Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Tyršova 394, Semily

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní,doktora má velmi profesionální přístup k pacientům a je po profesionální stránce na velmi dobré úrovňi,což je v dnešní době u mnoha lékařů problém.

L
Ověřený profil

Paní doktorka se možná sice zdá na první pohled jako milá, ale o pacienta jako takového nejeví příliš zájem. Pokud má pacient problém, právě v tuto chvíli by tu pro něj měla být, nějakou prevenci atd. zvládne prakticky každý. Člověk má strach ji požádat o nějaké vyšetření - většinou mávne rukou a žádné doporučení ke specialistovi vám nedá (konkrétně šlo o hemorhoidy - to je přece normální neřešit... ale i další, odmítla napsat pacientovi s rakovinou a silnými bolestmi léky na bolest, které by mu zabraly), celkově neochota provést jakýkoliv test. Když jí má matka volala, že ji tak strašně bolí záda, že ani nevstane z postele na záchod, paní doktorka jí řekla, ať přijde, až se jí udělá lépe... V celkové "konkurenci" lékařů v Semilech, troufám si říct, nejhorší praktický lékař. Bohužel k ní chodí skoro celá naše rodina. Když jste nemocní, tak vám nepomůže. A když nejste, tak ji přece nepotřebujete...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Jsem velmi spokojen.


Výborná lékařka.


Ověřený profil

S paní doktorkou jsem velice spokojen.Jsem už u paní doktorky delší dobu a až na nějaké mé výhrady(v době mé určité závislosti)si na ní nemohu stěžovat.


Za život jsem prošla rukama několika praktiků,ze nichž je Dr. Havránková z nejlepších.Jsem ráda,že jsem v její péči.Svědomitá,pečlivá,přitom laskavá...


K paní doktorce chodím zhruba 14 let.Jsem s ní velmi spokojená.Je ochotná,laskavá,pohovoří se zájmem s pacientem,poradí a je velmi zodpovědná.


Vždy perfektní komunikace,laskavá,vstřícná a v dnešní uspěchané době hlavně pečlivá-vše vysvětlí ohledně lékú.


A

Pani doktorku znám spousty let T9m myslím pečlivá ,milá musím říct ,že na rozdíl od jiných zůstala stále stejná .Tím myslím pečlivá ,milá a hlavně lidská .


L

Skvělá paní doktorka,s profesionálním přístupem,pečlivá a s moc milým vystupováním.S ATB nemám problém,pokud to šlo,po dohodě mi napsala jiný lék.


Došlo k chybě, zkuste to znovu