obě paní doktorky jsou andělé!!! Vždy jsou milé, hodná, ochotné - tak, jako sestřička, též poklad!! Nikdy jsem žádný problém neměla, a oproti jiným lékařům - sem se nebojím jít kdykoliv a s čímkoliv.


S
Ověřeny pacient

Dlouhá čekací doba, velmi neodborný přístup k léčbě, zastaralé metody a neznalost moderních postupů, neschopnost vypsat základní formuláře, např. hlášení o úrazu (již 2x odmítla pojišťovna plnění z důvodu nepřesného a zmateného vyplnění hlášení o úrazu). Hledám si nového praktického lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Moc si važim pani doktorky ošetruje mne již skoro 22let a zaroven me zna od mladi jsem rad ze takovy lekari existuji,..


Doporučuji! Jsem maximálně spokojená!!


Já jsem s paní doktorkou spokojená, v případě zdravotních problémů, které jsem měla, mě řádně vyšetřila, doplnila vyštřením od potřebných specialistů a vyléčila. To že se dlouho čeká mě samozřejmně hrozně štve. Nejvíc remcají důchodci, ale ti paní doktorku nejvíc zdržují. Kdyby tam nechodily, myslím si, že by bylo vše docela O.K. Já osobně jsem během chvilky venku a zatím vždy mi paní doktorka pomohla. Mám možnost porovnání s jinými lékaři z Loun a Mostu a myslím, že je dost horších doktorů. Ale co člověk to názor a zkušenost.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je sice milá a ochotná, ale nejsem si jistá, jestli bych jí doporučila. V každé ordinaci se čeká, ale tady je to opravdu nemožné. Přijde mi, že tato doktorka je velmi vhodná pro důchodce, špatně neléčí, psychicky podpoří, promlouvá s vámi o všem i o nemocech, ovšem pro pracující lidi, kteří potřebují vyšetřit a jít do práce nebo do školy tato doktorka vhodná není.


Ověřeny pacient

Ochotná, snaží se najít příčinu...... dlouhé čekací prostoje


Nejsem moc spokojená jak s přístupem sestry(sestra ani není), protože když musíte čekat a máte malé dítě které nemáte kam dát na hlídání a sestra vás ani třeba neobjedná nebo nevezme dříve, to mi přijde dost blbý, doktorka sice milá, ale už mám 3 měsíce dávivý kašel na který mi nasadila antibiotika která stejně nepomohly a já se dusím dál tak nevím zda je to léčba na správném místě bez RTG nebo jiných vyšetřovacích metod...jsem zklamaná protože kloktat celý život vincentku rozhodně nechci :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


F
Ověřeny pacient

Paní doktorka je ideální pro ty, co shanějí nejnovější drby. Pro pacienty kteří se chtějí vyléčit vůbec nedoporučuji, předepíše Vám s klidem na chřipku brufen a potom si s Vámi bude chtít obšírně popovídat o "nové myčce která jí šetří čas". Je to sice fajn, ale po tom co čekáte minimálně přes tři hodiny v čekárně tahle informace přesto nepotěší. Tři hodiny budete čekat pokud přijdete do čekárny první, jinak déle. Původně léčila celou rodinu a pár známých, dnes u ní není nikdo. Všichni si našli nové lékaře.
Jak už někdo v hodnocení psal - neodbornost, lenost, příšerná sestřička, otravné dlouhé čekání a zastaralé metody. Rozhodně nedoporučuji ani svým nepřátelům, toto si nezaslouží nikdo. Naopak doporučuji otevřít si místo ordinace bar, sice místo piva dostanete sodovku ale alespoň budou mít zákazníci pocit, že si pokecali na spravném místě. Nebo lépe - důchod.
Krtička

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Až na dlouhé čekání si nemůžu na nic stěžovat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti