Těžko říct co je na tomhle panu doktorovi tak úžasného. Na vysoký tlak mi neporadil vlastně nic a zvýšenou štítnou žlázu, zvýšení jaterní testy apod. ignoroval, takže nevím, co si o něm mám myslet. Mě osobně vůbec nepomohl, takže nedoporučuji!!!

Vynikajíci specialista, vždy se perfektně věnuje pacientovi. Hodnotím ho jako nejlepšího internistu v Plzni. Děkuji.

Vynikající odborník, v Plzni nejlepší internista.

Docházím k p.doktorovi již velmi dlouho , je neobyčejně trpělivý a přívětivý a má se mnou trpělivost.Má také přirozenou autoritu a rád se řídím jeho pokyny.Výsledky jsou dle mého názoru dobré.

Velice ochotný p.doktor.Manželovi naordinoval léčbu a srdíčko mu výborně šlape.Díky moc.

Vynikající, pečlivý, slušný. Již jsem tam doporučila celou svoji rodinu a všichni jsou spokojení

Velice dobrý lékař, jedná velmi přívětivě s pacienty. Nejsem jeho častým pacientem a přesto když ho potkám, vždy i mimo polikliniku pozdraví, což je velmi vzácný jev.

Citlivý, vnímavý, laskavý, odborník na svém místě.
Doporučuji. Vynikající specialista.

To je naše jednička. Výborný. Nejlepší. Doporučiji.