Adresy (2)

Ordinace nemocí kožních a pohlavních
nám. Míru 3, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

30 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil
Umístění: Ordinace nemocí kožních a pohlavních Jiný

Pan doktor moc pomohl několik měsíců sem trpěl hrozným onemocněním scabies samozřejmě se postupně nakazily i ostatní členové rodiny , a to díky nejmenované kožní lékařce která mi diagnostikovala atopický ekzém lékařka totálně selhala, pan doktor vše napravil předepsal nám sirnou mast a bylo vše vyřešeno , kdybych to věděl dřív šel bych sem hned na pana doktora sem natrefil náhodně , takže na kožní už jedině sem i když doufám že to dlouho nebude zapotřebí :)

A
Ověřený profil
Umístění: Ordinace nemocí kožních a pohlavních Jiný

Pan doktor je neuvěřitelně milý lékař, člověk a vždy se snaží pomoci a pečlivě prověří vše, co je třeba. V dnešní době, kdy vám všude napíšou jen chemické léky, pořádně vás nevyšetří a pošlou vás domů, je pan doktor zázrakem.
Moc se mi líbí, že uznává přírodní léčbu a nejprve se snaží řešit vše co nejpřirozenější a nejšetřnější cestou pro tělo.
Ráda se k němu vracím a jinam už bych nešla.

A
Ověřený profil
Umístění: Ordinace nemocí kožních a pohlavních

Výborný lékař, několikrát mi pomohl s problémy, se kterými si jiní kožní lékaři nevěděli rady. Skutečný profesionál na svém místě. Pečlivý a ochotný.


A
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Suchá začervenalá pokožka

Mne pan doktor nevyhovuje. Prisla jsem k nemu, zeptal se na nekolik otazek, pokozku mi ani neprohledl. Jsem velice nespokojena. Mam suchou cervenou pokozku a pan doktor ikdyz jsem ho upozornovala ze mam dost citlivou pokozku, tak mi dal vysusujici palivy krem...


B
Ověřený profil

U pana doktora jsem byla se svým synem. (8m.) Protože naše paní doktorka měla dovolenou.
Pan doktor malého ani neprohlédl jen z dálky koukl a usoudi, že na jeho škrábání hlavičky dá kortikoidy.... A fenistilove kapky. Dnes jsem byli u naší paní doktorky a řekla, že to je už na antibiotika. Nepochopim, že tak malé dítě ani neprohlednr a pošle nás domů s kapkami. Za nás teda rozhodně nedoporučujeme.
B.W


G
Ověřený profil

Chodíme k němu celá rodina, je to profesionál a člověk na správném místě. Snaží se vždy volit i přírodní varianty.


M

S panem doktorem jsem velice spokojená, profesionální přístup, žádné čekání ve frontě


H
Ověřený profil

Příjemný se zmněnil v nepříjemného a velmi až dětinsky dotčeného, když jsem se řekla, že by mi vyhovoval jiný operační den.Operoval v ten den totiž jiný a mladý lékař a on by přišel o 10 tisíc.Při laserovém zákroku na obličeji jsem požadovala ochranu očí, bylo mi odpovězeno, že to nikdy nedělají a že nemají žádné stížnosti.O dva dny později jsem nastoupila pracovní neschopnost s diagnozou zánět spojivek a zánět rohovky od té doby mám "suché oči"ˇ, předtím jsem nikdy s očima neměla žádné problémy. Pak jsem v televizi viděla, že se při těchto operacích chrániče zraku normálně používají. Takže profesionálně příjemný a milý byl (kdo by se neusmíval na někoho z koho plynou peníze), ale jeho příprava na zákrok byla rozhodně nedostatečná.


K

Hodnotím kladně a doporučuji všem.. Doktor Voltr je uplne v poho, žádnej lajdák, ani nafoukanec - prostě sympoš. Vyšetřil mne a ošetřil se zájmem. K tomu jestě připočítáme bystrou, milou, vtipnou sestru, která je evidentně při věci. Z návštěvy u pana doktora jsem byl mile překvapen, super, takhle kdyby fungovali všude! Kubík


K
Ověřený profil

Pan doktor Volker je příjemný a hodný, vždy jsem s ním velice spokojena. Vždy mě velice vyhověl i v náhlích případech. Velice doporučuju. Je to profesionál.


Došlo k chybě, zkuste to znovu