Jiří Voltr, dermatolog Plzeň

MUDr. Jiří Voltr

Uložit

Dermatolog Více

29 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

nám. Míru 3, Plzeň
Ordinace nemocí kožních a pohlavních

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí
Sokolovská 82, Plzeň
Areál OFTA s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace nemocí kožních a pohlavních Jiný

Pan doktor je neuvěřitelně milý lékař, člověk a vždy se snaží pomoci a pečlivě prověří vše, co je třeba. V dnešní době, kdy vám všude napíšou jen chemické léky, pořádně vás nevyšetří a pošlou vás domů, je pan doktor zázrakem.
Moc se mi líbí, že uznává přírodní léčbu a nejprve se snaží řešit vše co nejpřirozenější a nejšetřnější cestou pro tělo.
Ráda se k němu vracím a jinam už bych nešla.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace nemocí kožních a pohlavních

Výborný lékař, několikrát mi pomohl s problémy, se kterými si jiní kožní lékaři nevěděli rady. Skutečný profesionál na svém místě. Pečlivý a ochotný.


A
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Suchá začervenalá pokožka

Mne pan doktor nevyhovuje. Prisla jsem k nemu, zeptal se na nekolik otazek, pokozku mi ani neprohledl. Jsem velice nespokojena. Mam suchou cervenou pokozku a pan doktor ikdyz jsem ho upozornovala ze mam dost citlivou pokozku, tak mi dal vysusujici palivy krem...


B
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byla se svým synem. (8m.) Protože naše paní doktorka měla dovolenou.
Pan doktor malého ani neprohlédl jen z dálky koukl a usoudi, že na jeho škrábání hlavičky dá kortikoidy.... A fenistilove kapky. Dnes jsem byli u naší paní doktorky a řekla, že to je už na antibiotika. Nepochopim, že tak malé dítě ani neprohlednr a pošle nás domů s kapkami. Za nás teda rozhodně nedoporučujeme.
B.W


G
Ověřeny pacient

Chodíme k němu celá rodina, je to profesionál a člověk na správném místě. Snaží se vždy volit i přírodní varianty.


M

S panem doktorem jsem velice spokojená, profesionální přístup, žádné čekání ve frontě


H
Ověřeny pacient

Příjemný se zmněnil v nepříjemného a velmi až dětinsky dotčeného, když jsem se řekla, že by mi vyhovoval jiný operační den.Operoval v ten den totiž jiný a mladý lékař a on by přišel o 10 tisíc.Při laserovém zákroku na obličeji jsem požadovala ochranu očí, bylo mi odpovězeno, že to nikdy nedělají a že nemají žádné stížnosti.O dva dny později jsem nastoupila pracovní neschopnost s diagnozou zánět spojivek a zánět rohovky od té doby mám "suché oči"ˇ, předtím jsem nikdy s očima neměla žádné problémy. Pak jsem v televizi viděla, že se při těchto operacích chrániče zraku normálně používají. Takže profesionálně příjemný a milý byl (kdo by se neusmíval na někoho z koho plynou peníze), ale jeho příprava na zákrok byla rozhodně nedostatečná.


K

Hodnotím kladně a doporučuji všem.. Doktor Voltr je uplne v poho, žádnej lajdák, ani nafoukanec - prostě sympoš. Vyšetřil mne a ošetřil se zájmem. K tomu jestě připočítáme bystrou, milou, vtipnou sestru, která je evidentně při věci. Z návštěvy u pana doktora jsem byl mile překvapen, super, takhle kdyby fungovali všude! Kubík


K
Ověřeny pacient

Pan doktor Volker je příjemný a hodný, vždy jsem s ním velice spokojena. Vždy mě velice vyhověl i v náhlích případech. Velice doporučuju. Je to profesionál.


Vyhovuje mně, že nemusím dlouho čekat na ošetření, sestra objedná na určitý den a hodinu, lékař má solidní jednání a s ošetřením jsem byla spokojena.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti