Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kochova 1185, Chomutov
Ord. praktického lékaře gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa

Maximální spokojenost! Návštěva u paní doktorky probíhá vždy velice příjemně. Paní doktorka vše vysvětlí nikdy nic nenechá jen tak a vše prověří! Sestřička je také skvělá :) po návštěvě této ordinace jsem vždy maximálně spokojená! Děkuji za Vaši péči a přístup paní doktorko! Doporučuji :)

L
Ověřeny pacient

Paní doktorku mohu jen doporučit, je skvělá, vše vysvětlí a pomůže! Dříve jsem chodila k doktorce do Jirkova na polikliniku a ta mi zanedbávala zánět pomalu 3 roky! Udělala výtěr, nepříjemná sestra řekla že tam nic není a dále mě neřešila. Přišla jsem k paní doktorce a nasadila mi léky, po 4 dnech sem zjistila jaký to je chodit po 3 letech bez intimky! Je pečlivá, vše vysvětlí a odpoví na jakékoliv dotazy. Nemohu si stěžovat. Co se týká zdravotní sestry... dřívě tam byla stará neříjemná důchodkyně to je pravda, ale nyní máme novou sestřičku a ta je usměvavá, milá ochotná a když přijdu neobjednaná s nějakým problémem vždy mě ochotně vezme. Nemohu si stěžovat! Doporučuji!

R
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím již 13 let a jsem s ní velmi spokojená. Velmi mi pomohla se zdravotními problémy a vše vyléčila. Nyní čekám první miminko a za 14 dní mám porodit. Když byl v těhotenství i mimo něj nějaký problém, tak mi paní doktorka ochotně a pečlivě vysvětlila co se děje a jaké bude nejlepší řešení. Paní doktorka je velmi milá, vstřícná a podstivá. Vše pochopitelně vysvětlí a poradí. Sestřička je také moc milá a příjemná. A všechny co tady píší že jsou sestřička i paní doktorka nepříjemné a arogantní, tak by si asi měly sáhnout do svědomí. Nikdy jsem se v ordinaci nesetkala s tím že by na mě byla sestřička nebo paní doktorka protivná, nebo zlá. PANÍ DOKTORKU KRÁLOVOU DOPORUČUJI, JE TO OPRAVDOVÁ PROFESIONÁLKA :-)

S tak důkladným vyšetřením jsem se ještě nesetkala.Paní doktorka je velice hodná,vše srozumitelně vysvětlí.

Milá, příjemná,vemi ochotná paní doktorka jsem s ní velice spokojená,profesionálka na svém místě.Novotná Dana

Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už asi přes 10 let a nemůžu si stěžovat. Já bych neměnila. Ke mě vždycky byla milá a neodbyla mě nikdy. A sestřičku mám ráda. Na mě se vždycky usmívá :). Ono taky není lehké pracovat na ženském. Bohužel jsou i mezi nami rejpalky, které si myslí, že spolkly moudrost světa.

S touto lékařkou mám výborné dlouholeté zkušenosti pokud se jedná o prevenci i řešení problémů.

velmi hodná, a vstřícná doktorka..=) vyšetření probíhá v pořádku a bezbolestně..=)

K paní doktorce Králové chodím pravidelně asi 12 let. Nikdy jsem s ní neměla nejmenší problém, vždy zodpověděla všechny mé otázky, nikdy mě neodbyla, vyšetření od ní nikdy nebolelo. Pečlivě mi hlídala cytologii - cca 3 roky trvající HPV infekci, která vyvrcholila změnami na čípku (HSIL). Po tomto zhoršení mě okamžitě poslala na konzultaci do nemocnice, kde mi provedli konizaci. Díky ní jsem teď zcela v pořádku. Nyní čekám své první dítě, takže se vídám s paní doktorkou celkem často a opět můžu potvrdit, že je to velmi svědomitá a milá doktorka, která si na vás vždy udělá dostatek času, vše vysvětlí a poradí.
A sestřička? S ní jsem také nikdy neměla problém, nikdy jsem nezažila že by byla nepříjemná. Možná se ne vždy usmívá, ale kdo ano? A musím ji pochválit, že v čekárně nikdy nečekáte jako jinde, umí si zorganizovat objednání pacientek

Před cca 11 lety jsem měla na paní doktorku opravdu vztek, protože jsem byla těhotná a ona mi tvrdila prvý opak, dostávala jsem pravidelně po třech týdnech injekce na vyvolání menstruace, tehdy ještě neměla v ordinaci vlastní ultrazvuk :-( Před další takovou injekcí jsem už byla psychicky opravdu na dně a vybrečela jsem si ultrazvuk v nemocnici, kde mi pan doktor potvrdil zdravé těhotenství 10+6 tt. Vlastně dodnes nechápu jak se může stát , že odborník nepozná těhotenství v takovém stupni běžnou prohlídkou, no budiž, tenkrát jsem byla mladá a hloupá,svým druhým těhotenstvím jsem si byla naprosto jistá a už by mě nikdo netahal téměř tři měsíce za nos :-) Sestřičky se musím ale zastat, je to férová paní.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti