Jiřina Štrobachová, pediatr Příbram

Jiřina Štrobachová

Uložit

Pediatr Více

17 názor

Uložit


Adresa

Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost
Školní 129, Příbram

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
C
Ověřený profil

Chodíme k Dr. Od narození, nyní syn 17m. Doktorka nás okoukla asi 2× na začátku jinak vždy jen sestra- naočkuje, zváží, změří. Po narození mi bylo řečeno na bimbise nesahat, budem se o to zajímat až od roka ale za tu dobu se mu na to ani nepodívala takže nevim co s tim. Očkování vždy po 2 vakcínách se mi nelíbilo, myslim si že už jedna je záhul pro to malé tělíčko. Jediné + je že nikdy malého nesrovnávala podle tabulek. Ale ten nezájem? Jediné na co se mě zeptala bylo jestli se otáčí, jestli leze, chodí atd sem ji vždy zahlásila sama před odchodem. Na začátku mi doktorka řekla že kdykoliv cokoliv že můžu zavolat nebo napsat sms ale na sms neodpoví a na telefony se ji nemůžu nikdy dovolat i když tvrdila že ord hodiny sice psané do 10 ale že tam je vždy déle.. a na mobil ani nezavolá zpět.. sestra to bere jako ,,práci" co musí udělat to udělá ale toť vše.. :(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

Souhlasím s posledním názorem na paní doktorku. Chodíme k ní s naším dvouměsíčním synem a vypadá to, že ordinuje sestra a ne doktorka. Přístup hrozný, o dítě se vůbec nezajímá. Prohlédla ho od narození snad 2x. Hledáme jiného pediatra.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřený profil

Paní dr jsme navštěvovali cca do 6 měsíců věku dítěte. Přístup otřesný, chodili jsme na preventivní prohlídky a s paní dr jsme se prakticky nikdy nepotkali! Očkování píchá sestra, což nesmí a dokonce si troufne dát 2 měsíčnímu dítěti 3 vakcíny, se slovy, že se s tím vyrovná líp než se dvěma. Zákon povoluje očkovat zaráz maximálně dvě vakcíny! Nový pediatr se nestačil divit, když viděl kartu. V podstatě v ní nic nebylo. Mudr. Štrobachovoou nedoporučuji! I známí přešli jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Paní doktorka je skvělá,poradí,pomůže.ikdyž už je mi 21 a navštěvuji jiného lékaře,tak k ní kolikrát voláme o radu. Na sestřičku si také nemohu stěžovat.V.P.

Vynikající paní doktorka, která si vždy ví se vším rady. Máme specifické zdravotní problémy již od narození a paní doktorka nám vždy vyšla maximálně vstříc. Po telefonu, a to téměř v kteroukoliv denní dobu, Vám dokáže poradit tak, že ji poté ani nemusíte navštívit v ordinaci. Proto u ní také nečekáte ty šílené fronty jako u jiných dětských lékařů. Velmi doporučuji paní doktorku všem nastávajícím rodičům i rodičům, kteří nejsou se svými současnými dětskými praktickými lékaři spokojení. D.ŠMATLÁKOVÁ

Máme s manželem trošku "potulný život" -a tak i naše děti pozmaly již více lékařů ve světě-ale takhle výbornou paní doktorku jsem poznala až nyní.Vysvětlí vše,proč je potřeba udělat to,co nám radí,uklidní dítě i rodiče,léčbu nabídne- poradí si i s homeopatiky,ale jen,když si to pacienti přejí.Fakt báječná.

M

Super paní doktorka,která vyslechne,poradí,pomůže.

J

Velmi obětavá,rozumná,ochotná
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

J

Paní doktorka je vážně výborná,zkušená, vstřícná,umí poradit,nevyvyšuje se nad nikoho,ale léčí s nadhledem a znalostmi i nejnovějších léků

N

Typ rodinného lékaře,velmi erudovaná,zodpovědná, trpělivá a ochotná.Nemá problém poradit večer i ve svátek,naši rodinu již léčí a vede ve druhé generaci -s novými informacemi.Ostatně školí i mladé lékaře-i to svědčí o tom,že jsou naše děti u ní v dobré péči.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti