K paní doktorce jsem před 2roky přišla s problémem, který jsme vyřešily, ale kromě toho si jen tak mimochodem všimla mojí boule na krku. Z boule se vyklubal zhoubný nádor. Dnes jsem vyléčená a zdravá, ale paní doktorce vděčím za život. Kdyby si tehdy "náhodou" nevšimla, tak jsem tu dnes nemusela být a dvě děti by byly bez mámy. Boule byla vidět jen při otočení hlavy, takže při pohledu do zrcadla nebyla vidět a z rodiny si toho také nikdo nevšiml. Jen bystré oko odborníka, v tomto případě paní doktorky, hned vidělo, že něco není OK. Takže ať každý sám usoudí kam chodit. Já jinam nepůjdu!!!

Velice špatné diagnózy,léčila bohužel naši babičku,jsem přesvědčen,že kdyby ji neléčila,mohla tu babička ještě být..
Nedoporučuji nikomu...

Jsem s paní doktorkou hodně spokojena.

velmi milaprijemna dama.

K pí.doktorce jsem přišla s velkou bolestí na prsou a vysokou horečkou. Dala mi Paralen, a byla velmi laxní a naprosto bez zájmu mi pomoci! Neposlala mě ani na rentgen! A to byla chyba, měla jsem velmi vážné onemocnění, léčila jsem se v nemocnici více jak 3 měsíce a její vinou jsem málem přišla o život a 3 malé děti málem přišly o mámu!
Naprosto nedoporučuji! Lexová A.

skvělá doktorka

jsem pacientou již dlouho nemám nejmeší problém když mi je opravdu zle je to jednička a když mě jen něco pobolívá nebo trápí tak vyslechne poradí pomůže a dodá i odvahu do delšího života.

sice jsem její cerstvou pacientkou, ale zatím si ji opravdu nemohu vynachválit

místo ordinace má spíš kancelář :-(

myslím si, že lékařkou je a to dobrou, většinou všem pomůže, samozřejmě je praktický lékař a to znamená, že má všeobecné lékařství, pozná vše nebo vás odešle k nějakému odborníkovi - ortopedovi, ORL aby se diagnóza potvrdila nebo vyvrátila a pak postupuje v další léčbě..za POPLATKY nemůže paní doktorka, ale politici a musím podotknout, že v rámci zkvalitnění péče těch 30 korun ráda zaplatím, těm kterým se to nelíbí, pláčete na špatném hrobě!paní doktorka se o své pacienty stará dobře a holt když tam přijdete s rýmičkou nebo angínou, tak je jasné, že to pozná jen pohledem a nemusí vás nijak víc vyšetřovat a proto vám asi prijde ze vysetruje jen tak od stolu..no jo..hlupáci, kteří neumí nic jen kritizovat