Odborný lékař dermatovenerologie
Dobnerova 26, Olomouc

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie Jiný

Paní doktorka je milá, ale po dvaceti letech, předepisování tří přípravků stále dokola jsem změnila dermatologa. Důvodem změny ale byla hlavně sestra, která dle mého postrádá empatii a ke klientům se chová arogantně. Po změně lékaře se navíc ukázalo, že některé mé příznaky souvisí s jinou diagnózou a úpravou léčby se mé potíže zmírnily.

Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie Jiný

Paní doktorka je velice hodná, vyslechne si Vás a všechno Vám srozumitelně vysvětlí. Chodila jsem k jinému lékaři po dobu tří let, který mi předepisoval a doporučoval pořád to samé dokola i když to nepomáhalo. Paní doktorka mi vysvětlila proč tato léčba nepomáhala a doporučila mi něco, co konečně zabralo. Paní doktorka i s žertem řekla, pokud to do týdne nepomůže, mám přijít s reklamací. Žádný týden, ale 4 dny stačily.
Paní sestřička je také milá a hodná.
Všem můžu jedině paní doktorku doporučit, opravdu Vám pomůže.

Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie Jiný

Chodím s dcerami k paní doktorce s přestávkami už skoro 20 let, paní doktorka byla vždy příjemná, řekne mi ale, že jde o atopický ekzém a předepíše nějaké kortikoidy. Kůže se sice zlepší, ale bývají po nich bílé skvrny. Po opětovném zhoršení nic jiného nenapíše, jen další kortikoidy, ale silnější. Děkuji už nechci.
Bohužel než se dostanete k paní doktorce, musíte komunikovat s její sestrou a to je velmi arogantní dáma, máte pocit, že jste na obtíž. Chování člověka, který pracuje s lidmi, bych si představovala jinak.
V květnu se dceři hodně zhoršil atopický ekzém, chtěla jsem okamžitou pomoc a předepsat léky, ale objednala nás až skoro za měsíc, i když čekárna byla prázdná. Čekání bylo vždycky hrozné, ať v čekárně nebo objednávání. To už byla moje poslední kapka a vyhledala jsem jiného dermatologa! Dcera byla ošetřená ihned a bez objednání, dostala i dělané masti, o kterých jsem ani nevěděla a ty jí okamžitě pomohly.
Tuto ordinaci nedoporučuji, už se tam nevrátím.

Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie Jiný

Tato paní doktorka mě zbavila vleklých ekzémů. Vždy si na mě udělala dost času. Podrobně mi vysvětlila diagnózu a informovala mě o komplexní léčbě. Byla vždy příjemně naladěná a mluvila ke mně k respektem. Zbavila mě obtíží, se kterými jsem chodila k jiným odborníkům přes tři roky, během půl roku. Léčí totiž holisticky, nejen symptomy. Myslím, že je to zkušená paní doktorka.

K této lékařce jsem chodila od dětství. Že je čekárna vždy plná a sestřička "naskdanou" vždy nepříjemná, jsem si už zvykla. Nicméně lékařka byla vždy příjemná, léčba fungovala (banální problémy jako akné, bradavice,...). Takže když začala mít dcera problémy, vzala jsem ji právě sem. Po asi dvouhodinovém čekání (objednací lhůta kolem měsíce a flekaté dítě nejdou k sobě) zněla diagnóza hned na první pohled zcela jasně - atopický ekzém, na který jsme dostali kortikoidovou mast. Po domazání tuby žádné znatelné zlepšení, takže kontrola, další kortikoidy. Když ani po dalších týdnech nedošlo ke zlepšení, mast jsem vysadila, koupila v lékárně kosmetický přípravek, po týdnu mazání byla dcera bez fleků. Asi půl roku byl pokoj, když začaly další problémy, tentokrát s kůží na ploskách nohou. Diagnóza opět stejná - atopický ekzém. Opět léky, opět kolotoč mazání, kdy se nic nelepšilo, ba naopak - kůže začala praskat až do krve, dcera nemohla pořádně ani došlápnout. Další anabázi čekání jsem absolvovat odmítla, takže jsem šla k dětské, dostala jsem tip na přípravek proti plísni, doporučenou koupel ve slabém roztoku hypermanganu k občasnému oplachu, mažeme týden a dcera má nohy opět jako miminko, bez jediné známky problému. Když k negativům nepříjemná sestra a přeplněná čekárna (což jsem vždy přisuzovala profesionalitě lékařky) přičtu i určení špatné diagnózy a její následovné potvrzení a nově i extrémní aroganci, nemám důvod sem již více chodit. Škoda :(

S ordinací paní doktorky Kolářové jsme maximálně spokojení. Když jsme potřebovali akutně ošetřit syna, vzala nás i přes objednávkový systém. Objednání je z mé zkušenosti max do 14-ti dnů. Pokud déle, je to chyba má (protože nemohu přijít, když má mudr. volno) a ne paní doktorky. Sestřička taky super, děti ji mají rádi.

Dobrý den ,
s péčí jsem naprosto spokojená. Čekací doba je úměrná návštěvnosti ordinace.Pokud jsou klienti nespokojeni ať si vyberou jinou ordinaci pokud si myslí ,že jinde čekat nebudou .Pro mne je to spíš známka toho ,že klienti jsou spokojeni s péčí když vyčkají než na ně přijde řada. Je to svobodná volba každého jedince. Souhlasím ,že by se mohli doplnit ordinační hodiny na internetové stránky.Znehodnocovat práci sestry mě přijde pod úroveň pokud tak činí dle nastaveného standartu . Osobně jsem spokojena s provozem i péčí celé ordinace.
Tímto chci poděkovat paní doktorce i sestřičce za poskytování péče a popřát mnoho pracovních úspěchů a více spokojených klientů.
Děkuji.
S pozdravem Budíková Dagmar.

nejlepší kožní lékařka v ol.Mockrát mi pomohla. jediná mínusová věc je dlouhá čekačka

Paní doktorka je velmi příjemná a její jednání s pacientem je velmi dobré. Ovšem pokud se k ní pacient dostane,
Jednání její zdravotní sestry s pacienty je naprosto otřesné, ordinační doba v podstatě neznámá. Nikdy nemá pacient jistotu, zda bude ošetřen, protože zda se ordinuje zjistí pouze tím, že navštíví ordinaci nebo si musí zavolat, zda se ordinuje. Pokud se pacient neobjedná, stráví v čekárně 1 - 2 hodiny, pokud se chce objednat, musí to udělat s předstihem tří - čtyř týdnů. Zkrátka po organizační stránce to tato ordinace absolutně nezvládá.

Paní doktorka Kolářová je výborná ale přístup její sestry je velice nestandartní. Je velice povýšená a arogantní k pacientům se chovat neumí. Dává najevo že pacienti ji obtěžují...Je nám to velice líto.