MUDr.

Jiří Voltr

Dermatolog

Kontaktní informace

• G

Chodíme k němu celá rodina, je to profesionál a člověk na správném místě. Snaží se vždy volit i přírodní varianty.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• B

U pana doktora jsem byla se svým synem. (8m.) Protože naše paní doktorka měla dovolenou.
      Pan doktor malého ani neprohlédl jen z dálky koukl a usoudi, že na jeho škrábání hlavičky dá kortikoidy.... A fenistilove kapky. Dnes jsem byli u naší paní doktorky a řekla, že to je už na antibiotika. Nepochopim, že tak malé dítě ani neprohlednr a pošle nás domů s kapkami. Za nás teda rozhodně nedoporučujeme.
      B.W

• G

• M

S panem doktorem jsem velice spokojená, profesionální přístup, žádné čekání ve frontě

• H

Příjemný se zmněnil v nepříjemného a velmi až dětinsky dotčeného, když jsem se řekla, že by mi vyhovoval jiný operační den.Operoval v ten den totiž jiný a mladý lékař a on by přišel o 10 tisíc.Při laserovém zákroku na obličeji jsem požadovala ochranu očí, bylo mi odpovězeno, že to nikdy nedělají a že nemají žádné stížnosti.O dva dny později jsem nastoupila pracovní neschopnost s diagnozou zánět spojivek a zánět rohovky od té doby mám "suché oči"ˇ, předtím jsem nikdy s očima neměla žádné problémy. Pak jsem v televizi viděla, že se při těchto operacích chrániče zraku normálně používají. Takže profesionálně příjemný a milý byl (kdo by se neusmíval na někoho z koho plynou peníze), ale jeho příprava na zákrok byla rozhodně nedostatečná.

• K

Hodnotím kladně a doporučuji všem.. Doktor Voltr je uplne v poho, žádnej lajdák, ani nafoukanec - prostě sympoš. Vyšetřil mne a ošetřil se zájmem. K tomu jestě připočítáme bystrou, milou, vtipnou sestru, která je evidentně při věci. Z návštěvy u pana doktora jsem byl mile překvapen, super, takhle kdyby fungovali všude! Kubík

• K

Pan doktor Volker je příjemný a hodný, vždy jsem s ním velice spokojena. Vždy mě velice vyhověl i v náhlích případech. Velice doporučuju. Je to profesionál.

• Vyhovuje mně, že nemusím dlouho čekat na ošetření, sestra objedná na určitý den a hodinu, lékař má solidní jednání a s ošetřením jsem byla spokojena.

• MUDr.Voltr čekcí doba minimální, jeho léčbu hodnotím vysokou úspěšností léčby u přítele i dcery.Vždy když jsme měli kožní problém určil správnou diagnózu a účinnou léčbu i u dcery.Mohu ho jen doporučit.

• super sestřička,velmi příjemná a vždy ochotná,to samé pan doktor ...doporučuji

• Veliká spokojenost