Kochova 1185, Chomutov
Ord. praktického lékaře gynekologa

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa

Maximální spokojenost! Návštěva u paní doktorky probíhá vždy velice příjemně. Paní doktorka vše vysvětlí nikdy nic nenechá jen tak a vše prověří! Sestřička je také skvělá :) po návštěvě této ordinace jsem vždy maximálně spokojená! Děkuji za Vaši péči a přístup paní doktorko! Doporučuji :)

Paní doktorku mohu jen doporučit, je skvělá, vše vysvětlí a pomůže! Dříve jsem chodila k doktorce do Jirkova na polikliniku a ta mi zanedbávala zánět pomalu 3 roky! Udělala výtěr, nepříjemná sestra řekla že tam nic není a dále mě neřešila. Přišla jsem k paní doktorce a nasadila mi léky, po 4 dnech sem zjistila jaký to je chodit po 3 letech bez intimky! Je pečlivá, vše vysvětlí a odpoví na jakékoliv dotazy. Nemohu si stěžovat. Co se týká zdravotní sestry... dřívě tam byla stará neříjemná důchodkyně to je pravda, ale nyní máme novou sestřičku a ta je usměvavá, milá ochotná a když přijdu neobjednaná s nějakým problémem vždy mě ochotně vezme. Nemohu si stěžovat! Doporučuji!

K paní doktorce chodím již 13 let a jsem s ní velmi spokojená. Velmi mi pomohla se zdravotními problémy a vše vyléčila. Nyní čekám první miminko a za 14 dní mám porodit. Když byl v těhotenství i mimo něj nějaký problém, tak mi paní doktorka ochotně a pečlivě vysvětlila co se děje a jaké bude nejlepší řešení. Paní doktorka je velmi milá, vstřícná a podstivá. Vše pochopitelně vysvětlí a poradí. Sestřička je také moc milá a příjemná. A všechny co tady píší že jsou sestřička i paní doktorka nepříjemné a arogantní, tak by si asi měly sáhnout do svědomí. Nikdy jsem se v ordinaci nesetkala s tím že by na mě byla sestřička nebo paní doktorka protivná, nebo zlá. PANÍ DOKTORKU KRÁLOVOU DOPORUČUJI, JE TO OPRAVDOVÁ PROFESIONÁLKA :-)

S tak důkladným vyšetřením jsem se ještě nesetkala.Paní doktorka je velice hodná,vše srozumitelně vysvětlí.

Milá, příjemná,vemi ochotná paní doktorka jsem s ní velice spokojená,profesionálka na svém místě.Novotná Dana

K paní doktorce chodím už asi přes 10 let a nemůžu si stěžovat. Já bych neměnila. Ke mě vždycky byla milá a neodbyla mě nikdy. A sestřičku mám ráda. Na mě se vždycky usmívá :). Ono taky není lehké pracovat na ženském. Bohužel jsou i mezi nami rejpalky, které si myslí, že spolkly moudrost světa.

S touto lékařkou mám výborné dlouholeté zkušenosti pokud se jedná o prevenci i řešení problémů.

velmi hodná, a vstřícná doktorka..=) vyšetření probíhá v pořádku a bezbolestně..=)

K paní doktorce Králové chodím pravidelně asi 12 let. Nikdy jsem s ní neměla nejmenší problém, vždy zodpověděla všechny mé otázky, nikdy mě neodbyla, vyšetření od ní nikdy nebolelo. Pečlivě mi hlídala cytologii - cca 3 roky trvající HPV infekci, která vyvrcholila změnami na čípku (HSIL). Po tomto zhoršení mě okamžitě poslala na konzultaci do nemocnice, kde mi provedli konizaci. Díky ní jsem teď zcela v pořádku. Nyní čekám své první dítě, takže se vídám s paní doktorkou celkem často a opět můžu potvrdit, že je to velmi svědomitá a milá doktorka, která si na vás vždy udělá dostatek času, vše vysvětlí a poradí.
A sestřička? S ní jsem také nikdy neměla problém, nikdy jsem nezažila že by byla nepříjemná. Možná se ne vždy usmívá, ale kdo ano? A musím ji pochválit, že v čekárně nikdy nečekáte jako jinde, umí si zorganizovat objednání pacientek

Před cca 11 lety jsem měla na paní doktorku opravdu vztek, protože jsem byla těhotná a ona mi tvrdila prvý opak, dostávala jsem pravidelně po třech týdnech injekce na vyvolání menstruace, tehdy ještě neměla v ordinaci vlastní ultrazvuk :-( Před další takovou injekcí jsem už byla psychicky opravdu na dně a vybrečela jsem si ultrazvuk v nemocnici, kde mi pan doktor potvrdil zdravé těhotenství 10+6 tt. Vlastně dodnes nechápu jak se může stát , že odborník nepozná těhotenství v takovém stupni běžnou prohlídkou, no budiž, tenkrát jsem byla mladá a hloupá,svým druhým těhotenstvím jsem si byla naprosto jistá a už by mě nikdo netahal téměř tři měsíce za nos :-) Sestřičky se musím ale zastat, je to férová paní.