náměstí Dr. M. Horákové 1313/8, Karlovy Vary

U nemocnice 1161, Ostrov
Nemocnice Ostrov

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí

2.5

tak jsem myslel že je to jen můj pocit o aroganci a jednání řezníka,povýšený sestra mu v tom bohatě kvituje
banální zákrok zarostlý nehet u palce u nohy,vyjel na mne proč jsem v srpnu v deseti stupních a lijáku nepřišel (mám to 4km k poliklinice) v žabkách
po zákroku milá slova néé že vás tu uvidím za měsíc zas
bohužel nehet opět zarostl a já raději jedu do mariánských lázní z K.V k MUDr. Fajtovi
pana doktora evidentně nudí banální zákroky,takže by si měl ambulantní ordinaci odpustit a pohybovat se výhradně na operačním sále
protože o přístup štěkacího psa si za zdravotní pojištění klidně nechám ujít

G

Souhlasím s tím, že je tento pán velice arogantní a obzvlášť nepříjemný je, když po něm chcete něco v neděli...

Kdykoliv přijdu k panu doktorovi Suchánkovi,nemám problém s jeho chováním.Naopak vždy mi pomohl jak mě tak mým blízkým.

Nechci věřit tomu, co se zde o něm píše.Naopak je to nejlepší chirurg, kterého znám a jinam nechodím než k němu.Zachránil mě nohu před amputací.

Při návštěvě v ordinaci s výronem kotníku se pan doktor neobtěžoval podívat na můj úraz a neustále mi trvdil, že neví jak mi může pomoci. Jeho chování bylo arogantní. Byla jsem nucena opustit ordinaci bez lékařské péči a navštívit jinou chirurgickou ambulanci.