Adresa

Neurologická ordinace
Vrchlického 57, Jihlava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil

Dnes jsem poprvé navštívila paní doktorku Babororovou. Je to moje nejhorší zkušenost s lékařem v životě. Arogantní,nepříjemná. Potřebovala jsem naštívit neurologa a to nutně odpoledne,jelikož mám jen ranní směnu a to do dvou. Zjistila jsem,že jediná tato paní doktorka ordinuje do 15:30 každé pondělía to bez objednání. Letěla jsem z práce,abych tam byla,co nejdříve,ve 14:45 jsem dorazila,byla prázdná čekárna,po pěti minutách jsem zaklepala,vyšla paní doktorka a div si neklepala na čelo,co tam vlastně ještě chci,že za třičtvrtě hodiny končí a že tam nemá sestru a ani nikdy mít do půl 4 nebude,že sestra odchází dřív a bez sestry mě vyšetřit nemůže. A že musím přijít nejdéle po 14 hodině. Tak proč sakra má ordinační hodiny do 15:30!!!!! Naprosto arogantně se mnou mluvila a ještě se mi vysmála,že když mám problémy už několik měsíců,tak proč jdu až teď! Takže smůla,nevím,proč si tedy ty ordinační hodiny nepřepíše. A navíc,podle ostatních hodnocení a podle arogantního přístupu,co předvedla,bych k ní opravdu už nešla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřený profil

V roce 1999 jsem se u paní doktorky léčil s bolestmi zad,které se stále zhoršovali.Léčila mě asi 4 měsíce při kterých jsem absoloval základní vyšetření(rtg a ct).Když už to dospělo tak daleko,že jsem nebyl schopen žádného pohybu,přestával jsem cítit nohy,které mi viditelně zeslábly a přestával jsem pomalu i chodit,jsem se jí zeptal co mi vlastně je.Řekla,že simuluju,protože nechci na vojnu,na což jsem jí odpověděl,že už mám vojnu za sebou a ať mě tedy objedná na mag. rezonanci.To odmítla stím,že nejsem naléhavý případ.Až na urgenci obvodní lékařky jsem byl přijat na lůžkové oddělelení,kde mě objednali do Brna na magnet,kde mi v míše našli už hodně velkej nádor(2,5cmx5cm).Nechci jí soudit podle mé zkušenosti.Můj kamarád si jí naopak nemůže vynachválit,ale u mě totálně jako doktorka propadla.Nedávno byl můj neurolog nemocný,tak jsem si k ní zašel.Zeptala se,proč jsem k ní přestal chodit.Když jsem jí to řekl,tak to zapřela stím,že tohle by nikdy nikomu neřekla.Takže můj názor je,radši si si dojděte k někomu jinému.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

z paní neuroložky jsem velmi zklamaná, přišla jsem za ní 2x se silnou bolestí hlavy, prohlídla mě a předepsala některé kapky které nepomohli, bolest nakonec po čase ustoupila, do roka se to ale vrátilo a já u paní doktorky byla znova, objednala mě tedy na EEG a když na něm nic nenašla, zeptala se mě zda vydržím na ibalginech a ať přijdu příští měsíc na kontrolu, i když jsem si jí stěžovala na bolest která se opravdu nedala snést a byla téměř každodenní, až léčitel mi sdělil že moje problémy tkví v krční páteři i přesto že mi jí paní doktorka prohlížela, po mém sdělení mi opravdu potvrdila že mám přetížené šíjové svaly a na mojí žádost mi vypsala rehabilitaci, dost mě zaskočilo i chování poté co sem tam přišla s doprovodem, zkrátka práce paní doktorky mi přišla na 2 věci a jít k ní je jako nejít k žádnému doktorovi...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Vstřícný přístup,odborná kvalifikace,maximální spokojenost.


P

Nejhorší neuroložka v kraji Vysočina, měla by odstoupit. Více lidem ublíží nežli pomůže.
```
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.
```

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu