Adresa

Ortopedická ambulance
Masarykovo náměstí 55, Chrudim

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

24 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Nejlepší pak doktor který snad vůbec existuje moc velké díky

M
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor je odborník, vše nám vysvětlil, zvolil léčbu, která zabrala, mohu jen doporučit

P
Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Skvělý přístup, vlastně záchrana života po týdenní peripetii u jiných specialistu. Prohlédl, vysvětlil a poslal na další vyšetření, které potvrdilo diagnózu. Moc děkuji, jsem velký dlužník. Kudy budu chodit, budu chválit .


D
Ověřený profil
Umístění: Ortopedická ambulance bolestivý ramenní kloub

Pan MUDr. Štědrý je velice sympatický, příjemný a ochoten naslouchat, moc děkuji za pomoc, též sestřička je moc milá, na to že jsem u nich neměla kartu a nebyla objednaná, chovali se ke mě velmi vstřícně. Dík moc, doporučuji :-) Jana K. Chrudim


M
Ověřený profil

Pan doktor je sice příjemný, ale velice strohý na informace. Pokud chcete znát podrobnější informace, musíte se ho na vše zeptat, po každé otázce zvedne hlavu od počítače a odpoví pár slovy. Bohužel jsem měla pocit, že spíš vyrušuji pana doktora v práci než že je tam pro mě. I když mě poslal na MR, kde se zjistila příčina mých bolestí, jeho závěr, že vše bude jen horší a že k němu už nemusím chodit mě také moc nenadchl. Mně pan doktor rozhodně nepomohl:-(


Mně moc pomohl, děkuji.


Pan doktor je skvělý. Mám problémy s kolenama cca 8 let a až on mi řekl, co s tím mám a začal s tím něco dělat. Vše mi vysvětlil polopaticky, abych to pochopila i já. Ordinaci má skvěle vybavenou a sestry jsou moc příjemné. Mohu jen a jen doporučit.


výrobný ;)


pan doktor Štědrý je velice laskavý a schopný člověk a především odborník na svém místě. Vůbec nechápu negativní reakce některých lidí jsou to zhřejmě senioři zahleděni sami do sebe nerudní a protivní sami sobě jinak si to nevysvětluji.Pane doktore já VÁM fandím a nenechte se znechutit takovými škarohlídy.


Mudr Štědrý je vynikající ortoped.Perfektní přístup k pacientovi,jak jeho tak sestřiček.Málo kde jsem se s takovým jednáním v ordinacích.Je to prostě profík.PLNĚ DOPORUČUJI.


Došlo k chybě, zkuste to znovu