Jiří Štědrý, ortoped Chrudim

MUDr. Jiří Štědrý

Ortoped Více

Masarykovo náměstí 55, Chrudim
Ortopedická ambulance

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Natažený kolenní vaz mi MUDr Štědrý "léčil" obstřikem a doporučením podstoupit operaci totální endoprotézy kolene vzhledem k pokročilé artroze. Navštívíl jsem tedy nemocnici provádějící tyto zákroky a tamější ortoped v ambulanci mi po prohlédnutí rentgenového snímku píchnul do kolena injekci kortikoidu a doporučil mi, abych k nim přišel pro endoprotézu, až mě k tomu donutí koleno a nikoli lékař. Injekce kortikoidu natažený vaz bez problémů vyřešila do druhého dne. Naprosto nechápu, proč jsem musel dlouhodobě snášet bolest a nefunkčnost kolena. Naprosto nechápu, proč takové řešení nepoužil, nebo snad dokonce neznal výše uvedený lékař, dokonce s vědeckým titulem.

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Skvělý přístup, vlastně záchrana života po týdenní peripetii u jiných specialistu. Prohlédl, vysvětlil a poslal na další vyšetření, které potvrdilo diagnózu. Moc děkuji, jsem velký dlužník. Kudy budu chodit, budu chválit .

Umístění: Ortopedická ambulance bolestivý ramenní kloub

Pan MUDr. Štědrý je velice sympatický, příjemný a ochoten naslouchat, moc děkuji za pomoc, též sestřička je moc milá, na to že jsem u nich neměla kartu a nebyla objednaná, chovali se ke mě velmi vstřícně. Dík moc, doporučuji :-) Jana K. Chrudim

Umístění: Ortopedická ambulance Bolest kolene

Před dvěma lety jsem prodělala úraz levého kolene. Špatně jsem na něj našlápla asi ze čtyřiceticentimetrové výšky, v koleni mi prasklo a od té doby mi stále vynechávalo. Měsíc po úrazu, kdy jsem poznala, že se to "samo nesrovná", jsem navštívila pana doktora. Jak tady lidé píšou - všechno by řešil obstřikem kolene + rehabilitace. Tím jsem si už párkrát prošla, ne že by to pomohlo, takže jsem žádala o jinou metodu. Diagnostikoval bolesti v oblasti pately. A dostala jsem od něj nějaké speciální prášky na koleno včetně následných rehabilitací. Že prý nemám běhat a do tří týdnů to bude v pořádku.
V čem byl problém? Koleno se nezlepšovalo. Spíše naopak. Bylo horší a horší. Každý běh byl po pár uběhnutých metrech peklo. Ale dva roky jsem s tím dokázala "nějak fungovat", protože jsem si říkala, že už asi nebude lépe.
Když už situace nebyla únosná, protože mě koleno zrazovalo i při obyčejné chůzi, tak jsem zašla k jinému lékaři úplně v jiném regionu. A co mě překvapilo? Několikrát mi koleno prohmatal, pak úplně jasně diagnostikoval přetržený křížový vaz a doporučil operaci. Už mám zákrok za sebou a nový pan doktor říkal, že jsem měla v koleni místo vazu "nepoužitelnou nudli".
Pokud pan doktor Štědrý nepozná přetržený křížový vaz, to už si žádá jednu opravdu negativní recenzi. Pokud tedy stojíte o kvalitní léčbu s jasným výsledkem, změňte lékaře, protože tady ty fronty u něj za to nestojí.

Pan doktor je sice příjemný, ale velice strohý na informace. Pokud chcete znát podrobnější informace, musíte se ho na vše zeptat, po každé otázce zvedne hlavu od počítače a odpoví pár slovy. Bohužel jsem měla pocit, že spíš vyrušuji pana doktora v práci než že je tam pro mě. I když mě poslal na MR, kde se zjistila příčina mých bolestí, jeho závěr, že vše bude jen horší a že k němu už nemusím chodit mě také moc nenadchl. Mně pan doktor rozhodně nepomohl:-(

Po velmi dlouhodobých problémech jsem navštívila pana doktora. Byl příjemný (i sestra), našel velmi rychlé řešení - obstřik do lokte, obstřik do zad a hotovo. Žádné další vyšetření. Po půlroce jsem přešla k MUDr. Slejškovi (viz samostatné hodnocení), což byo taky špatně. Skončila jsem v HK na operaci. Chodila jsem dva roky se 14mm výhřezem ploténky, což způsobilo dlouhodobý útlak kořenového nervu a ani po dvou letech od operace necítím nárt na noze a vnější stranu lýtka. Od neuroložky vím, že obstřik není řešení, nenechte se oblbnout částečným ústupem bolestí!

Mně moc pomohl, děkuji.

Pan doktor je skvělý. Mám problémy s kolenama cca 8 let a až on mi řekl, co s tím mám a začal s tím něco dělat. Vše mi vysvětlil polopaticky, abych to pochopila i já. Ordinaci má skvěle vybavenou a sestry jsou moc příjemné. Mohu jen a jen doporučit.

výrobný ;)

pan doktor Štědrý je velice laskavý a schopný člověk a především odborník na svém místě. Vůbec nechápu negativní reakce některých lidí jsou to zhřejmě senioři zahleděni sami do sebe nerudní a protivní sami sobě jinak si to nevysvětluji.Pane doktore já VÁM fandím a nenechte se znechutit takovými škarohlídy.