MUDr.

Jiří Voltr

Dermatolog

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Ordinace nemocí kožních a pohlavních

nám. Míru 3
    30100 Plzeň, plzeňský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
  • Areál OFTA s.r.o.

Sokolovská 82
    323 00 Plzeň, plzeňský

• velmi slabý

U pana doktora jsem byla se svým synem. (8m.) Protože naše paní doktorka měla dovolenou.
    Pan doktor malého ani neprohlédl jen z dálky koukl a usoudi, že na jeho škrábání hlavičky dá kortikoidy.... A fenistilove kapky. Dnes jsem byli u naší paní doktorky a řekla, že to je už na antibiotika. Nepochopim, že tak malé dítě ani neprohlednr a pošle nás domů s kapkami. Za nás teda rozhodně nedoporučujeme.
    B.W

• velmi dobrý

Chodíme k němu celá rodina, je to profesionál a člověk na správném místě. Snaží se vždy volit i přírodní varianty.

• velmi dobrý

S panem doktorem jsem velice spokojená, profesionální přístup, žádné čekání ve frontě

• slabý

Příjemný se zmněnil v nepříjemného a velmi až dětinsky dotčeného, když jsem se řekla, že by mi vyhovoval jiný operační den.Operoval v ten den totiž jiný a mladý lékař a on by přišel o 10 tisíc.Při laserovém zákroku na obličeji jsem požadovala ochranu očí, bylo mi odpovězeno, že to nikdy nedělají a že nemají žádné stížnosti.O dva dny později jsem nastoupila pracovní neschopnost s diagnozou zánět spojivek a zánět rohovky od té doby mám "suché oči"ˇ, předtím jsem nikdy s očima neměla žádné problémy. Pak jsem v televizi viděla, že se při těchto operacích chrániče zraku normálně používají. Takže profesionálně příjemný a milý byl (kdo by se neusmíval na někoho z koho plynou peníze), ale jeho příprava na zákrok byla rozhodně nedostatečná.

• velmi dobrý

Hodnotím kladně a doporučuji všem.. Doktor Voltr je uplne v poho, žádnej lajdák, ani nafoukanec - prostě sympoš. Vyšetřil mne a ošetřil se zájmem. K tomu jestě připočítáme bystrou, milou, vtipnou sestru, která je evidentně při věci. Z návštěvy u pana doktora jsem byl mile překvapen, super, takhle kdyby fungovali všude! Kubík

• neutrální

Pan doktor Volker je příjemný a hodný, vždy jsem s ním velice spokojena. Vždy mě velice vyhověl i v náhlích případech. Velice doporučuju. Je to profesionál.

• dobrý

Vyhovuje mně, že nemusím dlouho čekat na ošetření, sestra objedná na určitý den a hodinu, lékař má solidní jednání a s ošetřením jsem byla spokojena.

• velmi dobrý

MUDr.Voltr čekcí doba minimální, jeho léčbu hodnotím vysokou úspěšností léčby u přítele i dcery.Vždy když jsme měli kožní problém určil správnou diagnózu a účinnou léčbu i u dcery.Mohu ho jen doporučit.

• velmi dobrý

super sestřička,velmi příjemná a vždy ochotná,to samé pan doktor ...doporučuji

Veliká spokojenost