Jiřina Lipenská, pediatr Hradec Králové

MUDr. Jiřina Lipenská

Uložit

Pediatr Více

28 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Nebyla jsem s doktorkou příliš spokojena. Nedokáže člověka vzít vážně a spoustu věcí prohlásí za nesmysl a když vyhledám odbornější pomoc, je mi vždy řečeno, že můj problém vůbec nebyl banální. V čekárnách jsou mnohahodinové fronty a doktorce to nijak nebrání se 20 minut vykecávat s někým uvnitř o své zahrádce. Líbí se mi však, že nepředepisuje antibiotika zbytečně, jako má v oblibě moje aktuální lékařka.


J
Ověřeny pacient

Jaroslav Bekr
Paní doktorka Lipenská je vynikající jak po profesní tak po lidské stránce a to samé platí i pro sestřičku. Vřele doporučuji!


V
Ověřeny pacient

Paní doktorku hodnotím jako nejlepšího pediatra v kraji! Nenutí zbytečné očkování, přesně jak zde v předchozích komentářích bylo psáno, ani zbytečná antibiotika... Je sympatická, optimistická, usměvavá, taktéž paní sestřička! Když jsme pani doktorku poprvé navštívili s miminkem, byla jsem celkem vystresovaná z porodnice, ale paní doktorka mne dokázala uklidnit a dá se říct, že na mne přenesla pozitivní energii :-) Vždy navozují dobrou náladu a takových lidiček by mělo být na světě více! Alena, Jiří, Zuzanka a Eliška Vondráčkovi.


Č
Ověřeny pacient

Paní doktorce velice důvěřuji. Jezdím k ní, ačkoliv bydlím dokonce již v jiném okrese. Dětem nepředepisuje zbytečně antibiotika, čeká na výsledky kultivace. Je ochotná poradit i po telefonu. Jediná nevýhoda je, že má vždy plnou čekárnu, což ale svědčí o její oblíbenosti.


H

Paní doktorku jsem měla od malička až do 18 let. Nemůžu si na ní stěžovat,jelikož mě vždy vítala s úsměvem a hned mi bylo lépe. V 18 letech jsem s těžkým srdcem odcházela a s porovnáním za pár let u dospělých lékařů musím říci, že tahle lékařka je opravdu ZLATÁ!


S paní doktorkou jsme velmi spokojeni.


Ověřeny pacient

Velmi ochotná, příjemná a schopná lékařka


Ověřeny pacient

Paní doktorka je absalutně skvělá. Vždycky mi perfektně pomohla a nepředepisuje něco, co je zbytečné, vždycky se snaží vše nejdříve vyřešit jiným způsobem, než nasadí antibiotika.


Ověřeny pacient

Doporučuji,
naprosto úžasná lékařka se srdcem na pravém místě.Kéž by bylo více takovíchto báječných lékařů.Paní doktorka má v péči naše 3 děti.Děkujeme i sestřičce,takovích jako je ona je málo.


Výborná dětská doktorka - příjemná, ochotná a zároveň věcná. Chválím i paní sestřičku.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti