S ordinací paní doktorky Kolářové jsme maximálně spokojení. Když jsme potřebovali akutně ošetřit syna, vzala nás i přes objednávkový systém. Objednání je z mé zkušenosti max do 14-ti dnů. Pokud déle, je to chyba má (protože nemohu přijít, když má mudr. volno) a ne paní doktorky. Sestřička taky super, děti ji mají rádi.

Dobnerova 26, Olomouc
Odborný lékař dermatovenerologie (mapa)

K této lékařce jsem chodila od dětství. Že je čekárna vždy plná a sestřička "naskdanou" vždy nepříjemná, jsem si už zvykla. Nicméně lékařka byla vždy příjemná, léčba fungovala (banální problémy jako akné, bradavice,...). Takže když začala mít dcera problémy, vzala jsem ji právě sem. Po asi dvouhodinovém čekání (objednací lhůta kolem měsíce a flekaté dítě nejdou k sobě) zněla diagnóza hned na první pohled zcela jasně - atopický ekzém, na který jsme dostali kortikoidovou mast. Po domazání tuby žádné znatelné zlepšení, takže kontrola, další kortikoidy. Když ani po dalších týdnech nedošlo ke zlepšení, mast jsem vysadila, koupila v lékárně kosmetický přípravek, po týdnu mazání byla dcera bez fleků. Asi půl roku byl pokoj, když začaly další problémy, tentokrát s kůží na ploskách nohou. Diagnóza opět stejná - atopický ekzém. Opět léky, opět kolotoč mazání, kdy se nic nelepšilo, ba naopak - kůže začala praskat až do krve, dcera nemohla pořádně ani došlápnout. Další anabázi čekání jsem absolvovat odmítla, takže jsem šla k dětské, dostala jsem tip na přípravek proti plísni, doporučenou koupel ve slabém roztoku hypermanganu k občasnému oplachu, mažeme týden a dcera má nohy opět jako miminko, bez jediné známky problému. Když k negativům nepříjemná sestra a přeplněná čekárna (což jsem vždy přisuzovala profesionalitě lékařky) přičtu i určení špatné diagnózy a její následovné potvrzení a nově i extrémní aroganci, nemám důvod sem již více chodit. Škoda :(

Dobrý den ,
s péčí jsem naprosto spokojená. Čekací doba je úměrná návštěvnosti ordinace.Pokud jsou klienti nespokojeni ať si vyberou jinou ordinaci pokud si myslí ,že jinde čekat nebudou .Pro mne je to spíš známka toho ,že klienti jsou spokojeni s péčí když vyčkají než na ně přijde řada. Je to svobodná volba každého jedince. Souhlasím ,že by se mohli doplnit ordinační hodiny na internetové stránky.Znehodnocovat práci sestry mě přijde pod úroveň pokud tak činí dle nastaveného standartu . Osobně jsem spokojena s provozem i péčí celé ordinace.
Tímto chci poděkovat paní doktorce i sestřičce za poskytování péče a popřát mnoho pracovních úspěchů a více spokojených klientů.
Děkuji.
S pozdravem Budíková Dagmar.

nejlepší kožní lékařka v ol.Mockrát mi pomohla. jediná mínusová věc je dlouhá čekačka

Paní doktorka je velmi příjemná a její jednání s pacientem je velmi dobré. Ovšem pokud se k ní pacient dostane,
Jednání její zdravotní sestry s pacienty je naprosto otřesné, ordinační doba v podstatě neznámá. Nikdy nemá pacient jistotu, zda bude ošetřen, protože zda se ordinuje zjistí pouze tím, že navštíví ordinaci nebo si musí zavolat, zda se ordinuje. Pokud se pacient neobjedná, stráví v čekárně 1 - 2 hodiny, pokud se chce objednat, musí to udělat s předstihem tří - čtyř týdnů. Zkrátka po organizační stránce to tato ordinace absolutně nezvládá.

Paní doktorka Kolářová je výborná ale přístup její sestry je velice nestandartní. Je velice povýšená a arogantní k pacientům se chovat neumí. Dává najevo že pacienti ji obtěžují...Je nám to velice líto.

S paní doktorkou mám pouze dobré zkušenosti. Na prvním místě pečlivost a výborný přístup. Jezdí k ní dokonce i známí z jižní moravy a jsou taktéž velmi spokojení. Takže pokud hledáte výbornou kožní lékařnu, můžu jen a jen doporučit!!!

S paní doktorkou jsem velice spokojený již od malička. Chodím k ní cca 15 let a vždy byla příjemná a vstřícná. Vždy mi dobře poradila. Nikdy jsem si nemohl stěžovat ;-).

Paní doktorka Kolářová je opravdu výborná, pomohla mi velice a mohu ji jen doporučit.
Je velmi příjemná a má milý přístup k pacientům. Nováková Miroslava, Sušice

Paní doktorka mi velmi pomohla a chci se na ni znovu obracet! Věra Pospíšilová Frágnerova 12, Olomouc

Dobrý den ,
Děkuji.
S pozdravem Budíková Dagmar.

Je velmi příjemná a má milý přístup k pacientům. Nováková Miroslava, Sušice