Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost
Školní 129, Příbram

C

Chodíme k Dr. Od narození, nyní syn 17m. Doktorka nás okoukla asi 2× na začátku jinak vždy jen sestra- naočkuje, zváží, změří. Po narození mi bylo řečeno na bimbise nesahat, budem se o to zajímat až od roka ale za tu dobu se mu na to ani nepodívala takže nevim co s tim. Očkování vždy po 2 vakcínách se mi nelíbilo, myslim si že už jedna je záhul pro to malé tělíčko. Jediné + je že nikdy malého nesrovnávala podle tabulek. Ale ten nezájem? Jediné na co se mě zeptala bylo jestli se otáčí, jestli leze, chodí atd sem ji vždy zahlásila sama před odchodem. Na začátku mi doktorka řekla že kdykoliv cokoliv že můžu zavolat nebo napsat sms ale na sms neodpoví a na telefony se ji nemůžu nikdy dovolat i když tvrdila že ord hodiny sice psané do 10 ale že tam je vždy déle.. a na mobil ani nezavolá zpět.. sestra to bere jako ,,práci" co musí udělat to udělá ale toť vše.. :(

Souhlasím s posledním názorem na paní doktorku. Chodíme k ní s naším dvouměsíčním synem a vypadá to, že ordinuje sestra a ne doktorka. Přístup hrozný, o dítě se vůbec nezajímá. Prohlédla ho od narození snad 2x. Hledáme jiného pediatra.

Paní dr jsme navštěvovali cca do 6 měsíců věku dítěte. Přístup otřesný, chodili jsme na preventivní prohlídky a s paní dr jsme se prakticky nikdy nepotkali! Očkování píchá sestra, což nesmí a dokonce si troufne dát 2 měsíčnímu dítěti 3 vakcíny, se slovy, že se s tím vyrovná líp než se dvěma. Zákon povoluje očkovat zaráz maximálně dvě vakcíny! Nový pediatr se nestačil divit, když viděl kartu. V podstatě v ní nic nebylo. Mudr. Štrobachovoou nedoporučuji! I známí přešli jinam.

Paní doktorka je skvělá,poradí,pomůže.ikdyž už je mi 21 a navštěvuji jiného lékaře,tak k ní kolikrát voláme o radu. Na sestřičku si také nemohu stěžovat.V.P.

Vynikající paní doktorka, která si vždy ví se vším rady. Máme specifické zdravotní problémy již od narození a paní doktorka nám vždy vyšla maximálně vstříc. Po telefonu, a to téměř v kteroukoliv denní dobu, Vám dokáže poradit tak, že ji poté ani nemusíte navštívit v ordinaci. Proto u ní také nečekáte ty šílené fronty jako u jiných dětských lékařů. Velmi doporučuji paní doktorku všem nastávajícím rodičům i rodičům, kteří nejsou se svými současnými dětskými praktickými lékaři spokojení. D.ŠMATLÁKOVÁ

Máme s manželem trošku "potulný život" -a tak i naše děti pozmaly již více lékařů ve světě-ale takhle výbornou paní doktorku jsem poznala až nyní.Vysvětlí vše,proč je potřeba udělat to,co nám radí,uklidní dítě i rodiče,léčbu nabídne- poradí si i s homeopatiky,ale jen,když si to pacienti přejí.Fakt báječná.

Super paní doktorka,která vyslechne,poradí,pomůže.

Velmi obětavá,rozumná,ochotná

Paní doktorka je vážně výborná,zkušená, vstřícná,umí poradit,nevyvyšuje se nad nikoho,ale léčí s nadhledem a znalostmi i nejnovějších léků

Typ rodinného lékaře,velmi erudovaná,zodpovědná, trpělivá a ochotná.Nemá problém poradit večer i ve svátek,naši rodinu již léčí a vede ve druhé generaci -s novými informacemi.Ostatně školí i mladé lékaře-i to svědčí o tom,že jsou naše děti u ní v dobré péči.