Nechápu jak takový to doktor může dělat pediatra. Přišla jsem k němu s novorozenou dcerou, kterou jsme měli první noc doma a ona ji celou prokřičela že měla prdíky, nevěděla sem co s ní a bála sem se aby se jí něco nestalo a něco sme nezanedbali a tak sme jeli. Byla sem vystrašená prvorodička. Na panu doktorovi bylo vyloženě vidět že ikdyž má pohotovost tak ho naše návštěva obtěžuje, dal mi najevo jaká sem neschopná matka, jednal semnou tak že manžel který čekal v čekárně měl sto chutí tam na něj vlítnout, mluvil se mnou jek s debile, pomalu sem se bála aby na nás nevolal sociálku. Dokonce mi sestra odnesla asi na pšt minut malou pryč. Nevěděla sem kde je co se děje bylo mi jen řečeno že jí de zvážit. Na pohotovost do ostrova už vživotě nepojedu, raději do Varu. Nejsem jedina s touto zkušností, mám spoustu známých z okolí ke kterým se choval uplně stejně. Tenhle doktor by s dětma neměl pracovat. At jde na pitevnu tam ho nikdo otravovat nebude. Jsem z něj velmi zklamana a nenapadlo by mě ze nejaky doktor detsky bude mít takovýhle přistup.