Odborný lékař ortopedie
Sadová 614, Frýdek-Místek

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

MUDr.Jíří Šobora velmi zkušený,slušný,obětavý doktor. Vřele doporučuji všem!

Rostislav Herák

můj názor je že je velmi dobrý ortopéd který má navíc k pacientům velmi kladný přístup léčí mně již delší dobu měla jsem možnost srovnání s jinými ortopedy a můžu pana doktora Šoboru jen doporučit Šteinerová Zuzana

Sice jsem u pana doktora Šobory byla minimálně - díky tedy za to zdravíčku - ale pokaždé, co jsem jej navštívila, byla jsem velmi spokojená s příjemným a vstřícným chováním a hlavně přístupem k "problému". Vždy jsem odcházela v pořádku a vždy se našlo řešení, které mi pomohlo. Děkuji moc.

Konečně !! Přesvěčíla jsem se , MUDr Šobora je na dnešní korupční dobu skvělý odborník a nehledě na to kdo si ho zaplatí ( soudní znalec pro Českou pojišťovnu ) . Je to oběktivní a spravedlivý odborník . Děkuji pane doktore .
Přeji všem zdravotně postiženým lidem více takových lékařů jako jste vy. Jěště jednou moc DÍKY
BRONISLAVA

Konečně ! Jeden z mála lékařů - objektivní a spravedlivý. Děkuji pane doktore.

Odborník na svém místě, vždy jsem byla spokojená. Mohu porovnat i s jinými ortopedy a to i v Ostravě a opravdu doporučuji!

Doktor Šobora je zkušený praktik a s přehledem ví jak na to jít. Byl jsem u něj na operaci kyčle - TEP. Jeho příprava a postup mne přesvědčily abych i druhou kyčel nechal operovat ve Frýdecké nemocnici a to nejlépe pod vedením právě Mudr. Šobory, pokud to půjde. Prostě výsledek se počítá a já jsem spokojen. Bez problémů a na "mm" přesně. Co říct. Znám takové, kteří se nechali operovat jinde...dodnes kulhaj a brečí cože se to nepovedlo. Tak klid. Práce ortopeda jako každá jiná a u Mudr. Šobory a Frýdecké nemocnice perfektní.

Velmi příjemný a ochotný lékař,který své ortopedii rozumí.Můžu vřele doporučit!