M. R. Štefánika 3, Šumperk
Praktický lékař stomatolog

V naší zubní ordinaci nabízíme služby zubní hygienistky, kdy Vám rádi ukážeme správnou techniku čištění zubů, doporučíme nejvhodnější pomůcky, odstran...

Implantáty

M. R. Štefánika 3, Šumperk

Praktický lékař stomatolog

Bez komentáře je to profesionál naprostý tak jak p.doktorka K.Slaba je úžasná paní zubařka a dekuji ze k ni muzu docházet
Bludský M.

Paní nebo slečna, která hodnotí tohoto zubaře jako doktora, který ve zkratce "fláká" svou profesi, je asi člověk, který nedbá o svou ústní dutinu, jinak by takovou větu nemohla ani vypustit z úst. Já pana doktora navštěvuji již od dětství (cca 17let) a v životě bych na něj nemohla říct ani půl špatného slova. Vždy se choval ohleduplně a k bolestivým místům velmi šetrně a pokud byl nějaký větší problém, vždy mi poradil a zajistil další vyšetření a věci kolem něj. Kdyby byl každý doktor aspoň z polovičky jako on, nebylo by na ve světě tolik nemocných pacientů. Nehledě na to, že už i od pohledu působí velice příjemně ;)

X

Nejsem sama, kdo tvrdí, že všechny zákroky provádí velmi bolestivě. S pacienty nediskutuje o problémech, nevysvětluje, ale pouze oznamuje diagnózu.

Velmi spokojena, jelikoz nejsem primo u pana Zubare,ale u jeho kolegyne pani Zubarky, tak jsme mela tu cest ho parkrat potkat, nebot prisel pomahat pani doktorkce s mou tzv. pusou aby pichnout injekci. Sluzby v ordinaci spokojena, s pristupem sestry a vsech nad miru spokojena a odvedena prace no proste parada. Mohu jen doporucit. Clovek se zde citi clovekem a ne jako pacientem. Jeste jednou moc dekuji. A tesim se na dalsi navstevu.

Bezvadný pan zubař se skvěle vybavenou ordinací a se skvělou a profesionální sestrou, děti se nebojí a to, že jim sestra předem vysvětlí, co se bude dít jsem nikde jinde nezažila. Pan doktor je rychlý a pečlivý a proto i moje děti tam chodí rádi a nebojí se. Chválím a chválím a chválím a všem doporučuji!!!

Pan doktor je super, má hezky vybavenou ordinaci (mě osobně od dětských let pomáhá odvést pozornost od vrtačky ten klaun na křesle :D ), skvělý lidský přístup a hlavně profesionalita. ...i když mi trochu vadilo když mě neustále přemlouval na trhání osmiček :)

Mudr. Jirka je super!!! Kvůli studijním důvodům (mimo okres a kraj) jsem neměl za posledních pár let k němu přijít, ale jeho přístup k pacientům je vynikající a díky němu jsem ztratil strach ze zubařů. Mudr. Jirko, buďte takový, jako jste byl do této doby!

Super zubař, chodím k němu už od dětských let a vždy mi pomohl :) má super přístup k lidem, což se o některých říct nedá..Doslova mi vyrazil dech, když to suprově skoulel s mým synem, jako jediný lékař si s ním věděl rady a má za to mou poklonu :)

Výborný zubař, jsem s ním velice spokojená. Mohu jen doporučit!

Pan doktor Jirka je super, všem doporučuju; chodím k němu už cca 13 let a nemůžu si stěžovat - vybavená ordinace novými technologiemi, vysoká úroveň provedených úkonů a hlavně profesionální a přátelský přístup k pacientům.