Adresa

Ordinace praktického lékaře
Bratrská 174, Dačice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Pan doktor Tomandl je úžasný lékař a člověk chodím k němu už 28let a lepšího lékaře jsem nezažil vždycky mi pomohl jeho rychlost žádná hodinová čekací doba prostě pan doktor z velkým D. Moc vám děkuji za dlouhou dobu kterou jste mě i mě rodině věnoval budete nám chybět a moc Vám za všechno děkuji užívej tě si důchodu ve zdraví ještě jednou děkuji J. V.

Ověřený profil

Jsem naprosto spokojena s péčí pana doktora.Má lidský přístup, pochopení, poradí a rád vše ochotně vysvětlí.Je to nejen dobrý lékař, ale i člověk.

K
Ověřený profil

Spokojenost, nemám nic proti. Tisíckrát lepší než mudr.Skokan!!!


H
Ověřený profil

Velice příjemný, vstřícný pan doktor. Chodíme k němu celá rodina a jsme s ním plně spokojeni. Nestalo se, že by někoho z nás odbyl a nepomohl. Je to jeden z nejlepších lékařů v širokém okolí.
Pane doktore, moc děkujeme. HanaL.


O

Nechápu,jak tento doktor může vyšetřovat,nezajímá se o problémy,se slovy "nějak se to vyřeší " .člověk se raději vyléčí sám..nejhorší doktor,jen aby bral peníze,toť vše..nevyléčí,neporadí,nezajímá se o hlubší podstatu problému,nepošle na vyšetření..pro mě absolutní nula a jeho titul MUdr. neakceptuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nejlepší lékař!!!! Milý, ochotný,je to PAN DOKTOR na svém místě, vždy poradí a pomůže. K panu doktorovi chodí celá má rodina a všichni jsme více než spokojení.


Lepší lékař v Dačicích ani v okolí neexistuje. Mohu s klidným srdcem doporučit všem, kteří chtějí, aby o ně bylo nadstandartně pečováno.


mohu jen doporučit


P

Měl by si nechat utěsnit dveře, v čekárně je slyšet rozhovor s pacientem, jinak OK.


F

Nemůžu si na něho stěžovat.Má lidský přístup k pacientům.Jakmile vyvstane problém,není mu zatěžko pomoci ať už je to ráno nebo po pracovní době.Důvěřuji mu.Pomohl mi v opravdu těžkých situacích.Působí klidným dojmem.Ordinace je moderně vybavená.Zdravotní sestra fundovaná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu