Posudková a porad. činnost v chirurgii
České armády 11, Litoměřice

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Tento takzvaný pan "doktor" dokázal o hodně zkrátit život mému tatínkovi, jenom proto že nějaká lékařská etika je mu cizí. Za to ho vřele nedoporučuji. A vy co ho tak chválíte si zjistěte proč byl kdysi odstaven od operací na sále. Pro neschopnost.

S tímto chirurgem jsem velmi spokojený, nikdy neodmítal mi pomoci a jeho vyšetrovací metody jsou profesionální. Moc mu za to děkuju. Ale veřím že někdy musí sám sebe držet aby se nerozčílil, ono podle mě, někteří pacienti jsou dost vulgární a myslí si že májí pořád právo a lékař musí držet slušné vychování, byl jsem svědkem toho to v Městské nemocnici v Litoměřicích. Znova říkám, skvěly doktor. H.M.

skutečně není moc o co stát, pokud jde o zranění - raději si poraďte sami, nebo si tu končetinu dejte k léčiteli a dopadnete líp. Ten se na vás alespoň usměje

pana doktora si nemužu vynachválit za jeho profesionální přístup, nikdy jsem s ním neměla problém

Radovan K.

Nemel jsem s nim nikdy zaden problemy, to vim urcite a verim ze mu ais nekdy ujeli nejaky ty nervy,ale to asi kazdymu doktorovi, ono je to tezka prace, jak os politikama je to same,neboli vsechny prace jsou nekdy na nervy a obcas se to pusti,ale uzzu ric ze i pacienti se chvoaj hur o dost,oni si nekdy myslim ze kvuli kazde kravine tam pujde a dotor mu rekne at vydrzi, ze tu maji horsi pripad,tak on se nastve a hned ze doktor je psatny,to jsem taky zazil, nechapu to,soudit takhle,jsem zvedav co delate vy za praci.Taky vas bduu soudit.

nahodou ja ho muzu jenom pochvalit a remcalove se najdou vzdycky, jako kdyz je nekdo 3 dny v kuse v nemocnici tezko se bude celou dobu usmívat - kolikrát je este neprijemnejsi i prodavacka v krame

Nemuzu si ho vynachvalit,nevim co proti nemu mas "pacosi"myslim ze vratnej by ti nezachranil zivot a pokud se ti to nelibi nijak,tak si jdi vystudoat sam medinu, kdyz ses tak chytrej...