Sam. ordinace PL pro dospělé
Belveder 166, Dobruška

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Lékař má laxní přístup, věnuje se mnohem více svému počítači na stole, než pacientovi. Nečte zprávy, nebo řekne, že nepotřebuje zprávy od odborných lékařů. Nezajímají ho zřejmě. Má vynikající, příjemnou, velice ochotnou sestřičku. Zasloužela by si titul nejlepší sestřičky.

Zatím jsem neměl problém. Chodí tam celá naše rodina. Občas působí, jak kdyby Vás "odbyl od stolu", ale ve svých diagnózách se neplete a jeho léčba byla vždy úspěšná.

Pan doktor je na svém místě "Doporučuji". Mám s ním je ty nejlepší zkušenosti.

Po mých zkušenostech s jinými doktory,velmi dobrý praktický lékař a homeopat. Je ochotný a milý na pacienty,snaží se jim vyjít všestranně vstříc.Vřele doporučuji.

Sestřička bezkonkurenční, rehabilitační sestry vstřícné. pan doktor mi již mnohokrát v životě pomohl od mých zdravotních obtíží.Vyslechne, řeší, poradí, a hlavně pošle třeba i dál! Tím to nekončí a neustále se zajímá a můj zdravotní stav.

Pan doktor má velice příjemnou sestřičku.Sám se věnuje spíše počítači, co má na stole nežli pacientům.

Mám jen dobré zkušenosti s jeho péčí o mé rodiče. Děkuji a doporučuji.

jj

pefektní!

Pan doktor na svém místě.Jednoznačně bych doporučil všem!!!!