Praktický lékař stomatolog
Nám. Slezského odboje 3, Opava

Přidávám svou zkušenost, kterou jsem měla s panem doktorem pár let zpátky a musím bohužel také souhlasit s negativními ohlasy (předchozí komentáře byly výstižné). Trpěla jsem obrovskými bolestmi celé půlky obličeje, které vysvětloval tím, že mi roste osmička. Bohužel ani rentgen mu nepomohl odhalit probíhající zánět úplně jiného zubu, ve kterém se o něco později objevil kaz. Pan doktor opět na nic nepřišel, pouze povrchově vyvrtal a dal plombu, která nejen nedržela, ale zub bolel stále, následovalo opět převrtání...Nicméně až nová paní doktorka můj problém vyřešila, jakmile zub zrentgenovala, zjistila, že již odumřel, takže čištění kanálků, atd...Bolest konečně ustala. Kromě toho mi objevila několik dalších kazů, které pan doktor vůbec neviděl. Kdyby pan doktor zánět odhalil včas, mohla jsem mít vyléčený zub a ušetřila bych si několika měsíční bolesti...

Nemůžu si stěžovat, již 4 rokz jsem nad míru spokojen

Souhlasím s negativními ohlasy na p. Štverku. Jeho plomby nedrží, nejpozdeji po pár měsících vypadnou i po zaplombování (špatném) zuby hnijí dál. Stalo se mi u třech zubů hned po sobě. Nový lékař byl zděšen. Myslel si, že k zubaři nechodím a já při tom byl u p. Štverky před asi třemi týdny! Jsou-li vám zuby milé běžte jinam. Vím, skoro není kam a pak si říkáte: je jiný zubař fakt lepší? Z vlastní zkušenosti mohu napsat: skoro vše lepší!

Neprofesionální přístup a neupozorní vás co by bylo potřeba udělat. Dělá jen to na co jej upozorníte vy, že vás bolí, trápí. Moc toho nenamluví, spíš za něj kupodivu mluví jeho zdravotní sestra, která vysvětluje co a jak.

Pro úplnost nutno dodat, že je p. Štverka vcelku milý (dokud ho ovšem nenaštvete jeho vlastní po jednom měsíci vypadlou plombou a vy tam jdete, jako akutní případ bez ohlášení v sedm hodin ráno - komu by se ještě 3 týdny chtělo chodit s dírou v zubu jako vrata), to vás potom zcupuje i zdravotní sestra, která je jinak příjemná a aspoň ta vám něco řekne k zákroku. A je to též pěkná ženská ;-)

Odborný a pěkný přístup k pacientům

musím říct že jsem se zubaře bála ale u tohoto pana doktora mně to přešlo a jsem spokojená