Jiří Šoukal, praktický lékař Olomouc

MUDr. Jiří Šoukal

Praktický lékař

Janáčkova 5, Olomouc
Moje ambulance a.s.

Umístění: Moje ambulance a.s.

U Mudr. Šoukala jsem byla poprvé v mojí ambulanci ve Zlíně. Byla jsem nadšená jeho přístupem, kdy se mě podrobně vyptal na muj problem a udelal všechna potřebná vyšetření. Také jsem byla nadšená z jeho lidského přístupu, protože mám fobii z bílého pláště... Takže ještě jednou děkuju za skvělou péči.☺

Umístění: Moje ambulance a.s.

Pan doktor je jediný, koho si z Mojí Ambulance Zlín vážím. Jediný dokáže poradit, vyslechnout, zjistit stav. Vždy jsem s ním byla spokojena. To se však nedá říct o zbytku personálu v Mojí Ambulanci Zlín (včetně některých sester) a tudíž jsem byla nucena se i s panem doktorem rozloučit. Škoda, že se nedá zařízení hodnotit jako celek. Jsem ještě poměrně mladá a když jdu doktorovi, nejdu tam pro zábavu ani pro nějaký soucit, ani si nepotřebuji popovídat. Již po příchodu na recepci mám pocit, že někoho obtěžuji. No a po vyšetření u jakéhokoliv dalšího doktora kromě dr. Šoukala odcházím jenom plná zoufalství, že si stejně budu muset najít cestu, jak se vyléčit sama. Předepisované léky mi někdy přijdou, že se střílí od boku, jenom aby se něco napsalo i bez důkladného prozkoumání příčiny. Jsem ze zařízení jako celku otrávená a zklamaná. Nikdy víc. Ale to k panu doktorovi nepatří - možná amin by mohl založit i stránku Mojí Ambulance Zlín - věřím, že by se našlo více lidí, co by se chtěli vyjádřit. Pěkný den

Chodila jsem k panu doktorovi i s mojí starou maminkou.Měl velmi krásný,vždy trpělivý a laskavý přístup k pacientovi, mně osobně zavčas rozpoznal příznak mozkové příhody. Bylo mi velice líto, když ze Zlína odešel. Už v ordinaci takový lékař, který by jej plnohodnotně nahradil nebyl (byla jsem zklamána a když pak zemřela později maminka ,z Mojí ambulance jsem odešla).